• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Keresési eredmények

  1. 2021 Szerencse épületek

    Sziasztok, a választásom az Ünnepi Májusfára esett, mert viszonylag kis helyet foglal és jó cuccokat ad. :)
  2. 2020 Keresd a hibát!

    Köszönöm! :)
  3. 2020 Keresd a hibát!

    10
  4. 2020 Elvenar kincses térképe

    Köszönöm a nyereményt! :)
  5. 2020 Elvenar kincses térképe

    Erdei Elfek, Elit Íjász
  6. Kibeszélő Az Elvenar

    Sziasztok! Gondom van az isteni magok kereskedőből történő begyűjtési mennyiségével: begyűjtéskor még 10200-at ad, a raktárba már csak 8 ezer körül került, illetve még annyi sem, mert mire másodszorra is ránéztem, már csak kb. 2000-rel volt több az előző mennyiséghez képest. Újabb programhiba lehet?
  7. Piaci sorrend

    Szerintem te jártál jobban! :D :D
  8. Kibeszélő Az Elvenar

    Nem tudom, hogy szövetségben játszol-e és ha igen, milyen piaci morált tanulsz tőlük, én az enyéimnek az 1:1-es kereskedést javaslom, mert én is ezt láttam a tőlem nagyobbaktól. Sosem adom az áruimat drágábban, még akkor sem, ha meg vagyok szorulva, sőt ez inkább kedvezményes ajánlatokra...
  9. Kibeszélő Az Elvenar

    Majd ha össze kell gyűjtened 100.000 érző árut, mindezt úgy, hogy fajtától függően 3 óránként 2800-3600-at termelsz, de a begyűjtött mennyiségből minden éjjel 10% lebomlik, miközben napokig sem venni, sem eladni nem tudsz a piacon abból, ami kellene.... na majd akkor térjünk vissza a...
  10. Kibeszélő Az Elvenar

    Sziasztok! Sajnos nem néhány, hanem rengeteg pofátlan, lehúzós ajánlat van a piacon, konkrétan nem lehet az érző árukkal kereskedni!!!! Nagyon ajánlanám a felsővezetés figyelmébe, hogy tekintsenek körbe a piacon és vezessék be, hogy 1 csillagos ajánlatokat ne lehessen kitenni! Sőt, továbbmegyek...
  11. Kibeszélő Testvériségi kalandok

    Na ja, konkrétan semmi nem működik! Nem lehet sem a termelést beszedni, sem a térképre menni..... A kalandos küldik beszedése jó lenne ezzel az újítással, ha épp nem akadtam volna ki már 500-szor a lefagyások miatt...
  12. Kibeszélő Barkácsolás

    Sziasztok! Hoshi lehetne egy kérdésem? Mi történik akkor, ha a bontásra ítélt épületek elfogytak? Bűbájt és áldást nem gondolom, hogy bontásra ítélnék, akármennyi is van a raktárban. Az utóbbi eventek elég jó épületeket adnak ahhoz, hogy meghagyjam őket biztonsági tartaléknak, "sosem lehet...
  13. Kibeszélő Új verzió: 1.60

    Köszi. :)
  14. Kibeszélő Új verzió: 1.60

    Sziasztok! Az új verzióval kaptam új főküldiket, most épp a Régészetet kellene kikutatnom, csakhogy ezzel kapcsolatban van némi bittyó, nincs új fejezet a techfán, legalábbis nálam nincs. Nálatok van?
  15. Kibeszélő Egy szép új világ: Winyandor

    Remek, köszi szépen, hogy megnézted.
  16. Kibeszélő Egy szép új világ: Winyandor

    Sziasztok! Véletlenül rákattintottam az új világ ikonjára, gyorsan visszaléptem az előző oldalra, de a következő belépéskor már azt írta ki, hogy két világban játszom, holott erre egyáltalán nem vágyom. Ez most azt jelenti, hogy az új világban is van a nevem alatt egy város? Vissza lehet...
  17. Kibeszélő Egy szép új világ: Winyandor

    Szia Hoshi! Az, hogy a mondandómat magamra szabtam, csak a példa kedvéért volt, értem, hogy nem kötelező az új világban játszani, de én nem csak magamra gondolok, hanem a csapattársaimra is, akik a szövetségemben vannak és akik aktív szomszédaim. Ha csak szövetségi szinten nézem, hiába maradunk...
  18. Kibeszélő Egy szép új világ: Winyandor

    Na igen, munka és család mellett eddig is kinek több, kinek kevesebb ideje volt a játékra, nyilván két várossal foglalkozni dupla annyi időbe telik, de lesz rá dupla annyi időm? Nem, így valamelyiket, ha csak kicsit is, de hanyagolnom kell és vagy az újat nem tudom elég gyorsan fejleszteni, vagy...
  19. Kibeszélő Egy szép új világ: Winyandor

    Nevetsz?....most még......majd ha lelép a szövetséged fele, megnézem, hogy ugyanilyen jó kedved lesz-e.
Fent