• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Keresési eredmények

  1. Melkor

    Visszautasítva Folyamatban lévő felderítés jelzése

    1. Benyújtó játéktapasztalata Sok év - nem emlékszem mikor kezdtem - utolső kor után vagyok 2. Az ötlet röviden Jó lenne, ha rögtön lehetne látni hogy van-e folyamatban lévő felderítés - a jelenlegi odahúzom az egeret és felbukkan nem rossz, de feledékenyebb játékosok (mint én :D) hosszú órákra...
  2. Melkor

    Már felvetett Értesítések szétbontása kategóriák szerint a látogatások miatt (külön látogatások, külön kereskedések)

    Sziasztok A felemelkedett árúk kereskedésével nekem elég gyakran túlcsordul az értesítéses listám, ha jól látom 60 értesítés fér bele. Amikor sokat kereskedek akkor egész egyszerűen nem látom utána melyik szomszédom látogatott meg, így nem tudom visszalátogatni sem. Azoknak akik szeretik egybe...
  3. Melkor

    Továbbítva manufaktúrák termelésénél színnel kiemelni a bónuszos termelést

    Sziasztok Nem tudom volt-e már ilyen ötlet, de én határozottan örülnék neki ha a manufaktúráknál lenne valami kiemelő szín vagy bármi ami mutatná a bónuszos dolgokat. Velem sokszor előfordult már hogy siettem és rossz féle termelést indítottam. Itt egy kép...
  4. Melkor

    Saját versenypályázatom (3. Feladat)

    Ne mondja senki, hogy nem próbáltam meg :) Borzalmas lett a rajz:
  5. Melkor

    Saját versenypályázatom (1. Feladat)

    Tűzfőnix: Leghasznosabb cucc - harchoz nélkülözhetetlen
  6. Melkor

    Tündér termelő leírás hiba

    Sziasztok Nem nagy dolog, de a tündér termelőket, ha elszakítjátok az utaktól, akkor kéri hogy kösd össze a törp portállal.
  7. Melkor

    Tündér termelő leírás hiba

    Sziasztok Nem nagy dolog, de a tündér termelőket, ha elszakítjátok az utaktól, akkor kéri hogy kösd össze a törp portállal.
  8. Melkor

    Lezárva épületek össznépesség, összkultúra mutatása a fejlesztési fülön

    Sziasztok Szerintem hasznos lenne, ha lehetne látni az épületeknél a fejlesztési fülön hogy összesen hány lakost és kultúrát igényel az épület az adott szinten. Csatoltam egy képet, amit a szegény ember Photoshop programjával csináltam :) (Paint) - Nyilván nem ennyi embert és kultúrát foglal az...
Fent