• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Keresési eredmények

  1. Melkor

    Ősi csodák új rendszere

    szuper, nem is tudtam hogy van már ilyesmi, de minél több annál több nézőpontból lehet tanulni.
  2. Melkor

    Ősi csodák új rendszere

    Hali! megvan a youtube csatorna, régóta terveztem, fent van pár oktató videó, ahogy a vágással végzek, úgy jön majd még... nem tudom szabad-e linket betenni, bocsának ha nem... (ha nem akkor az Melkor és az Elvenar szavakra keresve meg lehet találni a csatornát.)...
  3. Melkor

    Ősi csodák új rendszere

    gyártsál sereget - elkezdtem oktatóvideót gyártani, hogy segítsem azokat akik még nem tudnak harcolni. Pár hónap és harcmester leszel ;)
  4. Melkor

    Ősi csodák új rendszere

    tegyük hozzá hogy a végtelen gyémántosok miatt játszhatunk ingyen... engem nem zavar ha előnyhöz jut aki fizet, de elrontani a játékosok több mint 90%nak a játékát, az már zavar
  5. Melkor

    Ősi csodák új rendszere

    Azta, mivel pont nincs rúnakörösöm, így meg se néztem, de igazad van - ez is akkora hátráltatás, innentől pár hónap alatt valószínűleg leáll mindenki a csodaépítésekkel, kivéve a végtelen gyémántosok...
  6. Melkor

    Ősi csodák új rendszere

    Lássuk mit jelent ez egy játékosnak akinek kb 160e ranglista pontja van: Nem csupa fegyvertár, de kultúra mínuszba ment - húznád az elfeledett őrtornyot 29-30 szintre? - 1e kultúrát adna pluszban és 30e töredékbe kerül, ami 3 heti torony úgy hogy felmászol a tetejére. Egységgyártás lelassult...
  7. Melkor

    2023 Furfangos Július

    1. szék Garm 2. szék Linsee 3. szék Arlox 4. szék Lizzi 5. szék - 6. szék Tird 7. szék - 8. szék Zoing
  8. Melkor

    Visszautasítva Folyamatban lévő felderítés jelzése

    Hát én örültem volna egy extra visszajelzésnek, amihez nem kell interakció, tekintve hogy meló közben csak rápillantok és a termelést azt látom, meg az értesítést, levelet ha van új, de a felderítéshez már interakció kell még ha olyan kevés is hogy húzzuk le az egeret :D De ha a többség nem...
  9. Melkor

    Visszautasítva Folyamatban lévő felderítés jelzése

    Így van :D - ez egy kényelmi funkció
  10. Melkor

    Visszautasítva Folyamatban lévő felderítés jelzése

    Szia Még a térképre belépés előtt szeretném tudni a főoldalon kattintás/interakció nélkül. Nem mindenkinek van LAN netje, lassabb neten a térkép betöltése 30 másodperc felett van. (sőt a legtöbbször nekem 1 perc feletti betöltés úgy hogy minden grafika minimumon van) Telót nem használok, de...
  11. Melkor

    Visszautasítva Folyamatban lévő felderítés jelzése

    1. Benyújtó játéktapasztalata Sok év - nem emlékszem mikor kezdtem - utolső kor után vagyok 2. Az ötlet röviden Jó lenne, ha rögtön lehetne látni hogy van-e folyamatban lévő felderítés - a jelenlegi odahúzom az egeret és felbukkan nem rossz, de feledékenyebb játékosok (mint én :D) hosszú órákra...
  12. Melkor

    Kibeszélő Az Üst

    Nekem is az fáj hogy 1x lehet főzni meg egyszerre meginni mindent... Miért nem lehetne úgy hogy a bájitalt lefőzöd és bekerül a raktárba aztán megiszod amikor kell... Heti 1 főzés és rögtön ivás - itt akkor csak főzök valami alibit és pár hónapig növelem a hatást maxig, de attól félek akkor sem...
  13. Melkor

    Kibeszélő Új Végtelenség Tornya jutalmak!

    áááá - most jött a hír, és egy januári bejegyzésre mutat - hát nyilván nem nézem meg a dátumot ha friss hírként mutatja :D
  14. Melkor

    Kibeszélő Új Végtelenség Tornya jutalmak!

    Hali, kérdésem - miért ünnepi májusfa ereklyét látok lehetőségként a toronyládában és nem főnixereklyét?
  15. Melkor

    Már felvetett Értesítések szétbontása kategóriák szerint a látogatások miatt (külön látogatások, külön kereskedések)

    Sziasztok A felemelkedett árúk kereskedésével nekem elég gyakran túlcsordul az értesítéses listám, ha jól látom 60 értesítés fér bele. Amikor sokat kereskedek akkor egész egyszerűen nem látom utána melyik szomszédom látogatott meg, így nem tudom visszalátogatni sem. Azoknak akik szeretik egybe...
  16. Melkor

    Kibeszélő Új verzió: 1.142

    amúgy én nem kaptam értesítést hogy át lettem volna helyezve és ránézésre maradtam is, kb a városhelyen 30-50% a üres körülöttem - még nem tudom a maradék ember mennyire aktív
  17. Melkor

    Kibeszélő Új verzió: 1.142

    szerintem nincs, sajnálom - biztos vagyok benne hogy az áthelyezés nem manuális, így nem igazán lehet befolyásolni.
  18. Melkor

    Továbbítva manufaktúrák termelésénél színnel kiemelni a bónuszos termelést

    Sziasztok Nem tudom volt-e már ilyen ötlet, de én határozottan örülnék neki ha a manufaktúráknál lenne valami kiemelő szín vagy bármi ami mutatná a bónuszos dolgokat. Velem sokszor előfordult már hogy siettem és rossz féle termelést indítottam. Itt egy kép...
  19. Melkor

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    jött egy hír, hogy a fejlesztők dolgoznak az ügyön, pár hét és kiderül mit sikerül nekik leprogramozni
Fent