• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Keresési eredmények

  1. unseen

    Továbbítva Aranyfőnix hatásának kijelzése eltér pc-n és mobilon

    Sziasztok, Az aranyfőnix eltérő hatásokat és adatokat mutat PC-n és mobilon. És mindjárt kérdés is, hogy melyik érték a jó.
  2. unseen

    Továbbítva Zene ereje feladatsor elírás

    Sziasztok, nagybetűvel és hibásan írt szöveg.
  3. unseen

    Továbbítva Végtelenség tornya idő kijelzés

    Sziasztok, ráérős lesz ez a mostani végtelenség tornya, mert 32nap 22 óránk van rá. :)
  4. unseen

    Továbbítva Nem látszódik a városban a Dűnekristály Manu a 33. szintre fejlesztés közben

    Sziasztok, nem látszódik (más városából megnézve, más-más böngészőkben és PC-ken se) a városban a 33. szintre történő fejlesztés közben a Dűnekristály manu. Másnál is van ilyen hiba? W10 64bit (Pro és Home) Chrome: Verzió: 96.0.4664.93 (Hivatalos verzió) (64 bites) Microsoft Edge Verzió...
  5. unseen

    Továbbítva Az "Értesítések" oldalszámának növelése

    Sziasztok, javasolnám az Értesítések ablak 10 oldalról, 20 oldalra történő növelését. Az értesítésiek ablak, jelen pillanatban két funkcióval bír. Az egyik, hogy jelzi a szomszédok támogatását (pacsizás), a másik az általunk eladásra kínált áruk megvásárlását. Mindkét funkció nagyon fontos...
  6. unseen

    Új vendégfaj - Boszorkányok

    Sziasztok! :) Macipiri Vagyok, és egy új Vendégfaj, a Boszorkányok ötletemhez kérnék támogatást! Mivel személyesen nem adhatom be az ötletem, ezért megkértem mágustársamat (unseen), hogy adja be a nevemben. Az eddig beadott ötleteim, szép számmal visszaköszönnek a játékban (Félszerzetek...
Fent