• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Keresési eredmények

  1. unseen

    Továbbítva Aranyfőnix hatásának kijelzése eltér pc-n és mobilon

    Értem, de ez így akkor is megtévesztő, abban maradthatunk. Csak mert reggel nálunk pont ezen ment a téma, h valaki lerakja vagy sem, ráadásul ő úgy értelmezte, hogy a kisállatok hatását növeli meg +300%-al, pl. mondjuk egy jegesmaci értékét. Természetesen mi néztünk mint borjú az újkapura, de a...
  2. unseen

    Továbbítva Aranyfőnix hatásának kijelzése eltér pc-n és mobilon

    Sziasztok, Az aranyfőnix eltérő hatásokat és adatokat mutat PC-n és mobilon. És mindjárt kérdés is, hogy melyik érték a jó.
  3. unseen

    hírek a DiscordróL

    Mérhetetlenül gusztustalan mellébeszélés, bizonyítvány magyarázás, kamuzás és a játékosok hülyének nézése. Tartok tőle kb. semmit sem ért a nyekergésünk és pont leszarnak minket. :mad::confused::confused:
  4. unseen

    Ősi csodák új rendszere

    Szép munka volt INNO! Tőlünk már 2 emberke végleg befejezte az egész játékot.
  5. unseen

    Ősi csodák új rendszere

    Szép munka volt, -1,92millió kulti :D Mit vár az Inno? Mi fog történni? Megy a rakiba egy vödör fegyvertár. Igen? Ééééés? Ez most mit ad a játékhoz? Mi volt a cél??
  6. unseen

    Ősi csodák új rendszere

    Ez így minden, csak nem motiváló. A több évnyi elbaxott fejlesztést egy-egy újítással nem lehet kompenzálni "érdeksérülés nélkül". A fejlődést az új fajok esetén így visszafogni nem előremutató. Egyszerűbb lenne beismerni, hogy elfogytak a rókabőrök. Ettől nem lesz több bevétel, mert a régiek...
  7. unseen

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Innen is lehet bőven infót szerezni (jobb oldalon állíthatod a nyelvet, google translate-s, de használható) https://cavalieridellozombiaco.blogspot.com/
  8. unseen

    Születésnapi Nyereményjáték - 6. kör

    6. kör 1. feladvány: ABCD 2. feladvány: CDAB 3. feladvány: DBCA 4. feladvány: DCBA 5. feladvány: BCDA
  9. unseen

    Születésnapi Nyereményjáték - 5. kör

    5. kör 1. feladvány: C 2. feladvány: B 3. feladvány: A 4. feladvány: B 5. feladvány: D
  10. unseen

    Születésnapi Nyereményjáték - 4. kör

    4. kör: 1. feladvány: D 2. feladvány: A 3. feladvány: B 4. feladvány: E 5. feladvány: B
  11. unseen

    Születésnapi Nyereményjáték - 3. kör

    3. kör 1. feladvány: D 2. feladvány: B 3. feladvány: A 4. feladvány: B 5. feladvány: C
  12. unseen

    Születésnapi Nyereményjáték - 2. kör

    2. kör 1. feladvány: C 2. feladvány: D 3. feladvány: A 4. feladvány: C 5. feladvány: D
  13. unseen

    Születésnapi Nyereményjáték - 1. kör

    1. kör 1. feladvány: 1 2. feladvány: 1 3. feladvány: 4 4. feladvány: 1 5. feladvány: 3
  14. unseen

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Gyakorlatilag bárhogy, elpocsékolsz 2db-ot és kész. :)
  15. unseen

    Végtelenség tornya

    Hasonló gondokkal küzdöttem én is, csak a kisállat eledeles topikban. Sokszor írtam meg én is és töröltem ki. Végül hagytam a francba az egészet, mert rájöttem semmi értelme ide leírni, mert azon kívül, hogy mi egymásnak feszülünk semmi eredménye nem lesz. Ellenben megbánthatok olyanokat, akik...
  16. unseen

    Kibeszélő A Nagy Ásatás

    Ez valóban most is így van, nekem is van lent 5 db dzsinn és szépen működik is ez a begyűjtési módszer. Anno a kutaknál is így volt. :) Óóóó azok a gyönyörű kutak...
  17. unseen

    Event épületek a harcért

    Hűűha.. Ezt most kérdés, kérés vagy vélemény szeretne lenni? Miben tudunk segíteni?
  18. unseen

    Kibeszélő Az Üst

    Igen, ezt el is hinnénk, ha nem lenne ott már megint a nyomorult gyémi ikon. Sugallva, hogy a csak 25 gyémi ééés mennyit növeled az esélyed. Persze ahogy írtad is nem kötelező, de akkor ne is sugalmazzuk. :) PS: Jól összefoglaltad miért is rossz az üst. ;)
  19. unseen

    Kibeszélő Az Üst

    Nem illik Offolni, de ez nagyon ott van!!!! :cool::cool::cool::cool::cool::D:D:D:D:D
Fent