• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Keresési eredmények

  1. GreenKnight

    Kibeszélő A Nagy Ásatás

    Egyszerre max. 6 eventes tárgy van a város körül és naponta max. 30 lehet belőle. Az eloszlás véletlenszerű.
  2. GreenKnight

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Walter Vacak Vacka :D
  3. GreenKnight

    2022 Karácsonyi Keresztrejtvény 2022

    Szerintem nincs ebben semmi meglepő. Dec. 24-én lett meghirdetve és 31-ig tartott, azaz 1 hét volt rá. Karácsonyi időszakban, amikor az átlag ember amúgy se Elvenarral van első sorban elfoglalva. De ha mégis, akkor se a fórummal. Mióta haldoklik a fórum én is csak 1-2 hetente nézek be, mert...
  4. GreenKnight

    Kibeszélő Téli Varázs 2022

    Az természetes dolog, hogy nem kaptam meg a "szokásos" 100 event fizetőeszközt emailben? Eddig mindig megjött előbb-utóbb, de azért most már 1 nap eltelt az event indulása óta.
  5. GreenKnight

    Kibeszélő Bétás tapasztalatok avagy mi is várható

    Csak sejtem, hogy Mogorva Ork harcos (II. ???) Ha nem, akkor tévedtem.
  6. GreenKnight

    Kibeszélő A zene ereje

    Vidd el amikor és ami van azonos szinten és majd elcseréled arra amire szükséged van. Én is dupla cserékkel boldogultam, mert közvetlen ajánlat nem volt általában.
  7. GreenKnight

    Kibeszélő A zene ereje

    Nem néztem mik a lehetőségeid, DE ha nem érdekel a feladatsor végigcsinálása és van egy legalább 14-es szintű tárolás örvénye csodád, akkor akár a 3-as szintű portállal is meg lehet csinálni a fajt. Fele annyi együttes is elég, tehát egy rakás áru és nem kevés hely is megspórolható.
  8. GreenKnight

    Kibeszélő Új verzió: 1.159

    "A beállításokban mostantól egy gomba található..." Szerintem gomb lesz az. :)
  9. GreenKnight

    Kibeszélő Bétás tapasztalatok avagy mi is várható

    Ha valaki már tart ott a bétán, akkor érdekelne, hogy a láda "alatt" mekkora TP igény szerepel? Az 50 látszik, de 1-es, 2-es vagy valami még nagyobb szám van előtte? Előre is köszönöm.
  10. GreenKnight

    Továbbítva Hibás kijelzés a kereskedőnél

    Talán nem kell hozzá különösebb magyarázat.
  11. GreenKnight

    Visszautasítva A Testvériség tagjainak védelme Ősi csodáknál

    A lényeg az, hogy neked valami nem tetszik, ami egyébként szabályos és ezt helyetted oldja meg a játék fejlesztője, mert Neked ez nem megy. Magyarul: dolgozzon más helyetted/helyettetek.
  12. GreenKnight

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Elvenarchitecten fenn vannak az épületek és a tervezgetést is meg tudod csinálni.
  13. GreenKnight

    Kibeszélő Új verzió: 1.147

    Szerintem ezt, mert ezen a pozíción vannak az áldások:
  14. GreenKnight

    Kibeszélő Ősi csoda - Rúnaszilánk átalakítás

    Engem az érdekelne, hogy mennyi az a rúna/TP mennyiség, ami után lekorlátoz a rendszer és nem lehet az illető csodájába semmilyen formában TP-t pakolni? Egyben arra is kíváncsi lennék, hogy ez mitől függ és úgy egyáltalán mire jó? Meg az is, hogy ha már, akkor erről az érintett miért nem kap...
  15. GreenKnight

    Kibeszélő Új verzió: 1.147

    Annak van valami különösebb oka, hogy fegyvertárakat a számokkal nem lehet egyszerre indítani? Annak ellenére, hogy az egyszerre történő számos indítás a műhelyeknél és a manuknál gond nélkül működik.
  16. GreenKnight

    Kibeszélő A Száműzött Bosszúja

    Szerintem aki eljutott idáig az nem fogja ezért feladni. De el kell dönteni, hogy leteszel 15-20db központot, ami rengeteg felemelkedett áruba és manába kerül vagy kivárod az 1 hét-10 napos kutatási időket. Esetleg gyorsítót/gyémántot használsz. Még mindig jobb, mint a 15 perces termelések...
  17. GreenKnight

    Nincs tervben A párhuzamos termelésnél ne csak az azonos szintű manufaktúrák induljanak el

    Parancsolj... Úgy látom összezavart, hogy különböző manukat tettem ki. Gondolom nem tartasz azon a szinten, hogy értsd a problémát.
  18. GreenKnight

    Nincs tervben A párhuzamos termelésnél ne csak az azonos szintű manufaktúrák induljanak el

    És ezt hogyan gondoltad volna egyszerre indítani? Alap manuk, 3. 9, 24, 48 órás termelés Érzőt is termelő manu: 3 és 9 órás termelések És ahol már felemelkedett árut is termel a manu: Ha a bal felső lehetőséget választom, akkor még csak-csak megoldható lenne. De minek kéne történnie, ha a...
  19. GreenKnight

    Nincs tervben A párhuzamos termelésnél ne csak az azonos szintű manufaktúrák induljanak el

    https://hu.forum.elvenar.com/index.php?threads/termel%C3%A9s-k%C3%B6nny%C3%ADt%C3%A9se.4072/ https://hu.forum.elvenar.com/index.php?threads/csoportos-termel%C3%A9s-ind%C3%ADt%C3%A1sa.3029/
  20. GreenKnight

    Javítva Hibás szórend (19. fejezet)

    A legalább 33. szintű nem értelmezhető, hiszen a 19. fejezetben a maximális szint a 33. Ha jól sejtem, akkor így szólnának helyesen a feladatok: - Legyen LEGALÁBB 1 deszkamanufaktúrád 33. szintű - Legyen LEGALÁBB 8 manufaktúrád 33. szintű.
Fent