• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

TakedaHU legutóbbi tartalma

  1. TakedaHU

    Továbbítva Varázsakadémia

    Én inkább a nevére tippelek annak amit gyártasz, hogy egyértelmű legyen annak aki nem tudja mit gyárt épp ha ránéz... :D o_O
  2. TakedaHU

    Továbbítva Varázsakadémia

    Fordítási hiányt találtam a varázsakadémiában. Csatolom a képet róla...
  3. TakedaHU

    Support Végtelen ásatás - Extra ereklyék

    Hmm. Számomra azt jelenti a plusz egy ereklye, hogy ha alapból kapok egy hódításért 1 ereklyét és 1 rúnát akkor a fejlesztési szinten +2-t ír akkor az +2 ereklye és egy rúna ahogy a fenti legelső képen is jelződik. De elfogadom, hogy nem hiba... Lezárható a jegy...
  4. TakedaHU

    Support Végtelen ásatás - Extra ereklyék

    Igen, de nem látom, csak az alapértelmezett egy darabot.
  5. TakedaHU

    Support Végtelen ásatás - Extra ereklyék

    Sziasztok! A Végtelen ásatás fejlesztésének egyik eredménye, hogy emelkedik a plusz kapható ereklyék száma. Nos ez nem érvényesül. Sem akkor ha újabb tartományt hódítok meg, sem pedig a Bajnokságban a megnyert tartományoknál... Ez régebben működött. Köszönöm!
  6. TakedaHU

    Továbbítva Motivációs jutalmak

    Abszolút támogatom!!! Akár abban a formában is, hogy legyen ez egy kapcsoló gomb a beállításokban, hogy akarod-e egyáltalán látni vagy sem az ilyen felszálló buborékokat...
  7. TakedaHU

    Nincs tervben Forgatható épületek bevezetése

    Mindent nem lehet megkönnyíteni, mert akkor hol marad a játékban a kihívás. Szerintem nem kell a forgatás. De ez csak magánvélemény...
  8. TakedaHU

    Továbbítva torony kapu visszaszámláló

    Támogatom
  9. TakedaHU

    Továbbítva PC láthatóbb ikonok

    Szerintem elég lenne egy külön ikon, hogy van még betakarítható elem, illetve van még amit nem állítottál be termelésre. Ez egyszerűbb mint minden elemre felfejleszteni azt. Valami ilyesmire gondoltam... Beszed - Azaz van mit még beszedned Kezd - Még van olyan termelő hely ami nincs beüzemelve...
Fent