• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Szeszkazan legutóbbi tartalma

  1. Visszautasítva Új ikon testvériségen belül

    Úgy látom félreértettetek, sajnálom. Nincs itt szó semmilyen személyes adat megadásáról, csupán egy plusz opcionális ikonról lenne szó amit a főmágus állíthatna be mint a rangokat. Aki akarja használja, aki nem az nem. Mindegy, tudomásul vettem a döntést. További jó játékot mindenkinek!
  2. Visszautasítva Új ikon testvériségen belül

    Sziasztok, Egy új ikon bevezetésére teszek javaslatot ami testvériségen belül a rangok mellett jelenne meg és a főmágus, mágus kezelhetné ezt is. Az ikonok között szerepelhetne minden fontosabb eseményt szimbolizáló dolog (szülinap, esküvő, baba születés...). Egyes tesóságokban a tagok...
  3. Kibeszélő Nyereményjátékok

    Téged mi tartott vissza, hogy ezt megtedd? :rolleyes:
  4. 2021 Mire gondoltunk?

    Köszönöm szépen! Gratula a többieknek is ;)
  5. Kibeszélő Nyereményjátékok

    Személy szerint köszönöm a kiírás módosítását. A megjegyzésem nem negatív kritikának, ellenkezőleg, a többi játékos számára is lehetőséget kínáló gondolatnak szántam. ;)
  6. Kibeszélő Nyereményjátékok

    Ebben az esetben nem ártana módosítani a szabály ezen pontján: Az első 10 játékos aki helyes megfejtést küld be, fejenként 300 Gyémántot nyer. mert így sanszos, hogy sokan be sem próbálkoznak már. Én is most értem ide és ránézve a feladatra első gondolatom az volt, hogy erre már rég megvan...
  7. 2021 Mire gondoltunk?

    Elvenari Kereskedelmi Központ.
  8. Visszautasítva Újfajta katonák?

    Nem támogatom. Csatázni FOE-t játszom. Ennek a játéknak nem a csatákról kellene szólna. Persze van benne az is és elfogadom, hogy lennie kell, de jobb lenne ha megmaradna egy kevésbé véres tündérvilágnak.
  9. 2020 Mágikus ereklyeminta

    9. sor 8. oszlopában az elixír ereklye helyett varázspor ereklye kell.
  10. Továbbítva Inaktív játékosok likvidálása :)

    Az én véleményem is az, hogy nem az a megoldás ha az aktív játékosokat pakolássza a rendszer hanem inkább az inaktívakat kellene. Én jelenleg nem a perem vidéken dekkolok, így elvileg nem gond a kereskedelem. Valójában mégis az, mivel van olyan közvetlen szomszéd aki január óta nem lépett be...
  11. Játékkal kapcsolatos kérdések

    Hely/érték arányban nem ugyanaz az eredmény, de köszi.
  12. Játékkal kapcsolatos kérdések

    Sziasztok, Azon töröm a fejem egy ideje, hogy miként birkózzak meg a bajnoki és torony harci nehézségeivel. Nagyon úgy tűnik nekem, hogy a bónuszt adó épületek nélkül erre elég csekély az esély no de az igazán hasznos épületek (medve, főnix...) a barkácsolásból 1-es szinten szerezhető és...
  13. Továbbítva Torony jutalmak

    Támogatom! Még csak harmadszor koptatom a torony lépcsőit és persze csak max 2 szint volt meg eddig, de már most 11770 töredékem van. Minden láda nyitáskor bűvölöm, hogy mindegy mit csak ne töredéket adjon de elég csekély eséllyel...
  14. 2020 Elvenar kincses térképe

    Íjász
Fent