• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Starbug legutóbbi tartalma

  1. Starbug

    Kibeszélő Őszi Csillagjegyek 2023

    Szia! Köszönöm. Néztem én, de számomra nem volt világos ez az összefüggés.
  2. Starbug

    Kibeszélő Őszi Csillagjegyek 2023

    Sziasztok! Mit lehet tudni a Csillagkígyó etetés hatásáról? Mi az a bajnoki 0/5 előrehaladás és milyen bónusz jutalom felé?
  3. Starbug

    Kibeszélő Bétás tapasztalatok avagy mi is várható

    Ennek nem örülök... Bár attól függ, mennyire gyorsan vezetik ki. Lehet esetleg tudni, hogy mikorra várható a váltás? Amióta szerezhető a gólem ereklye, végigviszem a tornyot, de van, hogy egyet sem sikerül szereznem, és így nem biztos, hogy ki tudom gyűjteni. Legalább ha barkácsolható is...
  4. Starbug

    Kérdés a Jólét tornyával és az Erőteljes Ellátással kapcsolatban

    Sziasztok! Valaki tudna erről kicsit bővebben tájékoztatást adni, vagy ha van róla leírás, odavezetni? Hogy működik ez a csodafejlesztés nehezíti a harcokat dolog? Előre is köszönöm.
  5. Starbug

    Már felvetett Kisállateledel termelés

    Én itt ki is szálltam, sajnálom, hogy egy ilyen békés játék fórumán is jelen van ez a kioktató fölényeskedés. Mindenki másnak köszönöm az értelmes hozzászólásokat. És mivel céllal érkeztem, külön köszönet a támogatóknak :)
  6. Starbug

    Már felvetett Kisállateledel termelés

    Az etetés az etetés, ez pedig egy játék, ami épp attól változatos, hogy bizonyos dolgokat meg lehet oldani másképp is; más dolgokat meg nem. Nem csak bajnoki meg harc létezik, és ez a fejlesztés nem egy csapásra áraszt el mindenkit eledellel. Egy kezdő és egy sok éve játszó játékos között...
  7. Starbug

    Már felvetett Kisállateledel termelés

    Elhiszem, hogy van, akinek sok eledele van, biztosan mindenre van példa. Nekem pl most már katalizátorból nincs hiányom, viszont azt a toronyból és két épületegyüttesből is szerzem. Ez csak egy plusz lehetőség lenne a jelenlegi egy, a barkácsolhatóság mellett, és szerintem sokaknak egy kiváló...
  8. Starbug

    Már felvetett Kisállateledel termelés

    Természetesen ez igaz. Viszont ahogy a többi bűbájt, ezt is lehetne egy kicsit nagyobb mennyiségben előállítani. Részemről még az is örvendetes volna, ha akár 24 vagy 48 óra lenne a termelési ideje. Évente két-három kisállatos épület mindenképpen jön, és ahogy haladunk előre, egyre több a...
  9. Starbug

    Már felvetett Kisállateledel termelés

    Sziasztok! Egyre több etethető event főépület állatkával találkozunk, és nagyon jó volna, ha a szűkös kisállateledel készlet nem korlátozná ezen épületek funkcióit. Adott esetben dönteni is kényszerülünk, mert ha nem tudjuk őket etetni, választani kell, hogy melyeket tartsuk meg vagy építsük...
  10. Starbug

    2020 Keresd a hibát!

    10
  11. Starbug

    2020 Mágikus ereklyeminta

    Elixír helyett Varázspor kell
Fent