• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

O521 legutóbbi tartalma

  1. O521

    Ősi csodák új rendszere

    Na meg a számításoknál ha figyelembe vennénk a barkácsolást is (én eddig minden töredéket ott elhasználtam) akkor a 26 év akár 260 is lehet, és így tovább. Felépítettem egy rendszert ami szerint játszottam, azt most jelentősen megrongálták (a játékkedvemmel együtt). Még nem adom fel, várom mi...
  2. O521

    Ősi csodák új rendszere

    Két év alatt elépítettem egy stratégiát, hogy miket fejlesztek, de most meg akarnak motiválni, hogy mást preferáljak???? Hova tegyem az újabb ősi csodákat, mert ugyebár a legkevesebb a helyből van. Bontsak el rengeteg erőforrásba került régieket? Mi a garancia arra, hogy jövő héten meg pont nem...
  3. O521

    Kibeszélő Az Üst

    Tökéletesen egyet értek veled, szerencse hogy nem 130 TP-be került. Így utólag még 10-et sem ér meg. Nagyon vigyázni kell, hogy a gyémántokat ne pazaroljuk el.
  4. O521

    2022 Karácsonyi Keresztrejtvény 2022

    Karácsonyi Keresztrejtvény megfejtése: Vízszintes 2. Végső Erő 3. Varázsakadémia 5. Szellemes Mosómedve 8. Tűz Főnix 10. Testvériségi kaland 11. Hegyi Csarnok 13. - 14. Rufus Függőleges 1. Téli Varázs 4. Kívánságok Istennője 6. Hobbi 7. Tiltott Romok 9. Törp...
  5. O521

    2021 Karácsonyi Keresztrejtvény

    KARÁCSONYI MEGLEPETÉS
  6. O521

    Kibeszélő Új verzió: 1.142

    Nekem sokkal szuperebb lett a környezetem. Kétszer háromszor több aktív szomszédom lett. Sokkal gyorsabb a csere is. Nekem bejött az átrendezés.
  7. O521

    Kibeszélő Új verzió: 1.141

    Csatlakozom az ikon bírálókhoz. OK legyen ikon, de hát azok borzalmasak. Szóval nem ártana lecserélni azokat, nem olyan nagy dolog.
  8. O521

    Már felvetett Pár ötlet pacsizáshoz

    PC-n a szomszédok pacsizása körülményes (vagy én vagyok béna és nem tudok egyszerű módszert) ezért mindig átmegyek mobilra, minden más meg PC-n egyszerűbb. Rengeteg olyan szomszédom van, aki egyáltalán nem játszik - hónapok óta - nem lehetne egy átrendezéssel ezeket egy csoportba rakni a térkép...
  9. O521

    2021 Őszi fórumjáték

    39
  10. O521

    Már felvetett 24 órás termelés minimális rövidítése

    Az a gond hogy csak esténként van egy két órám, így hamar kicsúszok belőle, és marad a másnap. Ha bármikor be tudnék lépni, akkor nem lenne probléma.
  11. O521

    Már felvetett 24 órás termelés minimális rövidítése

    Van néhány egység ami 24 óránként ad termést (Hullámok diadala, Zarándok kastély,...). Ezzel az a gond, hogy minden nap tolódik pár perccel a begyűjtés, mert hát nem lehet mindig pont akkor begyűjteni, amikor lejár az idő. Így egy idő után egy nap is kiesik. Mi lenne, ha mondjuk fél órával...
  12. O521

    2021 Szerencse épületek

    Nekem a Hullámok diadala jön be, jól néz ki, több mindent ad naponta, és fejleszthető
Fent