• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Nyizi legutóbbi tartalma

  1. Nyizi

    Javítva Testvériségi kaland - a pályákon teljesített pontok jelzése

    Laptopon is jó lett, köszi a gyors javítást! :)
  2. Nyizi

    Javítva Testvériségi kaland - a pályákon teljesített pontok jelzése

    Köszönöm! :) Igen, pont ezt akartam én is írni, hogy nem a konkrét pipát hiányoltam. Az általam csatolt képen a téma 3-as hozzászólásában is látszik a kép bal oldalán levő kereszteződés továbbra is "világít", holott már teljesítve lett.
  3. Nyizi

    Javítva Testvériségi kaland - a pályákon teljesített pontok jelzése

    A csomópontokra mutatok rá, igen. Valóban nem okoz fennakadást a játék menetében, csak félrevezető az információ, a pipa hiánya. Az eddigi kalandokban ez jól működött.
  4. Nyizi

    Javítva Testvériségi kaland - a pályákon teljesített pontok jelzése

    Nálad megjavul, ha újra belépsz? (Nálam az nem hoz megoldást.)
  5. Nyizi

    Javítva Testvériségi kaland - a pályákon teljesített pontok jelzése

    Szia, igen... :) Úgy látom, hogy ahol ilyet tapasztalok, azok mind kereszteződések. A kék úton jók, a sárga és zöld úton levők nem jók.
  6. Nyizi

    Javítva Testvériségi kaland - a pályákon teljesített pontok jelzése

    Sziasztok! A tegnap indult Testvériségi kalandban az első pályán a már teljesített pontok (több is, de nem mind) nem teljesítettként "villognak" továbbra is. (Kilép-belép-frissít-újratölt már megvolt. :) ) Köszönöm, ha megnézitek.
  7. Nyizi

    Kibeszélő A zene ereje

    Sziasztok, én sem értem... 11-es szinten 5 ládát nyitok naponta.
  8. Nyizi

    Kibeszélő A zene ereje

    Szia, a Harmónia-ligetben tudsz gyártani Dalok-at, ott a középső az Elftánc, aminek a képe egy táncoló elflányka. :)
  9. Nyizi

    Kibeszélő A zene ereje

    Köszönöm szépen! :)
  10. Nyizi

    Kibeszélő A zene ereje

    Sziasztok, a portálfejlesztésen értetlenkedtem én is, ezért keveredtem a fórumra. A 3-as szintre húznám, de ezek szerint még minden együttesből kell gyártanom egyet-egyet. :) Kérdésem: szükséges megtartani, amiket építettem, és "elhasználtam" az előző szintnél? Tehát a 4-es szintre húzásnál...
  11. Nyizi

    Saját versenypályázatom (1. Feladat)

    Varázsakadémia, mert nagyon sok mindent lehet benne készíteni, barkácsolni, ami segíti a játékot.
  12. Nyizi

    2020 Gyémántok ládája

    11
  13. Nyizi

    2020 Húsvéti Keresztrejtvény

    ILLATOS KÖLNI
  14. Nyizi

    Visszautasítva Bűbáj, és barkácsolás

    :D Örülök, hogy belebújtál a fejembe, vagyis hogy érted, átérzed, amit írtam, és bizonyos szempontból vannak hasonló bajaid... Tulajdonképpen azon morfondíroztam, hogy a túlságosan felgyűlt EE, MM, FF bűbájokkal mit lehetne kezdeni, hogy ne menjenek pocsékba, azaz ne csak gyűljenek-gyűljenek...
  15. Nyizi

    Visszautasítva Bűbáj, és barkácsolás

    Amiket leírtál az mind igaz, és jó, és hasznos, személy szerint én ezeket mind így csinálom, csináltam, építettem, alkalmazom, ahogy írtad. :) Ennek ellenére még mindig nagyságrendekkel több ez a három bűbáj a többinél. A barkácsolás nem vesz el automatikusan, nem kötelező tevékenység, csak egy...
Fent