• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

MesterAlma13 legutóbbi tartalma

  1. MesterAlma13

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    szia itt: https://hu.wiki.elvenar.com/index.php?title=Kutat%C3%A1s_Men%C3%BC ez van: Amint befejezted a Fejlett felfedezők technológia kikutatását egy új fejezet elején, akkor lépsz be abba a fejezetbe. üdv, Alma
  2. MesterAlma13

    Továbbítva Átjárhatóság a katonai kiképző épületek között

    szintén nagyon köszönöm... köszönjük!
  3. MesterAlma13

    Kibeszélő Ősi csoda - Rúnaszilánk átalakítás

    Igen megnövekedett az értéke a Törött Szilánkoknak... 1-2 hét kell mindig, míg egy rúnafázisban levő csodát végre tovább tudok léptetni.. de hát ez van. A türelem és a játék meghozza a gyümölcsét törött szilánkját...
  4. MesterAlma13

    Továbbítva Teleportálható Kaszárnya, Kiképzőpálya, Zsoldostábor

    Kedves Fórumozók! ### @Rikari utolsó ötletét felhasználva próbáltam igazodni az új elvárt sablonhoz: ### https://hu.forum.elvenar.com/index.php?threads/jutalompontok-felhaszn%C3%A1l%C3%A1sa.4677/ -Játéktapasztalat: XIII. fejezetben játszom, de az ötletem nem korfüggő. -Ötlet: Örülnék neki, ha...
  5. MesterAlma13

    Továbbítva Ősi csodák teleportálása

    ha lenne erre lehetőség """bármilyen""" módon és """bármilyen""" áron akkor az nagy boldogság lenne (idézőjelek kellenek, mert persze én is csak a vállalható kereteken belül gondolkodom)
  6. MesterAlma13

    Kibeszélő Bétás tapasztalatok avagy mi is várható

    bal oldalt katt a questsre, majd bejön ez: https://idavis-elvenar.github.io/events.html#quests
  7. MesterAlma13

    Továbbítva Ősi csodák teleportálása

    felül szokott lenni a támogatom gomb, itt alulra került - majdnem a "Nem"-re kattintottam - szóval me reflexből toljátok
  8. MesterAlma13

    segítség

    én nemrég teló belassulás miatt eladtam véletlenül egy tekercsmanufaktúrát (csak...) de lehetett volna más is, úgyhogy ha a support támogatja az ilyen jellegű helyreállítást, azt csak díjazni tudom, mert néha elkél - persze ne legyen rá sokaknak szüksége
  9. MesterAlma13

    Továbbítva A lejáró épületek idéző bűbájánál észrevehetőbb legyen az, hogy lejár.

    elsősorban amikor lerakod, akkor is szükség lenne egy értesítésre pl. mert tényleg van egykét ritka épület, amikor csak utólag veszed észre, hogy jah, hát ez lejárós
  10. MesterAlma13

    Visszautasítva Azonos piaci ajánlatok összevonása (rövidebb és kezelhetőbb lista érdekében)

    így van - de ez van - majd még agyalok miként lehetne a bazi hosszú nehezen kezelhető listát egyszerűesíteni
  11. MesterAlma13

    Kibeszélő Játékosmozgatás

    Jó lenne ha ezzel kapcsolatban adnának több infót hogy tudjuk javaslatokat és észrevételek tenni - hogy meg tudjuk osztani a tapasztalatainkat és óhajainkat. Köszönöm
  12. MesterAlma13

    Kibeszélő Megújult Testvériségi Kalandok

    Szia, PC-n itt, Mobilon meg a ládák alatti ikonon
  13. MesterAlma13

    Továbbítva Torony - Áldás = Békesség

    támogatom, jó megközelítés
Fent