• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

leopoldiszka legutóbbi tartalma

  1. leopoldiszka

    Megérkeztek "Reklámék"

    Amíg a bűbájjal turbózott manukban a kiírt 72% 18 órára, az tényleg 72%, itt meg a fél perces reklámért ígért 80% 3 órára, az nem 80%, hanem csűrcsavar útján igazából 8% ?! Ez a logikus? Rendben! Nem nézem a reklámot 8%-ért (80-ért már nézném:p). ->> Probléma megoldva!:cool:
  2. leopoldiszka

    Megérkeztek "Reklámék"

    Pfff... Akkor ilyen alapon a bűbájok is felborítják az egyensúlyt? Mert nem +80%-ot ad és nem 3 órát! - kicsivel többet;) Értem én a matekot! Azzal van bajom, hogy átverésnek érzem! Ne írjon oda 80%-t, ha nem annyit tesz rá! Nem tudok kevesebbet termelni, csak ami bónuszt összeszedtem már...
  3. leopoldiszka

    Megérkeztek "Reklámék"

    Mindent meg lehet magyarázni, és mindennek az ellenkezőjét is! Amit én látok az a manu termelése, ami bekerül a raktárba. Nem látom mennyi az alap és erre mennyi sallang rakódik! És ez nem is érdekel! Lehet csűrni-csavarni ez akkor sem 80%! Tehát számomra átverés
  4. leopoldiszka

    Megérkeztek "Reklámék"

    Nem is lenne ezzel baj, ha legalább a kiírt kedvezményeket még is adná a cictem az építők kunyhójában! 8184 akármit termelek, +80%-ot ígér. Örültem neki! De megnéztem mennyi az annyi és 8888. Ez pont a tizede, azaz 8%. Na ezért nem nézek reklámot!
  5. leopoldiszka

    Gyémántért vásárolható épületek ára

    Teljesen egyetértek! Épületért gyémántot adni pénz kidobás az ablakon. Különösen ha sokallod a 10e Ft-ot! ;) - Sajnos én is beleléptem ebbe a helyzetbe, úh saját tapasztalat! A gyémántot területszerzésre használd!:cool:
  6. leopoldiszka

    Kibeszélő Átjáró a múltba

    Egyetértek! Játszani, szórakozni tökéletes! Aki meg gyémántért játszik és soknak találja az NE költsön rá! Ezt én "csak" egy játéknak tekintem. Sohasem pályáztam a gyémánttal elérhető holmikra - bővítésen kívül nem igazán költöttem másra. ;) Nekem is tetszik ez a játék a játékban verzió!:)...
  7. leopoldiszka

    Kibeszélő Bétás tapasztalatok avagy mi is várható

    Bármi volt a szándék, unalmas: Karkötő -arany Arany- karkötő És néha valami más középen. A sok kacat meg ott porosodik... Nálunk sokan megunták, az utolsó órákban nincs az a pörgés, mint szokott. Csend és hullaszag... Ezzel nem kovácsolnak össze semmit és senkit! "Gratulálok"
  8. leopoldiszka

    Továbbítva Törött szilánk tárolási kapacitásának növelése.

    Támogatom! Roppant idegesítő, amikor bajnoki közben azt kell figyelni, hogy mikor jön össze a 10db! És kényszerből valahova elhasználni! Ha meg végre kikutatom a csodát akkor meg gyűjtögethetem újra. Arról nem is beszélve, amikor eventből kapsz, vagy épület termel többet mint 1db és betelik...
  9. leopoldiszka

    Továbbítva Teleportálható Kaszárnya, Kiképzőpálya, Zsoldostábor

    Igen, igen! Légvédelmi rakéta dandár és repülőgép hordozó repülőgép, sorozatvető és minden is legyen!:rolleyes:
  10. leopoldiszka

    Kibeszélő Megújult Testvériségi Kalandok

    Ahhoz mit fogsz szólni, ha 30 tartományt kell behúzni 1 bővítésért?:p
  11. leopoldiszka

    Kibeszélő Megújult Testvériségi Kalandok

    Olyan magányosnak tűnsz! Nálunk a 25-ből kb 20-an aktívan részt vesznek a kalandban és kommunikálunk is A kicsik sokszor okoznak meglepetést az általad említettekkel kapcsolatban. Valahogy megoldják...
  12. leopoldiszka

    Nincs tervben Testvériségi Kaland - együttes csapatraktár

    Ez így van, csak nem mindenben érdemes hinni! ;)
  13. leopoldiszka

    Kibeszélő Bajnoksággal kapcsolatos változtatások

    Kedves Putyika! Sajnálom,H ellentmondást vélsz kiolvasni a soraimból! Számomra viszont továbbra is egyértelmű! Nem pörgök az acél ereklyéken, csak jeleztem,H most aktuálisan ezzel kellene nekem számolni, de ebből katyvaszból egyszerűen lehetetlen! Arra meg se időm se kedvem,H táblázatokból...
  14. leopoldiszka

    Nincs tervben Testvériségi Kaland - együttes csapatraktár

    56-an támogatták a 21-el szemben! Vagyis többen támogatták ;) 75%-nak kell támogatni akkor megy csak át... ;) A kalandnak szerintem is a kommunikáció és az aktivitás a lényege. Ilyen alapon akár forgathatnánk is az épületeket...:p
  15. leopoldiszka

    Kibeszélő Bajnoksággal kapcsolatos változtatások

    Ez az újfajta bajnokság kinek az ötlete volt?! Ha pl. most : drágakő bajnokságnak hívjuk akkor miért kell minden tartományban más-más ereklyét kapnunk?! Pont az volt az eredetiben a jó, hogy kiszámítható volt, és lehetett rá gyúrni. Ez megint csak a lustáknak kedvez, akik ímmel-ámmal...
Fent