• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Klarao legutóbbi tartalma

  1. Klarao

    Szerver hiba

    Sziasztok. Segítséget kérek egy tagunk nem tud már napok óta belépni, mert szerver hibát ír ki neki a gép. Laptopról játszik. Én javasoltam, hogy telefonon távolítsa el az alkalmazást és telepítse újra, de nem megy neki. Tudnátok egy linket küldeni, ahonnan laptopra le tudja tölteni a játékot...
  2. Klarao

    Egy korty tisztaság

    Köszönöm.
  3. Klarao

    Egy korty tisztaság

    Köszönömmszépen.
  4. Klarao

    Egy korty tisztaság

    Sziasztok. Segitsetek kérlek. Nyertem egy korty tisztaságot, csak azt nemm udom hol jelenik meg és mire jó. Köszönöm
  5. Klarao

    Tanacsterem kapcsolata

    Köszönöm szépen.
  6. Klarao

    Tanacsterem kapcsolata

    Sziasztok. A tanácsterem és a gyár közé milyen útkapcsolat kell? Nem építi, pedig a kutatásnál csak a tanácsteremhez kellene kapcsolódnia. Köszönóm.
  7. Klarao

    Keresek

    Winyandorban Levendula vidéke vár egy játékost! Keress meg!
  8. Klarao

    Kibeszélő A Tündérkirálynő Kertje

    Köszönöm a gyors reagálást és a unkátokat. Elindult a játék.
  9. Klarao

    Kibeszélő A Tündérkirálynő Kertje

    Sziasztok. Nekem is azt írja, hogy befejezted....... nem engedi elkezdeni, nem kever..... stb.
  10. Klarao

    Kibeszélő A Főnix-kultusz feltámadása

    Sziasztok. Nálunk többen kérdezték, hogy mi az az egység áldás. Én még nem vagyok az 52, feladatnál, de kerestem a wikin is,de nem értem. Köszi a válastpzt klarao
  11. Klarao

    2021 Épületek keresése

    1. Zsoldostábor, 2.tanácsterem, 3.horgászhely, 4.műhely, 5. fegyvertár. 6.toronykönyvtár. 7. szenátus, 8. holdmedve, 9. apátság, 10. varázsakadémia 11. teaház, 12.mogyorótuskó 13.kordékönyvtár 14.deszkamanufaktúra
  12. Klarao

    2021 Épületek keresése

    Kérdés. Mennyi az összes épület?
  13. Klarao

    2021 Épületek keresése

    Üdv.Kerdes. Mennyi az össze?
  14. Klarao

    2021 Mire gondoltunk?

  15. Klarao

    2021 Mire gondoltunk?

    Elvenári kereskedelmi központ
Fent