• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Ivin legutóbbi tartalma

  1. Ivin

    Nem hiba Kultúra növelésével, nem nővekszik a termelés a műhelyben, és a lakóházban

    Ok. Így, hogy egyértelműen az alap kultúra 125%-ot írtad, ezzel meglett mi okozta, hogy nem kaptam a bónuszt, az utóbbi fejlesztésekkel lement az alapom 125% alá, fel sem tűnt, és nem gondoltam rá. Megemeltem most már kapom a bónuszt. Köszönöm.
  2. Ivin

    Nem hiba Kultúra növelésével, nem nővekszik a termelés a műhelyben, és a lakóházban

    Nagyon vicces vagy, de a bűbáj hatásra jön a termelés növekedés, ami neked +5%, nekem +30%. Ha ezt nem éted, fölösleges a ketőnk közötti kommunikáció, ez nem segítség. Köszi.
  3. Ivin

    Nem hiba Kultúra növelésével, nem nővekszik a termelés a műhelyben, és a lakóházban

    Szia! Nem akartam a kép készítése miatt több mágikus műveltséget pazarolni, de mint írtam 185%-nál sem több a termelésem, mint 125%-nál. De raktam hozzá még egy kicsi kultúrát, látható, meghaladtam az előbbi 140%-ot, bűbáj hatás +30%, a termelésben nincs változás. Előszeretettel szoktam...
  4. Ivin

    Nem hiba Kultúra növelésével, nem nővekszik a termelés a műhelyben, és a lakóházban

    Sziasztok! Az utóbbi pár napban azt vettem észre, mindegy, hogy nennyi kultúrám van, 125%, vagy185% a műhelyek, és a lakóházak termelése, nem növekszik, míg erre rájöttem fölöslegesen pazaroltam el vagy 30 mágikus műveltséget, ha nem többet. 17.-étől jön a testvériség kaland, ahol rengeteg...
  5. Ivin

    Továbbítva ősi csodák

    Kedves Anerilin! A másik problémám a kilépés, és újraindítás, arra is lesz megoldás? Köszönöm Ivin
  6. Ivin

    Továbbítva ősi csodák

    Sziasztok! Az utóbbi körülbelül 2 hétben az ősi csodák nem mutatják megfelelően a fejlettségi szintjük termelését, illetve erejét, sok csodában azt írja 0% amit a csoda ad. Nem készítek mindről képet, de soknál ez van. Egy csapattagom is jelezte, hogy nála is így van. Mindketten mobilon...
  7. Ivin

    Javítva Felugró tp jutalmas ablak rossz időben és megjelenítési gondok.

    Sziasztok! Nehezen jöttem rá hogy jelezzem az álltalam tapasztalat hibát, eközben sikerült ide írnom, amit töröltem. Ivin
Fent