• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Ildiko13 legutóbbi tartalma

  1. Nem hiba Kereskedo

    Kozben rendezodott a problema. Koszonom.
  2. Nem hiba Kereskedo

    Sziasztok. A Krisz673 palyamon a piaci ajanlatomat elvittek,de nem kaptam meg. Ebben kernem a segitsegeteket. Koszonom.
  3. Játékkal kapcsolatos kérdések

    Ertem. Koszonom szepen a valaszt.
  4. Játékkal kapcsolatos kérdések

    Sziasztok. Lenne egy olyan kerdesem,hogy ha a toronyban felmegyek a magas folyosokig es ki is nyitom a kaput,akkor miert nem kapom meg az 50 gyemantot? Ez mar nem az elso eset.
  5. Support Vegtelenseg tornya

    Nagyon szepen koszonom a segitseged :)
  6. Support Vegtelenseg tornya

    Szia. Koszonom hogy irtal. Nekik szantam a kerdest,csak akkor rossz helyre irtam. Hova kell irni nekik?
  7. Support Vegtelenseg tornya

    Sziasztok. Szeretnem megkerdezni,hogy ha a vegtelenseg tornyaban ures volt a lada amit kinyitottam, akkor hogyan jutok hozza a nyeremenyhez. A kepet sajnos nem tudom feltolteni,mert telefonnal fenykepeztem le es tul nagy a file.
  8. Főnix fejlesztése

    Köszönöm :) Nincs ereklyém,ha lenne akkor épitettem volna :)
  9. Főnix fejlesztése

    Szió. Köszönöm. Bár ma reggel beadott a barkácsolásnál lehetőséget a régi főnixek fejlesztésére,csak fogalmam sincs hogy lehet barkácsolni,mert se azt nem engedi,se megvásárolni. Erről tudnátok infót adni? 10 db kombinálo katalizátor kell hozzá,a bal oldalon viszont 2 db főnix erekje. Ilyet még...
  10. Főnix fejlesztése

    Akkor le kellene venni a barkácsolható épületek közül,mert ez az olyan tudatlanoknak mint én aki nem játszik évek óta és nem tudja igy nagyon nagy csalódást okoz. Tetszettek nagyon,azért törekedtem rá,hogy megszerezzem és most megy a kukába a pénzem is meg a belefektetett idő is. Azért köszönöm...
  11. Főnix fejlesztése

    Szerintem az lenne a korrekt,hogyha lehet barkácsolni egy épületet és arra még pénzt is költünk,akkor az legyen valamilyen formában felépithető ha nem is azonnal de lassacskán.
  12. Főnix fejlesztése

    Nagyon szépen köszönöm a segitséget. Kicsit csalódott vagyok,mert minden pályámon van főnix,nem is egy meg Stonehenge, májusfa és nem fogom tudni felépiteni :(
  13. Főnix fejlesztése

    Sziasztok. Még viszonylag új vagyok a játékban,de van több különböző szintű pályám. Próbálom megérteni ezeket a fejlesztéseket,de nem igazán sikerül. Miért van az hogy királyi restaurációval fejlesztek főnixet és nem változik semmi. Annyi történik,hogy pl. II/1 helyett III/1-es lesz vagy...
Fent