• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Hunlau legutóbbi tartalma

  1. Hunlau

    Kibeszélő A zene ereje

    Ha van elég PP-d és nem kell majd a Portállal gyártani és nem akarod a feladatokat megcsinálni, akkor majd később átugorhatod ennél a fejeztenél is a küldetéseket. Akkor tegyél le annyi hangszerkészítőt amennyit csak tudsz, hogy gyorsabban haladj. Azt nem tudom, hogy mennyi Ütem kell a techfán a...
  2. Hunlau

    Kibeszélő A zene ereje

    Rossz hírem van. Mind a három együttesből kell összesen 6-6-6 db, tehát még gyártanod kell 3-3-3 darabot. :(
  3. Hunlau

    Kibeszélő Megújult Testvériségi Kalandok

    Köszi! A Bajnoksági ládáknál kerestem, de ne kérdezd meg, hogy miért. :)
  4. Hunlau

    Kibeszélő Megújult Testvériségi Kalandok

    Valószínüleg vak vagyok, de sehol sem találom. Merre van ez pontosan? Bocsi
  5. Hunlau

    Kibeszélő Őszi Csillagjegyek 2021

    Elvileg azonnal vagy 1 nap múlva megérkezik, szóval már meg kellett kapjad. Próbáld a Supportnál megkérdezni
  6. Hunlau

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Orkot kér. A fegyvertárban tudsz termelni, meg barkácsolható épületben meg csodában.
  7. Hunlau

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    A térképen a városa körül lehet látni 4, 8, és 12 óránál a 3 bónuszos cuccát.
  8. Hunlau

    Kibeszélő Új verzió: 1.106

    Értem, köszi.
  9. Hunlau

    Kibeszélő Új verzió: 1.106

    " A Végtelenség Tornya - A Végtelenség Tornyában elnyert Testvériségi jutalmak mennyisége figyelembe veszi, hogy melyik játékos, mennyit adott bele. Ez azt jelenti, hogy nem nyerészkedhetsz másik játékosok előrehaladásán, hanem Neked is el kell érned bizonyos mérföldköveket ahhoz, hogy megkapd...
  10. Hunlau

    Kibeszélő Májusi Ünnepségek

    Írnál néhány példát azok közül, amik hasznosak Neked? Melyik fejezetben jársz?
  11. Hunlau

    Segitség

    Utat kell építened a Főépület és a többi közé
  12. Hunlau

    Kibeszélő Bétás tapasztalatok avagy mi is várható

    Ja, nem tudják elengedni az ötletet.
  13. Hunlau

    Testvérek aktivitása

    elvenstats.com Szerintem erre gondolsz
  14. Hunlau

    Főnix Event 2020

    Üdv a játékban :)
  15. Hunlau

    A fajokról bővebben - Varázslók és Sárkányok

    Nézz körül itt: elvengems.com, de megnézem én is. Eladhatod, majd a következő faj végén lesz a a főépületre quest, de az még arrébb van.
Fent