• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Etia legutóbbi tartalma

  1. Etia

    Amunik

    Szia Zaron, sajnos nem enged tovább az oldalfeladat ha nem oldom meg. Passzolni meg nem lehet. Mi az az 5x40 gyémánt ?
  2. Etia

    Amunik

  3. Etia

    Amunik

    Sziasztok. Az Amunik fejezetbe léptem. És nem fér a fejembe hogy hogy kérhet az oldalfeladat 8 arany és 4 csapdakészítőt.? A világon nincs ennyi hely, hogy elférjen a 14 db 5x5-ös, 4 db 4x2-es , 3 db 3x3-as, és a 9x7- es templom. Arról nem beszélve hogy megvan adva mi mihez csatlakozzon. Ki...
  4. Etia

    Kibeszélő Őszi Csillagjegyek 2022

    Köszönöm szépen a válaszokat :)
  5. Etia

    Kibeszélő Őszi Csillagjegyek 2022

    Sziasztok. Sírok. A mai mágikus diótörőre gyúrtam. Ezer kulcsból egyet sem sikerült összeszednem. Két épület volt az eventben aminek értelme is volt számomra, ebből csak egyet sikerült szerezni. Manára lenne szükségem kis területet elfoglaló épülettel. Ha van valami ötlet kérlek ne tartsátok...
  6. Etia

    Kibeszélő Visszatérő játékelem: Kihívások

    Köszönöm szépen :)
  7. Etia

    Kibeszélő Visszatérő játékelem: Kihívások

    Hát max. holnap kiderül hogy beborul vagy nem :D
  8. Etia

    Kibeszélő Visszatérő játékelem: Kihívások

    Ez egy kis épület viszonylag nagy kultival, én is örülök neki :)
  9. Etia

    Kibeszélő Visszatérő játékelem: Kihívások

    Igen kész, megvan az épület. Még nem volt ilyen mini eventem, gondoltam holnap esetleg lesz másik, más nyereményekkel...
  10. Etia

    Kibeszélő Visszatérő játékelem: Kihívások

    Sziasztok, végeztem a mühellyel , holnap lesz másik esetleg ?
  11. Etia

    Lila bogyó

    Köszönöm szépen a gyors és informatív választ :)
  12. Etia

    Lila bogyó

    Sziasztok , kihagytam egy kis időt , így meglepett amikor a varázsakadémién a misztikus tárgy buborékból két lila bogyót kaptam. - Mi ez ? -Mire lehet használni? -Hol jelenik meg, hogy nekem van olyanom ? Köszönöm előre is a válaszokat :)
  13. Etia

    Kibeszélő Új Végtelenség Tornya jutalmak!

    Szia :) Abban mit tudsz segíteni, hogy hat hét után levesznek egy egy fejleszthető épületet, mert meglenne az , csak van akinek több idő kellene. Persze nem kötelező, viszont csapat és nem egyéni , és hát jó csapattag szeretnél lenni többek között de minden rendben már, csak kicsit esett...
  14. Etia

    Kibeszélő Új Végtelenség Tornya jutalmak!

    Kicsi vagyok, nem tudom megcsinálni a tornyot végig. Jó ha a magas folyosóig eljutok, de akkor már király vagyok. Most lett egy 5 szintű ston-om, de ez így nem sok, valószinűleg törölni fogom. Elkeserítő. Hajtok, de minek ? Mi értelme ennek, kérdem én ? Az összes éltkedvem elmegy, fúleg mivel...
  15. Etia

    Kibeszélő A Főnix-kultusz feltámadása

    Köszönöm a gyors választ :)
Fent