• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Dennisor legutóbbi tartalma

  1. Dennisor

    10 ládás tesóságot keresek

    Köszönöm a visszajelzéseket, az első lehetőséget elfogadtam.
  2. Dennisor

    10 ládás tesóságot keresek

    Sziasztok! Testvériséget keresek, ahol a 10 láda megszerzése heti rendszerességgel történik. - kérem, hogy csak azok írjanak, ahol ez valóban megtörténik - Köszönöm, hogy elolvastad! Den
  3. Dennisor

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Sziasztok! Egy 5 db-os eventes szett, akkor is "működni" fog, ha az 5 elemből 2 elemnél a királyi restaurációval emelek a szinten?
  4. Dennisor

    [25047] Bajnoki automata harc

    Lehetetlen a bajnokizás, mivel vagy be sem tölt a térkép, vagy 1-2 csata után lefagy. Különben nem csak ekkor, épület lerakásakor is lefagy, jobb esetben folyamathibát ír. - chrome HTML5-
  5. Dennisor

    Sivatagi Rohamcsigák

    Sziasztok! Betöltetlen helyre keresünk testvért, aki 1600-as minimum bajnoki pontszerzéssel szeretne hetente 10 ládát nyitni. Amennyiben felkeltettem érdeklődésedet, a részleteket a testvériség adatlapján megtalálod! Köszönöm türelmedet, hogy elolvastad! Üdv Den
  6. Dennisor

    Sivatagi Rohamcsigák

    Sziasztok! A Sivatagi Rohamcsigák azonnali belépéssel aktív tagot keres! Testvériségünk alap célkitűzése a 10 láda folyamatos megszerzése a bajnokságban, amelyet hosszú ideje sikerül hétről-hétre elérnünk. Amennyiben felkeltettem érdeklődésedet, a részleteket a testvériség adatlapján...
  7. Dennisor

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Sziasztok! Igaz, hogy a testvériségi kalandokban csak az kap a végén jutalmat, aki mind a 3 fejezet mindegyikében legalább 1-1 útpontba elhelyez, legalább 1-1 jelvényt? Ezt az útpontot teljesen meg is kell oldani? Vagy nyitva maradhat, s akkor is megkapja a tesó a jutalmat? Előre is köszönöm...
  8. Dennisor

    Bajnokság

    Sziasztok! Egy kissé elbizonytalanodtam. Egy fejezetlépés, amennyiben semmi más nem változik, mennyivel növelheti meg a bajnokságban a tárgyalás során a nyersanyag szükségletet? Most a III. fejezetben csak első manufaktúrás nyersanyagokat kér, 9 tartománynál is csak 100k-t (harc nélkül)...
  9. Dennisor

    Bajnokság

    Sziasztok! Van valami szisztéma, hogy 1-1 bajnokságban milyen nyersanyagot részesítenek előnyben, ha a harc helyett az ellátást választom? A márvány, acél majd a fa bajnokságokban azokat a nyersanyagokat kérte elsősorban, amelyikre a bajnokság ki volt írva. Most a kristálynál, viszont jobbára...
  10. Dennisor

    Javítva Arany Szakadék

    Sziasztok! Amikor kurzort a lakosság fölé viszem, ez olvasható:
  11. Dennisor

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Sziasztok! A kutatásban elméletileg lehetőségem lesz a fejlett felderítők láda "nyitására". A technológia aktiválásának költségéből hiányzik még némi nyersanyag. Ha beszerzem a hiányzó nyersanyagot és kinyitom a ládát, az előtte lévő még nem kutatott technológiákat is ki tudom még később...
Fent