• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

DavidofBerg legutóbbi tartalma

  1. Nincs tervben Törp páncél szintű árutermelő épület

    Nem tudom támogatni az ötletet. Egyszerűen azért, m mind a harcosoknak, mind a termelőknek egy csomó lehetőségük van arra, h felturbózzák a termelést. Fentebb már írták, h hogyan.
  2. Nem hiba Ismét hiba a hirdetések megjelenésekor

    Console-ban, amikor a hiba előjön a következő jelenik meg: Updating state in a binding (anonymous) @ merged-haxe-deps-826…b09f290cb98.js:4927 majd jön a hiba míg ha betölti a reklámokat, akkor: Updating state in a binding (anonymous) @ merged-haxe-deps-826…b09f290cb98.js:4927 set @...
  3. Nem hiba Ismét hiba a hirdetések megjelenésekor

    Sziasztok! Frissítettem nemrég a Chrome böngészőt, és azóta ismét jelentkezik az a hiba a reklám betöltéskor, h a chrome elrejti a reklámot. MIvel amatőr szinten javascriptben programozok, tudom, h fontos a hibajelenség leírása, és lehet, h ez segít kideríteni a pontos hibajelenség megoldását...
  4. Nem hiba felugró reklám eltávolítása

    Szia! Az elmúlt 2 napban nem tapasztaltam a hibát.
  5. Nem hiba felugró reklám eltávolítása

    Sziasztok! Egy pár napja vettem észre, h a Chromban a reklámokat random módon a chrome eltávolítja. A mellékelt képen a lent a tálcán, a ventilátor mellett jobbra, az első a CPU %-os terhelését, a második pedig a RAM %-os használatát mutatja. (mindkettő kb. 50%-on megy, de ez teljesen normális...
  6. Megérkeztek "Reklámék"

    Köszi szépen!
  7. Megérkeztek "Reklámék"

    Chrombe büngészővel is és androidos appal is játszom vele. Tapasztalatom erről: Crome böngésző: - egyáltalán nem zavaró nálam a reklám. Nem nyit új lapot, vagy abalakot, hanem ugyanabban a lapban ugrik fel, és valóban, pár másodperc nézés után meg lehet szerezni a jutalmat. - nekem egyáltalán...
  8. Kibeszélő Új verzió: 1.176

    Köszi szépen!
  9. Kibeszélő Új verzió: 1.176

    Köszi szépen, így már részben érthető a változás!
  10. Kibeszélő Új verzió: 1.176

    Hát nem tudom, h ez ezzel a verziófrissítéssel kapcsolatos vagy sem. A zene szuper lett! Ez most csak a nyárra szól, vagy ez lett az új zene? Esetleg a zenéket le lehet vhol tölteni, vagy meg lehet hallgatni a játékokon kívül? A másik - ami nekem kicsit negatív - úgy tűnik nekem, h a tartományi...
  11. Kibeszélő Álmok Szezonja

    Köszi, írtam! :)
  12. Kibeszélő Álmok Szezonja

    Sziasztok! Esetleg az megoldható, h ne legyen olyan napi feladat, amit nem lehet megoldani. pl: ma azt kaptam, h oldjam meg a Varázslók események 1 küldetését, de le vagyok lakatolva. Köszi szépen!
  13. Már felvetett Szomszédi segítség megjelelőlése, kiválasztása

    Sziasztok! Nem teljesen fedi le a téma címe, h mi is lenne az ötletem pontosan, így a későbbiekben részletezem. -Benyújtó játéktapasztalatom: Elvenar korban vagyok, 2019 óta játszom a játékkal -Az ötletem röviden: Ki lehessen jelölni azt, h a szomszédi segítségnyújtás esetén melyik...
  14. Visszautasítva Új harcos egység

    Ha jól értem, az a gond, h nem megy a harc. Ha nem megy/nem akarod csinálni, akkor azt adott ládát egyezkedéssel is ki tudod nyitni. Tudom, h itt is kell a szerencse ill egy taktika, h hogyan egyezkedj. Nem tudom támogatni az ötletet, m akkor maga a játékmenetnek nincs értelme.
Fent