• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Butyoka11 legutóbbi tartalma

  1. Butyoka11

    2020 Keresd a hibát!

    Sziasztok! 9 eltérést találtam!
  2. Butyoka11

    Visszautasítva Eseményépületek fejlesztése

    Köszi, ez egy jó támpont, mégis az épületre kattintva egy ilyen opciót legördítve könnyebbé tenné a tervezést ( legalábbis számomra). ;)
  3. Butyoka11

    Visszautasítva Eseményépületek fejlesztése

    Fejlődés-fejlesztés. A pozitív példaként említett Tűzfőnix és Mézeskalács kastély sem mutatja végig a fejlesztési szinteket, csak a fejlődést mutatja. Javaslatom tehát az összes eseményépületre vonatkozik.
  4. Butyoka11

    Visszautasítva Eseményépületek fejlesztése

    Sziasztok! Javaslatom az lenne, hogy eseményépületeknél (pl: Mogyorótál, Mágikus tündérkörök, Anyasárkány) hasonló lehetőség álljon rendelkezésre, mint a Tűzfőnixnél, Mézeskalács kastélynál. Ezen épületek fejlődését, "hozamát" látjuk mind a 10 szint esetén a fejlődés fület legördítve. A legtöbb...
  5. Butyoka11

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Köszi a választ! Segítség volt, mert bár a napi nyereményként kapott épületeket szerettem volna megkérdezni, de ezek fejlődését ugyanitt megtaláltam! Még egyszer köszi!
  6. Butyoka11

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Sziasztok! Azt szeretném kérdezni, hogy az eseményépületek fejlesztésével kapcsolatban hol találok információt? Az épületek bizonyos fejezetekben mit adnak, melyik az az eseményépület, amelynek fejlesztése számomra előnyös? Esetleg régebben szereztem és a királyi restaurációkkal felfejlesztve a...
  7. Butyoka11

    Raktár rendszerezés

    Sziasztok! Jó ötletnek tartom, támogatom!
Fent