• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

AszDavid legutóbbi tartalma

  1. AszDavid

    2023 Tavaszi Fórum Nyereményjáték 2023

    01. Hamis 02. Hamis 03. Igaz 04. Hamis 05. Igaz 06. Igaz 07. Igaz 08. Hamis 09. Igaz 10. Hamis 11. Hamis 12. Hamis 13. Igaz 14. Igaz 15. Hamis 16. Hamis 17. Igaz 18. Hamis 19. Igaz 20. Igaz 21. Hamis 22. Igaz 23. Igaz 24. Hamis 25. Hamis
  2. AszDavid

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Hány műhelyt éri meg 20-as szintnél magasabbra fejleszteni?
  3. AszDavid

    Már felvetett Piac - Inkorrekt ajánlatok legálisan

    De pont a kisebbeknek van szükségük arra, hogy 0 v. 1 csillagos ajánlatokkal próbáljanak elérni egy olyan szintet, ahonnan már segítség nélkül is tovább tudnak haladni. Szerintem csak nehezítés lenne a kezdőknek. Nem támogatom.
  4. AszDavid

    állj ki 10 próbát? mi ez?

    o_OTényleg?!!! Nem gondoltam volna :)
  5. AszDavid

    Kibeszélő Az Üst

    Nekem jobban tetszene, ha hetente( a főzési fázisban) a Boszorkánypontokért cserélhető áruk, és a cserébe kapott Boszorkánypontok mennyisége lecsökkenne a minimumra.
  6. AszDavid

    Ritka Pillanat

    Gratulálok!
  7. AszDavid

    Kibeszélő Új verzió: 1.160

    Akkor azt is lehet, hogy ha neked nem kell, de megkaptad akkor, lerakod és eladod alapanyagért?
  8. AszDavid

    Kibeszélő Őszi Csillagjegyek 2022

    Nekem se igazán tetszik ez a fajta jutalom, de a kalligráfiaosztály tényleg jó. Sajnos én eddig a másfél év alatt csak egyet kaptam.
  9. AszDavid

    Visszautasítva Új harcos egység

    Szerintem felesleges, bár egy olyan jól jönne ami mindegyik ellen jó. Nem támogatom.
  10. AszDavid

    A fajokról bővebben - Tündérek

    Köszönöm.
  11. AszDavid

    A fajokról bővebben - Tündérek

    A virágzó kereskedő céh hányszor hányas emberben?
  12. AszDavid

    A fajokról bővebben - Tündérek

    Akkor megéri?
  13. AszDavid

    A fajokról bővebben - Tündérek

    Anyi elég?
  14. AszDavid

    Kibeszélő Őszi Csillagjegyek 2022

    Hogy lehet, hogy még van tizenkét nap az eventből? Csak szerintem hosszabb az előbbieknél?
  15. AszDavid

    Kibeszélő Új verzó: 1.1 és Tündérek

    Szerintem a 19-es is majdnem olyan ronda, és biztos van rosszabb is, mivel még csak a tündérig ismerjük.
Fent