• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Abab legutóbbi tartalma

  1. Kibeszélő Ősi csoda - Rúnaszilánk átalakítás

    Hamar lefut és utána fájni fog, de nagyon! Olvashatjátok, hogy mire költik az szja visszatérítés okostelefonra függönyre...! Munkásember kezébe ne adjanak talált pénzt, elcseszi, bizonyíték rá az összes Lottó milliomos-milliárdos! Aki dolgozik a pénzért, az nem ért hozzá! Sokan átkozzák, majd az...
  2. Kibeszélő Ősi csoda - Rúnaszilánk átalakítás

    Ha nincs megépítve egy csodád, attól még az ahhoz tartozó bizbaszt, más csodájába beteheted! :)
  3. Kibeszélő Új verzió: 1.146

    De ez kölcsönös, hogy állna a szája a fizetősöknek, ha csak ők maradnának? Meddig tömnék még az IG-t?
  4. Visszautasítva Gyémántos épületek eladása

    Szerintem az lenne a legjobb, ha a gyémánt legalább kétszeres árát adnák vissza, hiszen náluk kamatozott! Támogatom!
  5. Már felvetett Átlátszó-látható jutalom

    A Szomszédi Segítség nyújtásakor nagyon zavaró, hogy az érte kapott jutalom fekete-sötétszürke háttere, gyakran olvashatatlanná teszi a következő játékos kérését! Szerintem a háttér eltörlésével pörgősebb lehetne a folyamat!
  6. Továbbítva Kerekítés a raktárban lefelé legyen

    Sziasztok! Sajnos, már több alkalommal jártam, úgy, hogy valamit vásárolni, fejleszteni, adni-venni, stb... szerettem volna. Ránéztem a raktáramra és nem sikerült a bolt, mert hiába írta ki, hogy nekem van 69E valamim, amikor valójában csak 68888 volt! Ezért, az lenne a jobb, ha a raktár...
  7. Játékkal kapcsolatos kérdések

    Én azt se értem, hogy az ig bedob egy új fajt, de a wiki tudatlan! Mi és mennyi kell, mit lehet és mit nem! Azért ez is érdekes, nem? A vegyél gyémántot ajánlat viszont jön! :( Lapátolják befelé a lóvét?
  8. Kibeszélő Tiltott Romok

    A cél világos, vegyél gyémántot, akciós! :D
  9. Játékkal kapcsolatos kérdések

    Köszi, megvan! :)
  10. Játékkal kapcsolatos kérdések

    Sziasztok! Köszönöm az eddigi segítségeket! Most Aktivitási medált kellene szereznem, de azt se tudom, hogy mi az és, hogy hol keressem! Előre is koszi!
  11. Játékkal kapcsolatos kérdések

    Köszönöm, hogy írtál és imádom az oktatást! De a kérdésemre nem kaptam választ! Lehet-e a KERESKEDŐERŐt növelni? Köszi! :)
  12. Játékkal kapcsolatos kérdések

    Sziasztok! Amikor a Kereskedő Unuriumot termel a mennyiség kiszámításában jelentős szerepe van a Kereskedőerőnek. Ez az érték fix, vagy növelhető, ha igen mivel? Köszi!
  13. Kibeszélő A Száműzött Bosszúja

    Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy a Tenyésztési központ termeléséhez melyik Ősi csoda ad bónuszt? Köszönöm!
  14. Kibeszélő Új verzió: 1.143

    Sajnos a kereslet és a kínálat sohasem lesz egyelő és ez élteti a hiénát! :(
Fent