• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Továbbítva "FEHÉRES" (Tekercs+Varázspor jellegű) Holdkőtár szett helyett lehetne más színű, és mást adó új Holdkőtár szettek

Támogatod a javaslatot?

  • Támogatom

    Szavazatok: 20 83,3%
  • Nem támogatom

    Szavazatok: 4 16,7%

  • Összes szavazó
    24
  • A szavazás lezárult .
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

MesterAlma13

Erős harcos
Mivel ez le lett fújva annó:
Holdkőtár szett

Így megközelíteném ezt a dolgot egy másik szempontból:
A jelenlegi "FEHÉRES" Holdkőtár szett Tekercset és Varázsport ad mint áru (az egyéb extra cuccok mellett).
Mivel más épület nincs, ami magától adna Kombináló Katalizátort, így a javaslatom a következő lenne.

Legyen még két másik színű Holdkőtár szett
egyik:
főként „KÉKES”, és ez adna Kristályt és Elixírt (az egyéb extra cuccok maradnának)
főként „PIROSAS”, ez pedig Selymet és Drágakövet (az egyéb extra cuccok maradnának)

Random lenen hogy ki melyiket és mikor kapja a Végtelenség Tornyában, tehát mindenkinek lehetne ilyen is, olyan is, és idővel akár több is mindből.

Miért is lenen jó nekünk játékosoknak:
Szép lenne
Új variálási lehetőségek mindenkinek a városában – tehát a játék élmény kissé felfrissülne, és még több értelme lenne a toronyban jobban teljesíteni
Hasznos lenne sokunknak, hisz mást kapnánk, nem csak tekercset, ami kb alig kell valakinek a piacon, így a „felborult a tekercs egyensúly” idővel rendeződne (mivel továbbra is él, hogy jelenleg minimális személynek kell tekercs a piacon).

A fejlesztők szempontjából pedig:
Újabb épületeke lennének kevés fejlesztési időszükséglettel

Akinek van építő jellegű javaslata, kérem írja meg hogy ez vagy valami hasonló ötlet eljusson a fejlesztőkig legalább megfontolás szintjéig.

Köszönöm. Alma
 

MesterAlma13

Erős harcos
szeretném életben tartani a Topicot, mert nem hiszem, hogy csak néhányunk tapasztalja azt, hogy Tekercsből mindenkinek van "közel" elég mennyiség

ti magatok is tudjátok ellenörízni, hogy 90 (vagy még több) százalékban ez a helyzet, bármikor kérdezed is le a listát
1604058520913.png
 

DeletedUser4579

Vendég
Annyiban egyet értek veled, hogy amióta holdkőtár szett van azóta nem kell tekercs senkinek! Nekem is abból van a legtöbb általában pedig nem azt termelem. Na jó szoktam vinni is másoktól. 99%-ban ez a helyzet, hogy nincs tekercs kérés.
Ellenben nem biztos, hogy ez a legjobb megoldás, hogy legyen több ilyen szett, mivel így is nagyon sok helyet foglal 1-1 ilyen. Meg ha ebből lenne más fajta is akkor kellene gumifából, bizmutosból, holdkövesből. Nem lenne egyszerű egy megfelelő szettet összeszedni. Talán a legjobb megoldás az lehetne mint most az új kereskedőnél, hogy te tudnád kiválasztani melyik mit termeljen!
A helyzettel tehát lehetne kezdeni valamit, bár nekem nincs hiányom semmiből, mert inkább harcolok!
 

MesterAlma13

Erős harcos
Talán a legjobb megoldás az lehetne mint most az új kereskedőnél, hogy te tudnád kiválasztani melyik mit termeljen!
Szia, igen, ez is lehet egy megoldás, viszont ha lenne többféle Holdkőtár, akkor te döntöd el melyiket rakod el, tehát nem foglalna több helyet mint a mostaniak, csak azt termelnék, amit te választanál a kínálatból.
Nekem bármi jó lenne, ami ez a "tekercs aránytalanságot" jó irányba indítaná el.
 
Utoljára szerkesztve:

Niraya

Fórum moderátor
Elvenar Csapat
Fórum moderátor
Köszönjük szépen a játékunk fejlesztésével kapcsolatos javaslatot. A jelenlegi ötletet szavazásra bocsájtottuk, annak érdekében, hogy megtudjuk mit gondoltok róla. Kérünk benneteket, hogy szavazzatok!

Köszönjük együttműködésetek!
 

DeletedUser4579

Vendég
Azt tudni lehet - és ezt főleg a moderátoroktól kérdem - hogy ha elmegy egy ilyen javaslat az változatlanul megy el vagy ezt átgondolják?! Mert mint írtam is én ezt a változatot nem támogatom hanem más megoldást, pl a választható termelést de ne legyen 3 féle elem mindenből!
 

Niraya

Fórum moderátor
Elvenar Csapat
Fórum moderátor
a moderátoroktól kérdem
Szia,

az eredeti ötlet az, amiről szavazni lehet, és továbbításra kerülhet.
Amennyiben egyetértesz, támogatod. Természetesen attól, hogy egy ötlet továbbításra kerül, nem jelenti azt, hogy pont az eredeti elgondolásban fog visszaköszönni ránk.
A fejlesztői csapatnak hasznosak az ötleteitekből nyert információk és nyitottak az igényekre.
 

MesterAlma13

Erős harcos
csak egy ma reggeli kép a tekercs "egyensúlytalanságról" (de bármikor ellenörzöd, vagy hasonló vagy rosszabb):

20 oldalnyi ajánlat van:
1604388581213.png


abból 10 oldalon tekercset ajánlanak fel.........
1604388619556.png

ezen mindenképpen változtatni kell, tehát akinek van ötlete, az mindenképpen nyisson saját bejegyzést, hogy akár arra is lehessen majd szavazni
én tekercs bónuszos vagyok, és ez igencsak megnehezíti az árucserét + szerintem mindenki másnak is, mrt totál fel van borúlva a rend

egyébként ez az ötlet így utólag azért is tetszik nekem, mert színesebbé tenné a várost a több színű Holdkőtár épület, csak annyi, hogy a végtelen tekercset majd át kell nevezni, ha nem tekercset termel (akár ezen a módon, akár választható módon)

csak plusz infó, hogy Drágakő ajánlatból van még rengeteg, nem tudom miért:
1604408602250.png
 
Utoljára szerkesztve:

MesterAlma13

Erős harcos
ha ez a javaslat nem fog megvalósulni, kérlek gondolkodjatok miként lehet segíteni ezen a Tekercs egyensúlytalanságon, hátha születik valami jó ötlet, ami végigmegy. Köszönöm
 

MesterAlma13

Erős harcos
ha ez a javaslat nem fog megvalósulni, kérlek gondolkodjatok miként lehet segíteni ezen a Tekercs egyensúlytalanságon, hátha születik valami jó ötlet, ami végigmegy.
ameddig nincs megoldás a tekercs dömpingre, addig csak a Virágzó Kereskedőcéh maxolását látom megoldásnak, azt is csak azoknak, akik tekercs bónuszosok, mert ott tudnának jól cserélni a kufárral, de csak 30-as szintnél - ami meg baromi sok idő.
 

Szano

Tag
Jó ötletnek tartom, tekercses vagyok én is. S sokszor olyan problémába esek, hogy napokig senki nem veszi meg az ajánlataimat.
MesterAlma13, az új holdkőtár szetteket, úgy érted, hogy 3-at egymáshoz lehetne kapcsolni, s kombinálni? Például van mindhárom holdkőtáram szettemből egy-egy darab, s egymáshoz kapcsolva lerakhatnám?
Ha igen, én is támogatom az ötleted. :)
 

liliputy

Veterán
Nos.... Nagyon szívesen támogatom a felvetett javaslatot, csakhogy ..... mióta megjelent a torony, azóta játszom és MÉG MINDIG NEM KAPTAM 1 DB HOLDKŐTÁRAT SEM!!!! Ebből kifolyólag soha nincs elegendő bűbálytöredékem, ami elengedhetetlen a varázsakadémiai termelésekhez, és semmilyen más +t nem kapok, amit a holdkőtár ad. Mivel itt minden mindennel összefügg ez azt jelenti, hogy az előre haladás jóval lassabb ütemben folyik. (Nem mintha rohannék bárhová.... na de azért mégis) Végtelenül elkeserítő! :oops:
 

MesterAlma13

Erős harcos
MesterAlma13, az új holdkőtár szetteket, úgy érted, hogy 3-at egymáshoz lehetne kapcsolni, s kombinálni? Például van mindhárom holdkőtáram szettemből egy-egy darab, s egymáshoz kapcsolva lerakhatnám?
Ha igen, én is támogatom az ötleted. :)
igen, lehessen kombinálni bármelyik fajtát bármelyikkel, de nyilván ezt majd a fejlesztők döntik el

s MÉG MINDIG NEM KAPTAM 1 DB HOLDKŐTÁRAT SEM!!!!
ezt jelezned kell a hibabejelentő oldallon, mert lehet valami gond van nálad - szoktak egyéni problémák lenni
ln nem keveset kaptam már a játék során
 

DeletedUser4579

Vendég
igen, lehessen kombinálni bármelyik fajtát bármelyikkel, de nyilván ezt majd a fejlesztők döntik el


ezt jelezned kell a hibabejelentő oldallon, mert lehet valami gond van nálad - szoktak egyéni problémák lenni
ln nem keveset kaptam már a játék során
Én összesen eddig az egész torony alatt 1 dzsinnt kaptam és nálam is felmerült már hogy ez nem hiba-e hiszen nagyon sokszor felmegyek a tetejéig, elég idegesítő már. Főleg hogy sokan meg viszonylag gyakran kapják! Érthetetlen ez!
 

MesterAlma13

Erős harcos
Én összesen eddig az egész torony alatt 1 dzsinnt kaptam és nálam is felmerült már hogy ez nem hiba-e hiszen nagyon sokszor felmegyek a tetejéig, elég idegesítő már. Főleg hogy sokan meg viszonylag gyakran kapják! Érthetetlen ez!
én brutál mennyiségű Holdkőtár elemet kaptam már, most is lent van 5 szett
Dzsint még egyet sem, de ez van
meg szoktam kapni - igaz sajnos ritkán - törp páncélkészítőt, amit nagyra értékelek olyankor

jelezd a problémát, egyéni dolgokat is be szoktak írni, mert van hogy valakinél kijön valami egyéni szoftver hiba
 

DeletedUser

Vendég
Nekem most csak kettő van lent. Meg pár mananövény és gumifa a raktárban. Most az a dilemmán hogy várjak tovább és küzdjek a toronnyal vagy felkorozzam őket. Esetleg legózzak az elemekkel ? Tanácstalan vagyok. De az biztos hogy hatalmas segítséget nyújtanak a mostani kalandban ha okosan vannak beszedve. :)
Dzsinnt én is csak másoknál láttam eddig. De csak lesz nekem is. Vagy nem.
Kedves MesterAlma ! Neked azt kívánom hogy az ötleted remélem mihamarabb belefér a jelenlegi fejlesztési tervbe. :)
 

MesterAlma13

Erős harcos
Nekem most csak kettő van lent. Meg pár mananövény és gumifa a raktárban. Most az a dilemmán hogy várjak tovább és küzdjek a toronnyal vagy felkorozzam őket. Esetleg legózzak az elemekkel ? Tanácstalan vagyok. De az biztos hogy hatalmas segítséget nyújtanak a mostani kalandban ha okosan vannak beszedve. :)
Dzsinnt én is csak másoknál láttam eddig. De csak lesz nekem is. Vagy nem.
Kedves MesterAlma ! Neked azt kívánom hogy az ötleted remélem mihamarabb belefér a jelenlegi fejlesztési tervbe. :)
Köszönöm!
nézd meg nálam hogy vannak lerakva, de nem is 5 hanem 6 nagy épület van lerakva úgy, hogy mind a maxon termeljen - arról már nem beszélek, hgoy az idők rosán mennyit kaptam még, és adtam is el, mert akkor úgy voltam vele, hogy nem kell
 

DeletedUser

Vendég
Köszönöm!
nézd meg nálam hogy vannak lerakva, de nem is 5 hanem 6 nagy épület van lerakva úgy, hogy mind a maxon termeljen - arról már nem beszélek, hgoy az idők rosán mennyit kaptam még, és adtam is el, mert akkor úgy voltam vele, hogy nem kell
Köszönöm szépen ! Élni fogok a lehetőséggel. :) Nekem csak 2 teljes szett van meg pár apróság. Csak összefabrikálom hogy hatékonybb legyen.
 

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
Köszönjük szépen a játékunk fejlesztésével kapcsolatos javaslatot. Az ötlet továbbításra került fejlesztő csapatunk felé.

Amennyiben bármilyen más javaslatotok vagy ötletetek lenne, kérjük osszátok meg velünk, örömmel olvasnánk őket.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent