• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Őszi Csillagjegyek 2020

DeletedUser5848

Vendég
Köszönjük, hogy meghallgatásra találtak a kéréseink az előző event kapcsán.
Ez "sokkal" jobb lett :)
1 vagy 2 ember csinálja is talán a klánból.
Szia ! :)
A Varázslők Zarándoklata egy kedves és lineáris esemény volt. Én szerettem nagyon. :)
Anno írtam hogy élő adásban is nagyon sokan kérték a fejlesztőktől hogy legyen újabb macis event. Ez már komolyabb kihívást igényel és sok előkalkulációt. Nem épp a legegyszerúbb, de cserébe "univerzális" macifejlesztőt kapunk. Mivel az akadémián nem lehet gyémántért megvenni, és időlimitesek a feladatok is, ezért nagyon öszpontosítani kell hogy melyik macit is szeretnéd. :) S ahogy Wiccara írta már most egyesíteni kell a klánotok erőit a következő testvériségi kalandra. Már lemondtunk szinte róluk, de visszajöttek a macik és nagy szolgálatot tehetnek a bajnokságban, a toronyban is is. Máig meggyőződésem hogy a támogató csapatunk nélkül, tényleg elbúcsúzhattunk volna tőlük. :)

Üdvözelletel: venom
 

DeletedUser4617

Vendég
Attól azért többet. Ha 9-es vagy 10-es szintre tudod fejleszteni, akkor 1 ládában 3 tp-t találsz, tehát összesen 18 tp-t tudsz beszedni 1 etetéssel. Nem sok, de azért a 3-tól több! ;)
Értem, köszi! Viszont egy etetés 24 órára vonatkozik és 24 óránként csak 3 ládát lehet találni, vagyis akkor max. 9 TP gyűjthető nem? Mondjuk már az sem olyan rossz!
 

Mihaszna

Veterán
Viszont egy etetés 24 órára vonatkozik és 24 óránként csak 3 ládát lehet találni, vagyis akkor max. 9 TP gyűjthető nem?

Ez nem törvényszerű. Tételezzük fel, hogy megeteted a Macit délután 5-kor, és végiglátogatod a testvériséged tagjait. Megkapod a 3 ajándékládát, amiben benne van a +9 TP. Ha másnap reggel 7 kor meglátogatsz néhány szomszédodat, akkor ismét kapsz 3 ajándékládát +9 TP-vel. (és ez mind belefér a 24 órás hatásba) ;)
 

Vmadar

Felderítő
Szia ! :)
A Varázslők Zarándoklata egy kedves és lineáris esemény volt. Én szerettem nagyon. :)
Anno írtam hogy élő adásban is nagyon sokan kérték a fejlesztőktől hogy legyen újabb macis event. Ez már komolyabb kihívást igényel és sok előkalkulációt. Nem épp a legegyszerúbb, de cserébe "univerzális" macifejlesztőt kapunk. Mivel az akadémián nem lehet gyémántért megvenni, és időlimitesek a feladatok is, ezért nagyon öszpontosítani kell hogy melyik macit is szeretnéd. :) S ahogy Wiccara írta már most egyesíteni kell a klánotok erőit a következő testvériségi kalandra. Már lemondtunk szinte róluk, de visszajöttek a macik és nagy szolgálatot tehetnek a bajnokságban, a toronyban is is. Máig meggyőződésem hogy a támogató csapatunk nélkül, tényleg elbúcsúzhattunk volna tőlük. :)

Üdvözelletel: venom

Szia.

Ha a korábbi medvékre gondoltál akkor teljesen egyet értek vele, jó, hogy lehet szerezni megint hozzájuk fejlesztési lehetőséget. De sajna a jelenlegi nem ad semmi sem a bajnokihoz sem pedig a toronyhoz :(
Bár nem ide tartozik, de azt hiszem rájöttem a klán társammal beszélgetve, hogy miért vagyok ilyen negatív. A 15 fejezet nagyon lassú és vontatott, sokan ráuntunk. Még a torony, bajnokság, eventek és kaland hagyott valami kis szórakozást.
- eventek: a nyeremények nem kellenek olyan nevetségesek, így nem csináljuk
- torony: mióta megnehezítették (szerintem) nem éri meg csinálni
- a nevetséges nyeremények miatt kihagytuk az utóbbi időben
- bajnokság: egyedül ez maradt ami még kissé elszórakoztat, de ezt is meg akarják nehezíteni.
Szóval rájöttünk közösen, hogy nagyon unjuk már...
És hiába írunk ide, nem történik semmi.
Így csak 1 megoldás marad...
 

DeletedUser5848

Vendég
Szia.

Ha a korábbi medvékre gondoltál akkor teljesen egyet értek vele, jó, hogy lehet szerezni megint hozzájuk fejlesztési lehetőséget. De sajna a jelenlegi nem ad semmi sem a bajnokihoz sem pedig a toronyhoz :(
Bár nem ide tartozik, de azt hiszem rájöttem a klán társammal beszélgetve, hogy miért vagyok ilyen negatív. A 15 fejezet nagyon lassú és vontatott, sokan ráuntunk. Még a torony, bajnokság, eventek és kaland hagyott valami kis szórakozást.
- eventek: a nyeremények nem kellenek olyan nevetségesek, így nem csináljuk
- torony: mióta megnehezítették (szerintem) nem éri meg csinálni
- a nevetséges nyeremények miatt kihagytuk az utóbbi időben
- bajnokság: egyedül ez maradt ami még kissé elszórakoztat, de ezt is meg akarják nehezíteni.
Szóval rájöttünk közösen, hogy nagyon unjuk már...
És hiába írunk ide, nem történik semmi.
Így csak 1 megoldás marad...
Igen csak egy. :)
Maradni Elvenarban és kitartani. Jó emberek vannak itt. Élvezet legyen a játék és ne kényszer. :)
Én úgy érzem hogy komolyan képviseli a játékosokat a Támogató Csapat ! S kérlek hidd el hogy az Innonak nagyon is fontos a játékosok megtartása. Csak néha rá kell vezetni őket hogy tévúton járnak. Együtt tereljük a őket a helyes útra ! :) Ezért is vannak itt most a macik, ebben biztos vagyok.
Én úgy érzem maga a közösség a fontos. Abban meg szentül hiszek hogy a Csapatunk keményen dolgozik a háttérben, mégha nem is mindig szólnak. Mindenkitől elnézést kérek a monológért de én hiszek Elvenarban ! Ebben csatéakozzatok Ti is kedves játékostásak ! :)
 

MasterPali8

Újonc
Igen csak egy. :)
Maradni Elvenarban és kitartani. Jó emberek vannak itt. Élvezet legyen a játék és ne kényszer. :)
Én úgy érzem hogy komolyan képviseli a játékosokat a Támogató Csapat ! S kérlek hidd el hogy az Innonak nagyon is fontos a játékosok megtartása. Csak néha rá kell vezetni őket hogy tévúton járnak. Együtt tereljük a őket a helyes útra ! :) Ezért is vannak itt most a macik, ebben biztos vagyok.
Én úgy érzem maga a közösség a fontos. Abban meg szentül hiszek hogy a Csapatunk keményen dolgozik a háttérben, mégha nem is mindig szólnak. Mindenkitől elnézést kérek a monológért de én hiszek Elvenarban ! Ebben csatéakozzatok Ti is kedves játékostásak ! :)

Teljesen egyetértek Veled! Ez az esemény az eddigi legjobb amin részt vettem. Leginkább a fődíj miatt.
 

Tejinashi

Erős harcos
Szia.

Ha a korábbi medvékre gondoltál akkor teljesen egyet értek vele, jó, hogy lehet szerezni megint hozzájuk fejlesztési lehetőséget. De sajna a jelenlegi nem ad semmi sem a bajnokihoz sem pedig a toronyhoz :(
Bár nem ide tartozik, de azt hiszem rájöttem a klán társammal beszélgetve, hogy miért vagyok ilyen negatív. A 15 fejezet nagyon lassú és vontatott, sokan ráuntunk. Még a torony, bajnokság, eventek és kaland hagyott valami kis szórakozást.
- eventek: a nyeremények nem kellenek olyan nevetségesek, így nem csináljuk
- torony: mióta megnehezítették (szerintem) nem éri meg csinálni
- a nevetséges nyeremények miatt kihagytuk az utóbbi időben
- bajnokság: egyedül ez maradt ami még kissé elszórakoztat, de ezt is meg akarják nehezíteni.
Szóval rájöttünk közösen, hogy nagyon unjuk már...
És hiába írunk ide, nem történik semmi.
Így csak 1 megoldás marad...
Nem rossz az a 15. fejezet :) Én most csinálom az utolsó kutatását az ősi csodákhoz. Kicsit hosszú, de azért meg lehet csinálni. Ha nincs türelmed, akkor ne is kezdj el ilyen, vagy hasonló játékokat.
 

DeletedUser4617

Vendég
Ez nem törvényszerű. Tételezzük fel, hogy megeteted a Macit délután 5-kor, és végiglátogatod a testvériséged tagjait. Megkapod a 3 ajándékládát, amiben benne van a +9 TP. Ha másnap reggel 7 kor meglátogatsz néhány szomszédodat, akkor ismét kapsz 3 ajándékládát +9 TP-vel. (és ez mind belefér a 24 órás hatásba) ;)
Hoppá! Nem is tudtam, hogy a szomszédi segítség ládák éjféltől szerezhetőek meg ismét. Azt hittem 24 órának kell eltelnie az utolsó ládától számítva! Köszi az infót!
 

Deathfolk

Veterán
Hoppá! Nem is tudtam, hogy a szomszédi segítség ládák éjféltől szerezhetőek meg ismét. Azt hittem 24 órának kell eltelnie az utolsó ládától számítva! Köszi az infót!
Nem éjféltől, hanem hajnali 4 kor van a váltás, az érző áruk is 4:00 kor bomlanak, ha akkor be vagy jelentkezve akkor ki is írja mi mennyit bomlik... Ha jól emlékszem majd a téli óraátállításnál ez változik 1 órával...

Szerkesztve: téves a 4 :) Hajnali 2 től vannak újra ládák, valami rémlett hogy mégse 4 kor van, direkt beléptem 1:58 kor 10 szomszédnál jártam nem kaptam ládát, 2:00 után lévő szomszéd kapásból megadta és utána lévők is. Az érző az 4 kor bomlik de láda az 2 től van újra
 
Utoljára szerkesztve:

Deathfolk

Veterán
Nem rossz az a 15. fejezet :) Én most csinálom az utolsó kutatását az ősi csodákhoz. Kicsit hosszú, de azért meg lehet csinálni. Ha nincs türelmed, akkor ne is kezdj el ilyen, vagy hasonló játékokat.
15 és 16. fejezetet is kb 3 hónap alatt csináltam meg, ami tény sok de azért annyira nem.
A 15. fejezet 90 nap volt de csak 79 lett volna de véletlen nagyon nagy hülyeséget csináltam :) A 47. városbővítés mellékágon van, teleraktam tp-vel csak rá kellett volna kattintanom de elfelejtetem és véletlen átmentem a következő fejezetbe... így viszont a portál profit amiből volt vagy 3000%-om már nem azt adta ami kellett a kutatáshoz hanem már a 16. fejezet termékét :D és sajnos nem volt annyi árum hogy megcsináljam, kellett volna kevés pp, így kénytelen voltam legyártani, ami 11 napba tartott, pedig csak 1 kattintás lett volna pp-vel ha nem mentem volna át a 16. fejezetre :D jól megszívtam, ráadásul a következő frissítésben változtattak pont a 47. városbővítés kutatás követelményein, kivették a vendégárut, amiért én +11 napot szívtam :D na de mindegy, meglett az a lényeg. A 16. fejezettet pedig 84 nap alatt fejeztem be.
 

Tejinashi

Erős harcos
Nem éjféltől, hanem hajnali 4 kor van a váltás, az érző áruk is 4:00 kor bomlanak, ha akkor be vagy jelentkezve akkor ki is írja mi mennyit bomlik... Ha jól emlékszem majd a téli óraátállításnál ez változik 1 órával...

Szerkesztve: téves a 4 :) Hajnali 2 től vannak újra ládák, valami rémlett hogy mégse 4 kor van, direkt beléptem 1:58 kor 10 szomszédnál jártam nem kaptam ládát, 2:00 után lévő szomszéd kapásból megadta és utána lévők is. Az érző az 4 kor bomlik de láda az 2 től van újra
Nem egyszerre vannak a fordulóidőpontok.
00:00 óra: Napi ingyenes bigyók
02:00 óra: Napi exkluziv cseréje
04:00 óra: Érzékeny áruk bomlása
 

Szano

Tag
De a napi ajándékok is visszalépés az eddigiekhez képest, komolyan 2 fejezettel és sok eventel régebbi épületeim kb több lakos / kultúrát adnak mint amiket most lehet majd nyerni... :(

Szia! :)
Teljesen egyetértek! A hajóimat a 2.fejezetben szereztem, de nem volt mivel fejlesztenem őket (meg azt is hittem felesleges). Most 5.fejezetben vagyok, s egyik hajómat se törölhetem ki/rakhatom el, mert több kultúrát vagy lakost adnak, mint ennek az eseménynek az épületei.
 

DeletedUser4617

Vendég
Nem éjféltől, hanem hajnali 4 kor van a váltás, az érző áruk is 4:00 kor bomlanak, ha akkor be vagy jelentkezve akkor ki is írja mi mennyit bomlik... Ha jól emlékszem majd a téli óraátállításnál ez változik 1 órával...

Szerkesztve: téves a 4 :) Hajnali 2 től vannak újra ládák, valami rémlett hogy mégse 4 kor van, direkt beléptem 1:58 kor 10 szomszédnál jártam nem kaptam ládát, 2:00 után lévő szomszéd kapásból megadta és utána lévők is. Az érző az 4 kor bomlik de láda az 2 től van újra
Emiatt felkeltél? Nem semmi! Nagyon köszönöm! :)
 

DeletedUser3611

Vendég
Szia.

Ha a korábbi medvékre gondoltál akkor teljesen egyet értek vele, jó, hogy lehet szerezni megint hozzájuk fejlesztési lehetőséget. De sajna a jelenlegi nem ad semmi sem a bajnokihoz sem pedig a toronyhoz :(
Bár nem ide tartozik, de azt hiszem rájöttem a klán társammal beszélgetve, hogy miért vagyok ilyen negatív. A 15 fejezet nagyon lassú és vontatott, sokan ráuntunk. Még a torony, bajnokság, eventek és kaland hagyott valami kis szórakozást.
- eventek: a nyeremények nem kellenek olyan nevetségesek, így nem csináljuk
- torony: mióta megnehezítették (szerintem) nem éri meg csinálni
- a nevetséges nyeremények miatt kihagytuk az utóbbi időben
- bajnokság: egyedül ez maradt ami még kissé elszórakoztat, de ezt is meg akarják nehezíteni.
Szóval rájöttünk közösen, hogy nagyon unjuk már...
És hiába írunk ide, nem történik semmi.
Így csak 1 megoldás marad...

Egyetértek, a 15. fejezet borzasztóan vontatott és nincs ami feldobja. A korábbi eventek sokkal jobb nyereményeket adtak, megérte értük dolgozni. A tornyot én is csak egy bizonyos pontig csinálom, utána már egyszerűen nem éri meg a nyeremény. :(
 

DeletedUser3611

Vendég
15 és 16. fejezetet is kb 3 hónap alatt csináltam meg, ami tény sok de azért annyira nem.
A 15. fejezet 90 nap volt de csak 79 lett volna de véletlen nagyon nagy hülyeséget csináltam :) A 47. városbővítés mellékágon van, teleraktam tp-vel csak rá kellett volna kattintanom de elfelejtetem és véletlen átmentem a következő fejezetbe... így viszont a portál profit amiből volt vagy 3000%-om már nem azt adta ami kellett a kutatáshoz hanem már a 16. fejezet termékét :D és sajnos nem volt annyi árum hogy megcsináljam, kellett volna kevés pp, így kénytelen voltam legyártani, ami 11 napba tartott, pedig csak 1 kattintás lett volna pp-vel ha nem mentem volna át a 16. fejezetre :D jól megszívtam, ráadásul a következő frissítésben változtattak pont a 47. városbővítés kutatás követelményein, kivették a vendégárut, amiért én +11 napot szívtam :D na de mindegy, meglett az a lényeg. A 16. fejezettet pedig 84 nap alatt fejeztem be.

És mindezt úgy, hogy semmi pénzes segítséged nem volt? :)
 

Adika04

Újonc
Feladat összesítve 28-54 ☺
28) gyűjt-töredék 500 x
28) gyűjt-sereg n.sok
28) termel-alapanyag sok
29) megold-találkozó 8 x
29) megold-bajnoki találka 8 x
29) gyűjt-arany sok
30) gyűjt-bűbáj 2 x
30) termel-műhely 3 x 9 óra
31) kutat-technológia 1 x
31) gyűjt-víziópor 15 x
31) költ-TP 12 x
32) pacsi- 7 x
32) gyűjt-arany sok
33) gyűjt-ereklye 12 x
33) vásárol-TP 12 x
34) megold-találkozó 5 x
34) megold-torony találka 5 x
34) termel-műhely 4 x 9 óra
35) termel-áru T1/T2/T3 sok
35) költ-TP 16 x
36) gyűjt-töredék 800 x
36) gyűjt-sereg n.sok
36) termel-alapanyag sok
37) megold-találkozó 6 x
37) megold-bajnoki találka 6 x
37) gyűjt-komb.katalizátor 2 x
38) felfedez-tartomány 1 x
38) fejleszt-6+ épület 2 x
38) költ-TP 8 x
39) termel-alapanyag sok
39) gyűjt-arany sok
40) megold-találkozó 6 x
40) megold-bajnoki találka 6 x
40) gyűjt-víziópor 10 x
40) felfedez-tartomány 1 x
41) termel-T1 manu 4 x 9 óra
41) gyűjt-komb.katalizátor 2 x
42) gyűjt-ereklye 6 x
42) termel-alapanyag sok
43) termel-áru T1/T2/T3 sok
43) költ-TP 16 x
44) gyűjt-sereg n.sok
44) gyűjt-arany n.sok
44) használ-csodába TP 15 x
44) költ-TP 15 x
45) használ-bűbáj 2 x
45) pacsi- 10 x
46) gyűjt-bűbáj 2 x
46) termel-alapanyag sok
47) megold-találkozó 10 x
47) megold-bajnoki találka 10 x
47) termel-áru T1/T2/T3 sok
48) fejleszt-6+ épület 2 x
48) gyűjt-víziópor 15 x
48) vásárol-TP 8 x
49) kutat-technológia 1 x
49) gyűjt-víziópor 20 x
49) elfogad-kereskedés kufár 2 x
50) gyűjt-sereg n.sok
50) gyűjt-ereklye 12 x
50) termel-alapanyag sok
51) fejleszt-6+ épület 1 x
51) gyűjt-víziópor 10 x
51) termel-áru T1/T2 sok
52) megold-találkozó 6 x
52) megold-torony találka 6 x
52) költ-TP 8 x
53) termel-áru T1/T2/T3 sok
53) gyűjt-ereklye 8 x
54) gyűjt-töredék 500 x
54) gyűjt-sereg n.sok
54) termel-alapanyag sok
Tovább is van?
 

Deathfolk

Veterán
És mindezt úgy, hogy semmi pénzes segítséged nem volt? :)
A játék elején és közepe felé vettem pár prémium területet, és 2db varázslatos lakóépületet és 1db műhelyt, ennyi. Ezeken kívül a toronyba kaptam további varázslatos épületeket de azokért így már nem fizettem. De amúgy ismerek olyat aki ugyanakkor kezdte mint én, 1 ft-ot nem költött rá és kb 1 hónappal van csak mögöttem, ráadásul több varázslatos épülete van mint nekem, mindet a toronyból nyerte, plusz területet is a toronyból és kutakból gyűjtött gyémántból vett... szóval nem feltétlen kell rá költeni. De pár területet szerintem megéri...
 

Bildiko

Felderítő
Szia! :)
Teljesen egyetértek! A hajóimat a 2.fejezetben szereztem, de nem volt mivel fejlesztenem őket (meg azt is hittem felesleges). Most 5.fejezetben vagyok, s egyik hajómat se törölhetem ki/rakhatom el, mert több kultúrát vagy lakost adnak, mint ennek az eseménynek az épületei.
A Mogyoróváros jó, abból kellett többet beszerezni :)
 

Deathfolk

Veterán
Kiraktam a 10es holdmedvét és kiírta hogy mivel elértem a 10es szintet feloldottam az extra ajánlatot bla bla bla... nézzük mi az extra ajánlat nem kevés pénzért, mindenféle csomagok, kisállateledel, további fejlesztők a holdmedvéhez, és régi medvékhez persze jó drágán, de a lényeg ami szerintem igen csak szemétség, mert a gazdagok most bevásárolhatnak a jóból... öreg medve vip csomag 30 ezerért ami ha jól értelmezem tartalmaz 9 db régi fejlesztőt + mindegyik régi medvéből eleve 10es szintűt + 2db valami harangkutat ami azt se tudom micsoda... nagyon durva ez a csomag csak hát 30 ezret én soha nem adnék érte, semmilyen játékért, nem hogy játékban lévő dolgokért...
e01.png
 

Csatolmányok

  • e02.png
    e02.png
    501,5 KB · Megtekintések: 37
Fent