• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Nyári Sellők

DeletedUser4917

Vendég
ELVENAR osok !!! :)
Számolgattam kicsit és ha valaki asszongya :) , hogy nem éri meg ez a Sellők Paradicsoma az nagyot téved , persze most nem az épület megjelenésére gondolok , mert az egyéni izlés kérdése nekem is van olyan épület ami a szépsége miatt van meg , ahogy kezdtem a mondatot matematikai szempontból értem .
És van még két nagyon fontos jellemzője amiben a Stonhenge vagy a Főnixes madarakra hajaz és e miatt a jellemző miatt álltam ki ezelőtt a Stonhenge mellett ilyenekkel akarom telerakni a városomat .
Na nézzétek csak meg ti is egy kis számolással miről is vartyogok itt .
Ha valaki leírja mire gondolok matek szempontjából , akkor leírom mi az a két jellemző ami miatt nagyon támogatom , hogy ilyen épületek legyenek a jövőben eventeknél :)
 

DeletedUser1766

Vendég
Ha nincs több millió anyagod a raktárban akkor megéri. ;)
 

Bildiko

Felderítő
Arra tud valaki magyarázatot adni, hogyha bejelentek egy hibát, akkor miért nem orvosolják?
Több napja történt, amikor az ork stratégát lehetett napi ajándékként megnyerni, hogy nyertem, és le is raktam. Termelt, beszedtem... Elkezdődött bajnoki, és meglepődve tapasztaltam, hogy nincs ork stratégám. Írtam a supportnak, hogy két napja a kaszárnyámban nem jelenik meg a beszedett ork stratéga.... Teljes 24 óra múlva azt a választ kaptam, hogy a rendszerükben megjelent, hogy legyártottam. Írtam a választ nekik, hogy tudom, hogy legyártottam, be is takarítottam, de a kaszárnyámban nem jelent meg. Pár óra múlva felháborodva, mikor újra a két ork stratéga kiképző pályáról beszedtem, de a kaszárnyában nem jelent meg a darab szám, újra írtam a supportnak, hogy ez csalás, hogy nem számolódik el az ork stratégám. Ma reggel, miután választ sem kaptam, és újból hiába gyűjtöttem be az orkokat, a kaszárnyában nem jelent meg a létszám, töröltem az ork stratéga kiképző pályát, több napig foglalta a helyet hiába, csak kultúrát adott.
Választ eddig nem kaptam.
Szerintetek?
 

Siorna

Veterán
Kaszárnyában kerested vagy a kiképzőpályán? Merthogy az ork stratéga az utóbbiban jelenik meg. Bajnokságnál akkor választható, ha a kaszárnyánál tovább pörgetsz.
 

DeletedUser683

Vendég
Arra tud valaki magyarázatot adni, hogyha bejelentek egy hibát, akkor miért nem orvosolják?
Több napja történt, amikor az ork stratégát lehetett napi ajándékként megnyerni, hogy nyertem, és le is raktam. Termelt, beszedtem... Elkezdődött bajnoki, és meglepődve tapasztaltam, hogy nincs ork stratégám. Írtam a supportnak, hogy két napja a kaszárnyámban nem jelenik meg a beszedett ork stratéga.... Teljes 24 óra múlva azt a választ kaptam, hogy a rendszerükben megjelent, hogy legyártottam. Írtam a választ nekik, hogy tudom, hogy legyártottam, be is takarítottam, de a kaszárnyámban nem jelent meg. Pár óra múlva felháborodva, mikor újra a két ork stratéga kiképző pályáról beszedtem, de a kaszárnyában nem jelent meg a darab szám, újra írtam a supportnak, hogy ez csalás, hogy nem számolódik el az ork stratégám. Ma reggel, miután választ sem kaptam, és újból hiába gyűjtöttem be az orkokat, a kaszárnyában nem jelent meg a létszám, töröltem az ork stratéga kiképző pályát, több napig foglalta a helyet hiába, csak kultúrát adott.
Választ eddig nem kaptam.
Szerintetek?
Ez valami kijelzési hiba lehet. Kár hogy törölted, mert ha látják a mennyiséget a háttérben, akkor meg van az. Ha kijelzési hiba, akkor azt meg valószínűleg csak majd egy hibajavítással lehet orvosolni. A kaszárnyában elvileg látnod kéne a Tábor fülnél, már nincsenek külön fülek, mint régen, így egyben látható mindenféle típusú egység, de ahogyan előttem írták, a bajnokiban a Kiképzőpálya fület kell választanod, hogy használhasd. :)
aMYKu6C.png
 

DeletedUser1766

Vendég
Szerintem is ott kell legyen. Habár még nincs kikutatva az ork stratéga, de attól a megtermelt egységek bekerülnek a többi közé. Ez a kaszárnyában is látszódik elvileg a tábor fülön a második sorban a gólem alatt.
 

Bildiko

Felderítő
Már volt letéve ork stratégám, használtam is. Tudom, hogy hol jelzi ki, de ott nincs jelezve. Viszont a mai bajnokságin a tegnapi termelése megjelent, de csak csata közben látszott, hogy van, a kiképzőpályán nem volt ott.
Van még a raktáramban, le fogom tenni. De ezt, hogy kijelzési hiba, nem tőletek kellett volna megtudjam, szerintem...
A másik, hogy tegnap este a csatáknál még nem volt egy sem, most jelent csak meg, ma....
Köszönöm a segítségeteket :)
Ezt a békát lenyeltem :D
 

Bildiko

Felderítő
Szerintem is ott kell legyen. Habár még nincs kikutatva az ork stratéga, de attól a megtermelt egységek bekerülnek a többi közé. Ez a kaszárnyában is látszódik elvileg a tábor fülön a második sorban a gólem alatt.

Igen, ott is, de ott semmi, nullaként jelzi...
Bajnokin jelent meg csak, amikor a csatába menőket kijelölöm....De csak ma, tegnap még nem volt ott, használni akartam....
 

Bildiko

Felderítő
Ez valami kijelzési hiba lehet. Kár hogy törölted, mert ha látják a mennyiséget a háttérben, akkor meg van az. Ha kijelzési hiba, akkor azt meg valószínűleg csak majd egy hibajavítással lehet orvosolni. A kaszárnyában elvileg látnod kéne a Tábor fülnél, már nincsenek külön fülek, mint régen, így egyben látható mindenféle típusú egység, de ahogyan előttem írták, a bajnokiban a Kiképzőpálya fület kell választanod, hogy használhasd. :)
aMYKu6C.png


A hibajavítást hogyan kérhetem?
Ha írtam a hibáról a supportnak, akkor miért nem veszik a fáradtságot a valódi válaszra?
Mert én úgy fogalmaztam, hogy nem jelenik meg a termelés....
 

DeletedUser683

Vendég
A hibajavítást hogyan kérhetem?
Ha olyan a hiba, akkor azt csak a fejlesztők tudják megtenni majd egy gyorsjavítással, de az is lehet, hogy nálad van hiba, és nem is biztos, hogy a játék hibája. Érdemes lett volna mellékelni egy képet szerintem, ahol nem látszik a termelt ork stratéga.
Egy kaszárnyást.
A többire nem tudok válaszolni. :)
Egy böngészőelőzmények és sütik törlését én megpróbálnám.;)
 

DeletedUser3

Vendég
Ma reggel, miután választ sem kaptam, és újból hiába gyűjtöttem be az orkokat, a kaszárnyában nem jelent meg a létszám, töröltem az ork stratéga kiképző pályát, több napig foglalta a helyet hiába, csak kultúrát adott.
Kaptál választ, tudom, ugyanis többen is megnéztük a jegyet, megbeszéltük és láttam a választ ami el lett küldve.

A hiba nem hiba: ha beszedsz 10-20-30 ork stratégát, az nem feltétlenül egy egész osztag, így az osztagok száma nem feltétlenül változik, de az egyes, különálló egységeket ettől megkaptad, ahogy ezt írtuk is.
 

DeletedUser5118

Vendég
Sziasztok!
Nem régóta játszom.
Látogassak el a szigetre: hogyan és hová?
Gyűjtsek 5 vízió pontot : hol?
 

DeletedUser3108

Vendég
Sziasztok!
Nem régóta játszom.
Látogassak el a szigetre: hogyan és hová?
Gyűjtsek 5 vízió pontot : hol?
Szia,
Az első kérdésedet sajnos nem értem...
Vízióport a varázsakadémiában történő barkácsolásokkal tudsz szerezni, így ehhez a feladathoz ki kell kutatnod, majd felépítened a varázsakadémiát. :)
 

Tejinashi

Erős harcos
Szia,
Az első kérdésedet sajnos nem értem...
Vízióport a varázsakadémiában történő barkácsolásokkal tudsz szerezni, így ehhez a feladathoz ki kell kutatnod, majd felépítened a varázsakadémiát. :)
Ha nézed a napi feladatot, akkor felül a bekeretezett részében ez van:
"Szervusz barátom!
Látogassunk el a szigetre."

Mondjuk én sem tudom milyen szigetről beszél, hova kéne ellátogatni és mikor, meg hogyan.... de lehet, hogy ez csak egy szöveg és nem kell vele foglalkozni...
.
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser5118

Vendég
Ha nézed a napi feladatot, akkor felül a bekeretezett részében ez van:
"Szervusz barátom!
Látogassunk el a szigetre."

Mondjuk én sem tudom milyen szigetről beszél, hova kéne ellátogatni és mikor, meg hogyan.... de lehet, hogy ez csak egy szöveg és nem kell vele foglalkozni...
.
 

DeletedUser5118

Vendég
Szia!Köszönöm a segítséget!
Közben meglett az akadémiám !
A szöveg meg fel sem tűnt,csak most hogy figyelmeztettél rá!
 

DeletedUser3108

Vendég
Ha nézed a napi feladatot, akkor felül a bekeretezett részében ez van:
"Szervusz barátom!
Látogassunk el a szigetre."

Mondjuk én sem tudom milyen szigetről beszél, hova kéne ellátogatni és mikor, meg hogyan.... de lehet, hogy ez csak egy szöveg és nem kell vele foglalkozni...
.
Nálam épp azt írja, hogy " Szervusz barátom! Lássunk munkához!" :)
 

Bildiko

Felderítő
Kaptál választ, tudom, ugyanis többen is megnéztük a jegyet, megbeszéltük és láttam a választ ami el lett küldve.

A hiba nem hiba: ha beszedsz 10-20-30 ork stratégát, az nem feltétlenül egy egész osztag, így az osztagok száma nem feltétlenül változik, de az egyes, különálló egységeket ettől megkaptad, ahogy ezt írtuk is.
Igen, az első válaszra egy nap,(amiben elismételtétek azt, amit én is írtam, hogy beszedem az orkoat ) a másodikra két nap várakozásom volt. Köszönöm a választ, ezt lehetett volna elsőre is, és ahogy egy testvérem írta, pár óra alatt is akár.
Akkor nem idegeskedtem volna 3 napot....
Mert érdemleges válaszra 3 napot vártam
 

DeletedUser3

Vendég
Akkor nem idegeskedtem volna 3 napot....
Mert érdemleges válaszra 3 napot vártam
Nem vitatkozni akarok, de akkor álljanak itt a tények:
14-én 21:55-kor írtál, sajnos ilyenkor este már egyáltalán nem biztos, hogy elérhető bárki is a csapatból.
15-én reggel 9:11-kor kaptál választ, amiben leírtuk, hogy az utóbbi beszedésekből mennyi egységet kaptál (ellenőríztük, utánaszámoltunk, mind megvan).
Másnap, 16-án írtál vissza, 06:27-kor és 06:34-kor, hogy ismét nem látod az egységeket.
Még aznap 11:26-kor, átszámolások és többszörös átvizsgálás után kaptál választ, miszerint a probléma forrása az, hogy a kaszárnya nem egységszámot ír ki, hanem osztagokat, tehát ha az osztagméreted 100 és van 1000 egységed, akkor az 10 osztag, a kaszárnya 10-et fog kiírni.

Persze panasszal lehet élni bárkinek, de akkor azt légyszíves támaszd alá tényekkel, mert ez akárhogy számolom, picivel több másfél napnál, közel sincs a háromhoz.

Nincs gond azzal, hogy nem értesz valamit és kérdezel, azzal sincs különösebb gond, hogy nem tetszik esetleg a válasz, amit kapsz, de légyszíves, ha legközelebb panasszal szeretnél élni, azt vagy tedd meg privátban, vagy támaszd alá tényekkel és ne csak a levegőbe dobálózz.
 

*HighlyEffective*

Erős harcos
Van egy olyan érzésem, hogy legalább olyan nagy sírás-rívás lesz itt 1-2 hónap múlva, ha jön a következő event és pangani fog a raktár az ürességtől, mint amilyen nagy az örömködés most a végtelenített feladatsor miatt. Pl. 64 korallért semmiképp nem kapsz olyan és annyi nyereményt, amit be tudnál darálni 900 töredék előállításához. És hasonlók... Épp a jövőnket éljük fel középszerű vagy gyengébb díjakért és nemhogy nem vesszük észre, de még örülünk is neki. :(
 
Fent