• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Testvériségi kalandok

Az első kaland után már kialakult bennem egy kis ellenszenv, hisz mint korábban írtam is, aránytalannak találom a jutalmakat. A három kitehető ajándékon kívül a testvériségeknek adott pontok elenyészőek, tehát ha nem kerülünk be az első három közé, akkor szinte mindegy, hogy hányadik helyen végeztünk. Max. elmondhatjuk magunkról milyen jól teljesítettünk, mert a 30. helyen végeztünk.
Aztán most elgondolkodtam azon, hogy sokan vagyunk, akik valós pénz tettünk a játékba. Biztos páran még területet is vettek a kaland sikeresebb teljesítéséhez. Szóval ez egy pénzes játék (is), amiért korrekt szolgáltatást várnánk el. Persze bárki hibázhat, ez teljesen érthető!
Csupán arra leszek kíváncsi, hogy a mostani hiba miatt vajon jóvá lesznek-e írva a megszerzett jelvények, illetve valamilyen módon kompenzálva lesznek-e a játékosok, akik az elfuserált kaland elején "aratták le" a műhelyeiket vagy a manuikat?
 

DeletedUser183

Vendég
Én ugyan egy csomó mindent termeltem előre, hogy ne kelljen hirtelen gyártani, és vigyázva szedtem be a többi cuccot, de sebaj :D:D Azért majd szóljatok "időben", hogy mikor indul újra ;)
 

DeletedUser1432

Vendég
Csupán arra leszek kíváncsi, hogy a mostani hiba miatt vajon jóvá lesznek-e írva a megszerzett jelvények, illetve valamilyen módon kompenzálva lesznek-e a játékosok, akik az elfuserált kaland elején "aratták le" a műhelyeiket vagy a manuikat?

Idéznék Hoshitól (Testvériségi Kaland bejelentések szekció)
Hoshi - Elvenar ura mondta:
Csütörtökön (szeptember 21) újra érdemes lesz jobban figyelni a játékra. :)

Hoshi, Kedd, 19:25

Nem mondhatja senki, hogy nem lett szólva :D
 
Csak törölni kellett volna az előzőleg teljesített kalandba beadott dolgokat, a fő sémát meghagyva. Nem tudom mi ez a borzasztó időigényes javítás? Más játékokkal is játszom, ahol event event hátán érkezik, hétről hétre és hiba nélkül..... És persze pénz nélkül is teljesíthetően, ez sem mellékes....
 

DeletedUser683

Vendég
Piszok negativak vagytok nehanyan! Elvaras, pfff, mintha ti nem hibaznatok. Kivancsi lennek arra a reakciora, amikor a csalad kiveri otthon a balhet, mert veletlenul odakozmalt az ebed... Mindig csak magatokra gondoltok, rinyaltok 2 elmaradt tp, vagy 100 arany miatt ( tisztelet a kivetelnek), de semmi megertes. Nem igy, es nem itt kene levezetni a feszkot...
 

DeletedUser1121

Vendég
Másnál is az előző testvériségi kaland térképét dobta be..? Mert ezt már megcsináltuk.. :( Ez hiba vagy valamiről lemaradtam? :)
Nekünk újat adott, be is raktam az első sörös jelvényt, mikor közölte a hibát és addigra le is arattam egy rakat egynapost, meg 9 órást. Lehet, hogy megszívtuk és elvesztek? Most egyelőre a többihez nem nyúlunk, óvatoskodunk! :D
 
Piszok negativak vagytok nehanyan! Elvaras, pfff, mintha ti nem hibaznatok. Kivancsi lennek arra a reakciora, amikor a csalad kiveri otthon a balhet, mert veletlenul odakozmalt az ebed... Mindig csak magatokra gondoltok, rinyaltok 2 elmaradt tp, vagy 100 arany miatt ( tisztelet a kivetelnek), de semmi megertes. Nem igy, es nem itt kene levezetni a feszkot...
Tudod, hibázni emberi dolog! Na de már 2 órája nem tudnak a végére járni? Kicsit égő lenne számomra, ha én felelnék érte! Tesztelték, mielőtt elindították? Elvárások?.... Vannak, akik fizetnek a gyémántért és egyéb dolgokért ebben a játékban is, bizony lehetnek elvárásaik! Ha fizetsz egy szolgáltatásért, lehetnek is elvárásaid! Ha egyénileg lehetne teljesíteni az eventet, senki sem rinyálna! De ez egy csapatjáték, előre leszervezve, ki mikor ér rá "gyártani" az 5 perceseket, stb.
 

DeletedUser1121

Vendég
Piszok negativak vagytok nehanyan! Elvaras, pfff, mintha ti nem hibaznatok. Kivancsi lennek arra a reakciora, amikor a csalad kiveri otthon a balhet, mert veletlenul odakozmalt az ebed... Mindig csak magatokra gondoltok, rinyaltok 2 elmaradt tp, vagy 100 arany miatt ( tisztelet a kivetelnek), de semmi megertes. Nem igy, es nem itt kene levezetni a feszkot...
Ne aggódj, mi ezután is reményteljes várakozással tekintünk az eljövendő kalandok elébe és ha nem lesznek meg a learatott holmik, hát így jártunk, majd gyártunk újat! Ez JÁTÉK, a jó időtöltés miatt játsszuk, a mi csapatunkat rendesen "összekovácsolta", bár eddig sem volt széthúzás, vagy ilyesmi. Egyszóval - azaz többel :) - meglesz, amikor meglesz, mi szeretettel várjuk! :)
 

DeletedUser683

Vendég
Tudom, a penz az nagy ur. Az mozgat mindent. A lelket is neha. Kar...
Ne aggódj, mi ezután is reményteljes várakozással tekintünk az eljövendő kalandok elébe és ha nem lesznek meg a learatott holmik, hát így jártunk, majd gyártunk újat! Ez JÁTÉK, a jó időtöltés miatt játsszuk, a mi csapatunkat rendesen "összekovácsolta", bár eddig sem volt széthúzás, vagy ilyesmi. Egyszóval - azaz többel :) - meglesz, amikor meglesz, mi szeretettel várjuk! :)
Igen, mi is igy kepzeljuk. Mi se erre szamitottunk. Csak hangulatrombolo, ami mar itt volt, pedig jo kedvvel indult a nap.
 

GreenKnight

Veterán
Vannak, akik fizetnek a gyémántért és egyéb dolgokért ebben a játékban is, bizony lehetnek elvárásaik! Ha fizetsz egy szolgáltatásért, lehetnek is elvárásaid!
Hogy kerül a csizma az asztalra? Nem kaptad meg amiért fizettél? Nem érkezett meg a gyémánt? Mert akkor a Supportnál kell reklamálni.
De addig nem árt tudomásul venni, hogy nem a játékért fizetsz, hanem azért a pluszért, amit saját elhatározásból veszel. Az alap játék nem fizetős!!!

Teljesen egyet értek @Djyahel -lel, nem megy lassan más a fórumon, mint rinyálás és fikázás. Én se reklamálok, hogy a kaland indulásakor éppen dolgom volt és nem tudtam leszedni azt amivel készültem és újakat indítani. Ezért ki fog kárpótolni??? Vélhetően senki, de nem is kérek rá senkit. Próbáljátok meg már felfogni, hogy ez egy játék, ahova kikapcsolódni jár az ember. Aki itt akarja kiélni a napi feszkót az szerintem válasszon másik játékot, ami nem békés, építkezős stílusú.

Tudom, a penz az nagy ur. Az mozgat mindent. A lelket is neha. Kar...
Sajnos nagyon igaz... De az mindenkinek a saját döntése, hogy áldoz-e rá pénzt. Egyáltalán nem kötelező!
 

DeletedUser1913

Vendég
Jaj mar! Nem lemezjatszo, hogy elcsereled a lemezt!!! Kicsit tobb megertes nem artana! Azt is emberek csinaljak...
Tökéletesen megértem a dolgokat,tévedni emberi,de akkor ne iditsák el a játékot, amig nem biztosak ,hogy müködni fog.
Főleg,hogy ugyanarról a kalandról van szó,mint a multkori.....:);):)
 

GreenKnight

Veterán
Tökéletesen megértem a dolgokat,tévedni emberi,de akkor ne iditsák el a játékot, amig nem biztosak ,hogy müködni fog.
Főleg,hogy ugyanarról a kalandról van szó,mint a multkori.....:);):)
Mert Te se sóztad még el véletlenül se a levest, ugye? Pedig ugyanazt főzted, mint a múltkor! Akkor inkább neki se álltál volna?! Csakhogy ez utólag derül ki, amikor megkóstolod...
 

DeletedUser2062

Vendég
Csak törölni kellett volna az előzőleg teljesített kalandba beadott dolgokat, a fő sémát meghagyva. Nem tudom mi ez a borzasztó időigényes javítás? Más játékokkal is játszom, ahol event event hátán érkezik, hétről hétre és hiba nélkül..... És persze pénz nélkül is teljesíthetően, ez sem mellékes....
Szia!
Gondolod,hogy ma reggel,amikor felébredtek,összecsapták a tenyerüket,majd azt mondták,hogy "ma aztán kiszúrunk mindenkivel *gonosz kacaj* " ??
Voltam moderátor,nem nevezem meg a játékot,mert más család gyermeke. Ott is voltak ilyenek,sőt,máshol is vannak! Ez nem egy bundás kenyér,amit csukott szemmel megcsinálsz. Csak egy kicsit bele kellene gondolni a másik oldal tagjainak helyzetébe,vagy abba,hogy valószínűleg most éppen nem fogselymeznek,de még csak nem is arra várnak,hogy begyűjtsék a termeléseket. Persze,mérgelődj..csak kicsit gondolkodj is,hogy vajon nekik ez volt a cél? Megsúgom,nem!
Másik..megnéztem az esemény térképét,láttam,hogy valami nem stimm és jééé,nem szedtem le,mert jobbnak láttam,ha nem piszkálok semmit,amíg ezt látom.
És az utolsó mondatodhoz még annyit hozzáfűznék,hogy a választás adott. Te döntesz,hogy költesz rá,vagy sem.
További szépeket...
 
Piszok negativak vagytok nehanyan! Elvaras, pfff, mintha ti nem hibaznatok. Kivancsi lennek arra a reakciora, amikor a csalad kiveri otthon a balhet, mert veletlenul odakozmalt az ebed... Mindig csak magatokra gondoltok, rinyaltok 2 elmaradt tp, vagy 100 arany miatt ( tisztelet a kivetelnek), de semmi megertes. Nem igy, es nem itt kene levezetni a feszkot...
Ha nem itt, akkor hol mondjuk el a véleményünket? Egyébként pedig írtam, hogy bárki hibázhat. Velem is előfordul!
Amikor odakozmál az étel, akkor is van kompenzáció, hiszen helyette újat kell főzni.
Nem balhézni akartam a posztommal, és úgy látom, te nem a lényeget láttad meg benne.
Különben pedig nem magam miatt "rinyálok", mert szerencsére még nem gyűjtöttem be a cuccokat.
 

GreenKnight

Veterán
Szerintem meg, ha ki fogják javítani a hibát, akkor meg fogjuk tudni azt is, hogy hogyan tovább. Csakhogy vélhetően a csapatot most a hibajavítás foglalja el és nem az, hogy pár jelvényt a helyére tegyenek.
 
Szia!
Gondolod,hogy ma reggel,amikor felébredtek,összecsapták a tenyerüket,majd azt mondták,hogy "ma aztán kiszúrunk mindenkivel *gonosz kacaj* " ??
Voltam moderátor,nem nevezem meg a játékot,mert más család gyermeke. Ott is voltak ilyenek,sőt,máshol is vannak! Ez nem egy bundás kenyér,amit csukott szemmel megcsinálsz. Csak egy kicsit bele kellene gondolni a másik oldal tagjainak helyzetébe,vagy abba,hogy valószínűleg most éppen nem fogselymeznek,de még csak nem is arra várnak,hogy begyűjtsék a termeléseket. Persze,mérgelődj..csak kicsit gondolkodj is,hogy vajon nekik ez volt a cél? Megsúgom,nem!
Másik..megnéztem az esemény térképét,láttam,hogy valami nem stimm és jééé,nem szedtem le,mert jobbnak láttam,ha nem piszkálok semmit,amíg ezt látom.
És az utolsó mondatodhoz még annyit hozzáfűznék,hogy a választás adott. Te döntesz,hogy költesz rá,vagy sem.
További szépeket...
Kedves Meoni!
Én nem gondolok semmit, de a moderátorkodásnak semmi köze a programíráshoz, maradjunk ennyiben! Egy játékprogram pedig akkor van jó megírva, ha a játék működőképes. A mostani event pedig nem más, mit egy játék a játékban, nem 1, nem 2 efféle játék van, ami zökkenőmentesen működik! Azt is tudom nagyjából, hogy egy modinak mi a dolga. Mint fentebb írtam, nem költök a játékra, de vannak, akik igen, csak esetleg ők nem fórumoznak, hogy panaszkodhatnának. Itt, ebben a játékban én is igen ritkán lépek be a fórumra. Leginkább csak információszerzés céljából.
További szépeket Neked is!
 

DeletedUser2062

Vendég
Kedves Meoni!
Én nem gondolok semmit, de a moderátorkodásnak semmi köze a programíráshoz, maradjunk ennyiben! Egy játékprogram pedig akkor van jó megírva, ha a játék működőképes. A mostani event pedig nem más, mit egy játék a játékban, nem 1, nem 2 efféle játék van, ami zökkenőmentesen működik! Azt is tudom nagyjából, hogy egy modinak mi a dolga. Mint fentebb írtam, nem költök a játékra, de vannak, akik igen, csak esetleg ők nem fórumoznak, hogy panaszkodhatnának. Itt, ebben a játékban én is igen ritkán lépek be a fórumra. Leginkább csak információszerzés céljából.
További szépeket Neked is!
Ami Neked szemet szúrt,azzal csupán annyit szerettem volna kiemelni,hogy ne gondold,hogy más játékokban ez nem fordul elő...! Tudom mi a modik szerepe.. ;) Állni a lavina útjában..a tápláléklánc legalsó szintje...
A prémiumok vásárlására meg megint csak azt tudom válaszolni,hogy ez mindenkinek a saját döntése. A saját döntéseinkért pedig nem hibáztathatunk mást. Mi lenne már akkor a lottózókban,szent habakukk....
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser683

Vendég
Tökéletesen megértem a dolgokat,tévedni emberi,de akkor ne iditsák el a játékot, amig nem biztosak ,hogy müködni fog.
Főleg,hogy ugyanarról a kalandról van szó,mint a multkori.....:);):)
Az a helyzet, hogy tesztelhetik elotte, de elofordulhat, hogy amikor feltoltik a plusz adatot, hiba csuszhat bele, ami egy csomo dolgot megkavarhat.
 

DeletedUser683

Vendég
Ha nem itt, akkor hol mondjuk el a véleményünket? Egyébként pedig írtam, hogy bárki hibázhat. Velem is előfordul!
Amikor odakozmál az étel, akkor is van kompenzáció, hiszen helyette újat kell főzni.
Nem balhézni akartam a posztommal, és úgy látom, te nem a lényeget láttad meg benne.
Különben pedig nem magam miatt "rinyálok", mert szerencsére még nem gyűjtöttem be a cuccokat.
Ugy erzed, hogy megszolitottalak? Akkor mirol beszelunk?
 
Fent