• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Az Álarcosbál

DeletedUser2252

Vendég
Most értelmet nyert volna, hogy minden manufaktúrából tartok egyet. :D
Persze a bónuszosokból többet is, de tök mindegy! :D

Végre manát is termelő szépségeket nyerhetünk! :D Rég vártam már ennyire eventet! :D
Nekem nem volt mindegyikből manum de felállítottam erre az időre 4 - 4 dbot a többiből is.
 

DeletedUser1121

Vendég
Rájöttem, mire jók ezek. Ha pl 1ó 17 perc van hátra és be akarod fejezni, nem kell 2db egyórásat elhasználni, hanem az aprókból jó pontosan ki lehet puzzle-ozni az időt. :)

Régi eventezők azért már tanulhattak ebből és hagyhatnak mindig ilyen kis 1x2-es és 2x2-es helyeket szabadon a városban, párszáz lakossal hozzá, h ne legyen mindig a jajnincshelyemjajnincslakosom. ;)
Már ha van rá lehetőségük :)
 

DeletedUser1121

Vendég
Az áldások elférnek a zsákban, enni nem kérnek, költséged nincs vele. Ha kell felhasználod, ha nincs rá szükséged, akkor meg elfér. Ugyanez a helyzet a jutalomépülettel is. Mindenkinek a saját döntése, hogy egyáltalán megcsinálja-e a feladatokat, vagy akár csak egy részét.
Miért kell mindenért elégedetlenkedni???? A feladatsor kb. 2 nap alatt megoldható, a nyeremények is ehhez mértek.
Nekem kicsivel több kell 2 napnál, de nem panaszkodom. Szeretem, ha event van, bár az épületekkel bajban vagyok! :) De tuti nem fogok sosem helyet kapni! :D
 

DeletedUser2216

Vendég
sziasztok :) várhatólag mikor indul az event második része? nem tudja véletlen valaki? :)
 

DeletedUser

Vendég
Még bétán se megy, úgyhogy szerintem 1 hét legalább, de inkább 2 (vagy több)
Ha jól olvasom a béta fórumon, akkor ezt most nem tesztelik a bétán, a modikkal tesztelték és kitették a feladatsort a fórumra előzetesen. Kezdési időpont sejtelmes. :)
1. Készíts italt 50x (műhely 5perces)
2. Készíts kenyeret 30x (műhely 1órás)
3. Deríts fel egy tartományt vagy fejlessz egy épületet 10. vagy magasabb szintre
4. Oldj meg 26 találkozót vagy szerezz 26 ereklyét
5. Kutass ki egy technológiát vagy fejlessz egy épületet 12. vagy magasabb szintre
6. Készíts egyszerű szerszámot 40x (műhely 15perces)
7. Szerezz 14 ereklyét
8. Fejlessz 4 épületet 4. vagy magasabb szintre
9. Készíts fejlett szerszámot 16x (műhely 3órás) + szerezz alapanyagot
10. Költs 23 TP-ot
11. Készíts kosárnyi élelmiszert 12x (műhely 9órás) + szerezz alapanyagot
12. Készíts szerszámosdobozt 10x (műhely 1napos) + szerezz alapanyagot
Forrás: EGoK és béta fórum.
A hibázás jogát fenntartom, a változtatásét pedig ők fent tartják fent. :p :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser247

Vendég
Ha jól olvasom a béta fórumon, akkor ezt most nem tesztelik a bétán, a modikkal tesztelték és kitették a feladatsort a fórumra előzetesen. Kezdési időpont sejtelmes. :)
1. Készíts italt 50x (műhely 5perces)
2. Készíts kenyeret 30x (műhely 1órás)
3. Deríts fel egy tartományt vagy fejlessz egy épületet 10. vagy magasabb szintre
4. Oldj meg 26 találkozót vagy szerezz 26 ereklyét
5. Kutass ki egy technológiát vagy fejlessz egy épületet 12. vagy magasabb szintre
6. Készíts egyszerű szerszámot 40x (műhely 15perces)
7. Szerezz 14 ereklyét
8. Fejlessz 4 épületet 4. vagy magasabb szintre
9. Készíts fejlett szerszámot 16x (műhely 3órás) + szerezz alapanyagot
10. Költs 23 TP-ot
11. Készíts kosárnyi élelmiszert 12x (műhely 9órás) + szerezz alapanyagot
12. Készíts szerszámosdobozt 10x (műhely 1napos) + szerezz alapanyagot
Forrás: EGoK és béta fórum.
A hibázás jogát fenntartom, a változtatásét pedig ők fent tartják fent. :p :D
Köszönöm szépen a feladatokat!:)....ez váratlanul jött:eek:
 
Fent