• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Ismeretlen tojások Elvenaron

DeletedUser1973

Vendég
A városod mellett-fölött-alatt lila, fura alakú tojásokat láthatsz. Ezekre ha rákattintasz, össze tudod őket szedni.

Ilyenkor a szomszéd területén szintén valahol a városa mellett-alatt-fölött 1 db pici kincses ládát kell keresni és azt összesuedni rákattintással. Hasznos dolgok vannak benne (ebből naponta 3 db van maximum)

Nagyon szépen köszönöm a segítséget! :)
 

DeletedUser1952

Vendég
Kellemes Ünnepeket Kívánok Mindenkinek :)

Azt számolgattam, hogy kedd hajnali 2 h-ig tart az event.
Kérdésem az lenne, hogy a 24 óránként, éjfél után megjelenő feladat,
keddre virradó éjszaka is megjelenik?

előre is köszönöm szépen a válaszokat :)
 

DeletedUser256

Vendég
Szép Húsvétot Mindenkinek! :)
Kellemes Ünnepeket Kívánok Mindenkinek :)

Azt számolgattam, hogy kedd hajnali 2 h-ig tart az event.
Kérdésem az lenne, hogy a 24 óránként, éjfél után megjelenő feladat,
keddre virradó éjszaka is megjelenik?

előre is köszönöm szépen a válaszokat :)
Szia! :)
Kedd hajnalban a hétfői nyeremény lesz megszerezhető, arra a napra nincs külön nyeremény :)
 

DeletedUser1952

Vendég
Szép Húsvétot Mindenkinek! :)

Szia! :)
Kedd hajnalban a hétfői nyeremény lesz megszerezhető, arra a napra nincs külön nyeremény :)


nem az újabb nyeremény miatt, hanem a még hiányzó égi esszenciák miatt kérdeztem :D
pont félidőben kezdtem a játékot :)
szerencsére, tegnap eljutottam a 61. feladathoz, 2 napig termel az acélmanufaktúrám :)
ippeg, hogy kész lesz a termelés a végére, tehát újabb feladatot ott már hiába kapok :)
azonban még az éjfélivel, lehet tudnék mit kezdeni :)
nem tudom, érthető-e az agymenésem? :D
 

DeletedUser256

Vendég
nem az újabb nyeremény miatt, hanem a még hiányzó égi esszenciák miatt kérdeztem :D
pont félidőben kezdtem a játékot :)
szerencsére, tegnap eljutottam a 61. feladathoz, 2 napig termel az acélmanufaktúrám :)
ippeg, hogy kész lesz a termelés a végére, tehát újabb feladatot ott már hiába kapok :)
azonban még az éjfélivel, lehet tudnék mit kezdeni :)
nem tudom, érthető-e az agymenésem? :D
Ó, bocsánat, félreolvastalak az imént :(
Nem, külön napi feladatot nem fogsz kapni aznap.
 

DeletedUser256

Vendég
Crazywizard info oldalán szerepel 30. napi küldi.... Ha a mai volt a 20 kristály - már elfelejtettem -, akkor lehet még kedden arra a 2 órára a 20 selyem.
Bocsánat, akkor rosszul tudtam :(
Elnézést a félretájékoztatásért!
(* Day 30 only lasts for 2 hours, the daily reward part is unknown, the last 2 hours the "eggs" are broken, I have tested it and they did function, but I did not get anything special so I cant know if there is something hidden in the rewards. Nem tudok valami jól angolul :(, de annyit értettem, hogy valami probléma van vele :D)
 

DeletedUser1505

Vendég
(* Day 30 only lasts for 2 hours, the daily reward part is unknown, the last 2 hours the "eggs" are broken, I have tested it and they did function, but I did not get anything special so I cant know if there is something hidden in the rewards. Nem tudok valami jól angolul :(, de annyit értettem, hogy valami probléma van vele :D)
Valami olyasmit jelent:
"A 30. nap csak 2 órás. A napi jutalom ismeretlen. Az utolsó 2 órában a "tojások" eltörtek. Próbáltam, de nem működtek, nem reagáltak. Semmi különöset nem kaptam, tapasztaltam úgy hogy nem tudom van-e benne elrejtett jutalom."
Nekem se pro az angolom, de valami ilyesmit jelent.
 

DeletedUser256

Vendég
A maradék szilánkjaimból lett egy napi nyeremény és a lila főnix tojás is meg lett. Összeségében elégedett vagyok mert mindenből amit kinéztem kaptam egyet. Több helyem nincs is egyelőre.
Dettó, csak nekem 3 napi lett belőle, 6 nyitásból :p Visszatért a szerencsém :D
Pont meglett a lila tojás, és maradt 0 főnixtollam és ugyanennyi égesszenciám (ha azt nem számoljuk, amit ma tudnék begyűjteni a tojásokból), ráadásul ezek már erdei elf korban vannak :)
 
Fent