• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Ismeretlen tojások Elvenaron

Amszeth

Erős harcos
Összesen 10 csillogó kertet szereztem :D 29db 140 esszenciás tojásból 7db kertet, és 3 db 50 eszenciás tojásból 3db kertet. Ez egy nagyon hasznos event volt, főleg, hogy beléptem a tündérekbe és így 1.430 kultúrát és lakosságot ad mindegyik csillogókert darabonként. És igen, ezzel el akartam dicsekedni mindenkinek :)

Gratulálok. :) Szerencsés játékos vagy. :)
 

DeletedUser256

Vendég
Összesen 10 csillogó kertet szereztem :D 29db 140 esszenciás tojásból 7db kertet, és 3 db 50 eszenciás tojásból 3db kertet. Ez egy nagyon hasznos event volt, főleg, hogy beléptem a tündérekbe és így 1.430 kultúrát és lakosságot ad mindegyik csillogókert darabonként. És igen, ezzel el akartam dicsekedni mindenkinek :)
Kis számolás: Arra, hogy 3db 50-esből 3 jöjjön, 0,000343:1 volt az esélye :D Gratulálok! :)
 

DeletedUser1505

Vendég
Kis számolás: Arra, hogy 3db 50-esből 3 jöjjön, 0,000343:1 volt az esélye :D Gratulálok! :)
És arra, hogy a 3 db 50-es kb egymás után nyitottam és zsinorban 3 kert lett, erre mekkora az esély? :p

De köszönöm :) És ügyi vagy az 5 kerttel :) Az is tök jó :D Én eleve csak 5 kertben reménykedtem :)
És neked is köszönöm Amszeth, csak nem tudom hogy kell egyszerre több választ beidézni :)
 

DeletedUser256

Vendég
És arra, hogy a 3 db 50-es kb egymás után nyitottam és zsinorban 3 kert lett, erre mekkora az esély? :p
Pontosan ugyanannyi :p
De köszönöm :) És ügyi vagy az 5 kerttel :) Az is tök jó :D Én eleve csak 5 kertben reménykedtem :)
Köszi :)
csak nem tudom hogy kell egyszerre több választ beidézni :)
Ha kijelölsz egy szövegrészt, felugrik egy apró válasz ablakocska, arra kattintva tudsz idézni, ha pedig többször szeretnék, fölgörgetsz újra az eredeti üzenethez, vagy épp egy másikhoz, és ezt elismétled, az idézést hozzá fogja csapni az előző, elküldetlen üzenetedhez :)
 

DeletedUser1964

Vendég
Lenne egy kérdésem. Hogy lehet a legmagasabb nagydíjat is begyűjteni, ha a feladatokkal végeztem és a napi feladatok sem adnak annyi szilánkot, hogy begyűjthessem.
Köszönöm!
 

Amszeth

Erős harcos
Ha kijelölsz egy szövegrészt, felugrik egy apró válasz ablakocska, arra kattintva tudsz idézni, ha pedig többször szeretnék, fölgörgetsz újra az eredeti üzenethez, vagy épp egy másikhoz, és ezt elismétled, az idézést hozzá fogja csapni az előző, elküldetlen üzenetedhez :)

Én, úgy szoktam csinálni, hogy az írás végén a "válasz"-ra rányomok és automatikusan beteszi a válasz írása feletti kis részre.
Megírom a választ, utána jöhet a következő és így tovább, majd az egészet elküldöm és kész. :)
Vagy egymás után a válaszokra nyomok és egymás után megírom rá amit gondolok. :)
Szerintem egyszerűbb mint kijelölgetni.
 

DeletedUser1505

Vendég
Ha kijelölsz egy szövegrészt, felugrik egy apró válasz ablakocska, arra kattintva tudsz idézni, ha pedig többször szeretnék, fölgörgetsz újra az eredeti üzenethez, vagy épp egy másikhoz, és ezt elismétled, az idézést hozzá fogja csapni az előző, elküldetlen üzenetedhez :)

Megírom a választ, utána jöhet a következő és így tovább, majd az egészet elküldöm és kész. :)

Azt hiszem sikerült, köszönöm szépen :)
 

DeletedUser256

Vendég
Én, úgy szoktam csinálni, hogy az írás végén a "válasz"-ra rányomok és automatikusan beteszi a válasz írása feletti kis részre.
Megírom a választ, utána jöhet a következő és így tovább, majd az egészet elküldöm és kész. :)
Vagy egymás után a válaszokra nyomok és egymás után megírom rá amit gondolok. :)
Szerintem egyszerűbb mint kijelölgetni.
Az én verziómnak annyi előnye van, hogy ha nem akarod az egészet idézni, csupán egy részt belőle, akkor nem kell utána a két QUOTE között metszegetni a szöveget :D
 

DeletedUser1126

Vendég
kooma sikerült?:D Drukkoltam ám :)
Köszönöm, kedves vagy! De sajnos nem jött össze :D de még éjfélig egy kis nyitásnyi eszencia összejön :D Ha akkor se nyerem meg akkor marad a segélykalapács :D Meglepően sok össze szokott jönni amúgy :) Eddig még nem kellett állnom miatta.
 

Agimucuru

Felderítő
Sziasztok!
Már végeztem egy pár napja az összes feladattal.Már csak a napi feladat ad némi égesszenciát meg,ami néha lepottyan.Nem lehetne a napi feladatba több esszenciát tenni?Így sajna nem sok esélyem van nagyobb mennyiséget összegyűjteni.Fél napot a munkahelyen töltök,amikor egyáltalán nem tudok felnézni a játékra,csak munka után van rá esély de akkor sem tudok sokat gyűjtögetni.Köszi!
 

DeletedUser1701

Vendég
Sziasztok!
Már végeztem egy pár napja az összes feladattal.Már csak a napi feladat ad némi égesszenciát meg,ami néha lepottyan.Nem lehetne a napi feladatba több esszenciát tenni?Így sajna nem sok esélyem van nagyobb mennyiséget összegyűjteni.Fél napot a munkahelyen töltök,amikor egyáltalán nem tudok felnézni a játékra,csak munka után van rá esély de akkor sem tudok sokat gyűjtögetni.Köszi!
Sajnos erre nincs lehetőség!
 

DeletedUser1886

Vendég
sziasztok!
Tudjátok esetleg, hogy a következő napi exkluzívok közül melyik mit fog adni?
Én igazából a lakosságra hajtok.. és ha a következők közül semelyik nem ad túl nagy lakosságot akkor megpróbálkozom a mai szivárvány paripával:)
Vagy melyikre érdemes várni ezek közül?

26. Ezüst őrök
27. Lávakódex
28. Apafa
29. Phoenix excursion

köszönöm szépen:)
 

DeletedUser1769

Vendég
Tudjátok esetleg, hogy a következő napi exkluzívok közül melyik mit fog adni?
eventendbuilds.jpg
 

DeletedUser1973

Vendég
Sziasztok,
Mivel csak tegnap kezdtem el játszani, lenne egy-két bugyuta kérdésem, ami még nem teljesen világos.
1. "Egy bűvös tojás csapódott a földbe" üzenetet kapok amikor a városomat nézem. Ez mit jelent?
Mit kell(ene) vele csinálni? Nem teljesen tiszta ez még nekem.
2. Amikor egy szomszéd várost segítek, az alábbi üzenet jelentik meg: "Egy kincs van a városban" - ezzel úgyszintén nem tudom mi lenne a teendő?

Tudnátok segíteni egy abszolút kezdőnek kérlek? :) Köszönöm szépen előre is!
 

DeletedUser1432

Vendég
1. "Egy bűvös tojás csapódott a földbe" üzenetet kapok amikor a városomat nézem. Ez mit jelent?
A városod mellett-fölött-alatt lila, fura alakú tojásokat láthatsz. Ezekre ha rákattintasz, össze tudod őket szedni.
Amikor egy szomszéd várost segítek, az alábbi üzenet jelentik meg: "Egy kincs van a városban"
Ilyenkor a szomszéd területén szintén valahol a városa mellett-alatt-fölött 1 db pici kincses ládát kell keresni és azt összeszedni rákattintással. Hasznos dolgok vannak benne (ebből naponta 3 db van maximum)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent