• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Bétás tapasztalatok avagy mi is várható

DeletedUser683

Vendég
Kedves DJ!
Ez biztos így van? Mert a korábban megosztott képeid szerint a Csillogó kert lakosságban és kultúrában is többet ad kisebb területen (5x3), mint a Főnix fesztivál (5x4) - legalábbis az én - eléggé alacsony (6) - szintemen. Vagy valamit benéztem?
Kedves @Siorna !
Igen, elkövettem azt a hibát, hogy csak a saját (élesen X. ) fejezetemet számoltam ki, illetve a másoktól szerzett infókra támaszkodunk, ami nem mindig biztos, hogy pontos. :) Szerencsére a precízségéről híres Lordex csinált egy jó kis összehasonlító táblázatot, amint több infó akadt, így kiderült, hogy koronként változó, hogy melyiket érdemes megszerezni. :) Az biztos, hogy a nagydíjakat leszámitva e két épület a favorit. :)
 

ElfSusa

Erős harcos
Sziasztok:)
Tanácstalan vagyok, kérlek segítsetek! Sajnos, nem igazán vagyok perfekt angol. Benn voltam a bétán, egyszer csak történt valami, fogalmam sincs, hogy mi, mert pont másfelé jártam. frissítettem, és nem tudok belépni. Bemásolom, hogy mit ír ki:
Session expired
Your session has expired. Please log in again.

Kijelentkezem, újra be, de csak addig jutok, hogy ezeken a világokon játszol: beta1 rákatt a szövegre, és ismét kiírja error, és az előző szöveg
 

Xenia

Veterán
Sziasztok:)
Tanácstalan vagyok, kérlek segítsetek! Sajnos, nem igazán vagyok perfekt angol. Benn voltam a bétán, egyszer csak történt valami, fogalmam sincs, hogy mi, mert pont másfelé jártam. frissítettem, és nem tudok belépni. Bemásolom, hogy mit ír ki:
Session expired
Your session has expired. Please log in again.

Kijelentkezem, újra be, de csak addig jutok, hogy ezeken a világokon játszol: beta1 rákatt a szövegre, és ismét kiírja error, és az előző szöveg
Pedig azt írja, hogy a munkamenet ideje lejárt és hogy jelentkezz be újra.
Mivel ezt megtetted és nem segített, azt javaslom, hogy indítsd újra a gépedet.
 

DeletedUser683

Vendég
Sziasztok! :)
Akkor az Event végére várható napi exkluzív épületek a következőek:
Utolsó előtti napra várható az Apafa (az eredeti)
apafaadatok1.png
És az utolsó napi várhatóan ez lesz:
PhoenixExcursion.png
 

Poczak

Tag
A csillogó kert után lesz még Orkfészek, ami 8. szintig alapanyagot, utána meg orkokat termel. Aztán háromszor lesz egyszarvú, utánuk Ezüst őrök, Lávakódex, Apafa, és a végén a Phoenix Excursion, ami komolyabb mennyiségű kultúrát, és némi lakosságot is ad.
 

DeletedUser1259

Vendég
Valahová már írtam, engem az Orkfészek érdekel. Arra mindig szükség van, főleg hogy helyhiány miatt nekem csak egy Fegyvertáram van.:)
Tanusíthatom, hogy írtad ;) bár én sztem befejezem az eventet 32 ereklyét bajnokság nélkül szinte lehetetlen megszerezni szóval csak a napi maradt. 5 csillogó kertet szereztem + a 2. főnyereményt sztem bőven jól jöttem ki így is :D
 

Siorna

Veterán
Mázlista! Akkor itt is elpanaszolom: 29 tojástörésből lett 1 kertem! Brühühü!
Egyébként: még tart az event, és szerdán már újra bajnokságolhatsz!
 

Amszeth

Erős harcos
Tanusíthatom, hogy írtad ;) bár én sztem befejezem az eventet 32 ereklyét bajnokság nélkül szinte lehetetlen megszerezni szóval csak a napi maradt. 5 csillogó kertet szereztem + a 2. főnyereményt sztem bőven jól jöttem ki így is :D

Nekem már csak a napi küldiből és a szedegetésből lesz égesszenciám és most van 200db.
 

DeletedUser1259

Vendég
Mázlista! Akkor itt is elpanaszolom: 29 tojástörésből lett 1 kertem! Brühühü!
Egyébként: még tart az event, és szerdán már újra bajnokságolhatsz!
Hát ja óriási szerencsém volt :) azt tudom hogy lesz még bajnokság de már nem hiszem hogy tudok jó nyereményt szerezni még,( főleg a mai után)
 

DeletedUser902

Vendég
Sziasztok! :)
Akkor az Event végére várható napi exkluzív épületek a következőek:
Utolsó előtti napra várható az Apafa (az eredeti)
apafaadatok1.png
És az utolsó napi várhatóan ez lesz:
PhoenixExcursion.png

Köszi Dj! :D Talán az Apafával is szerencsém lesz, mint ma a Csillogó kerttel. :) Tök jó lenne lecserélni a tavalyit. :)
 

DeletedUser136

Vendég
Sziasztok .

Szeretném megköszönni játékostársaim fáradozását akik képekkel ,
információkkal és a feladatsor összegyűjtésével megkönnyítették az eventes játékot. :D
Minden játékosnak , Moderátorainknak és Elvenár fejlesztő csapatának Kellemes Ünnepeket kívánok . :p katt
 

DeletedUser1974

Vendég
Sziasztok!

Volna egy kérdésem, lehet, hogy már felmerült, de visszaolvasva nem találtam semmit.
Vettem egy csomó tudáspontot és sikerült is szintet lépnem (IV.->V.), viszont mikor megszereztem az új épületet, a IV. szintnek megfelelő kultúrát kaptam érte. Ez normális vagy hiba? Esetleg szintlépés napján az adott fődíjnál még az előző napi szint a mérvadó?
Köszi előre is! :)
 

DeletedUser1893

Vendég
Sziasztok!

Volna egy kérdésem, lehet, hogy már felmerült, de visszaolvasva nem találtam semmit.
Vettem egy csomó tudáspontot és sikerült is szintet lépnem (IV.->V.), viszont mikor megszereztem az új épületet, a IV. szintnek megfelelő kultúrát kaptam érte. Ez normális vagy hiba? Esetleg szintlépés napján az adott fődíjnál még az előző napi szint a mérvadó?
Köszi előre is! :)

Kikutattad a fejlett felderítőket is hozzá? Csak úgy érvényes a szintlépés...
 

DeletedUser17

Vendég
Sziasztok!

Volna egy kérdésem, lehet, hogy már felmerült, de visszaolvasva nem találtam semmit.
Vettem egy csomó tudáspontot és sikerült is szintet lépnem (IV.->V.), viszont mikor megszereztem az új épületet, a IV. szintnek megfelelő kultúrát kaptam érte. Ez normális vagy hiba? Esetleg szintlépés napján az adott fődíjnál még az előző napi szint a mérvadó?
Köszi előre is! :)
A díjként kapott épületnél a megszerzés pillanatában aktuális szint számít. Tehát, ha még a IV. szinten jártál amikor megszerezted és a raktárba került, akkor mindegy, hogy melyik szinten jársz amikor felépíted, mindig a IV. szintnek megfelelő értékeket fogja adni. Viszont ha már átléptél az V. szintre (feloldottad a fejlett felderítőket is!!!) és utána szerezted meg az épületet, de mégis a IV. szintnek megfelelően ad, akkor vedd fel a supporttal a kapcsolatot és utánanéznek a dolognak.
 

DeletedUser1974

Vendég
Itt van a kutya elásva sajnos, a fejlett felderítők még nincs meg, kell hozzá 55 pont... Akárhogy is számolok, még 24 extra tp kéne, hogy holnap V. szintű apafám lehessen. :( Ha feloldok pár tartományt és veszek néhányat, talán összehozhatom, bár elég sok ez a 24...
 
Fent