• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Bétás tapasztalatok avagy mi is várható

DeletedUser1505

Vendég
Bétán látja valami hogy ilyen Főnix toll kell a második nyereményépülethez, a Lila Főnixtojáshoz?
 

DeletedUser1881

Vendég
Sziasztok bocsi,hogy ideírok én is játszok már egy ideje a bétán,de ez most mellékes.
A kérdésem az lenne,befejeztem a Főnix küldetéseket,86 után nem kaptam több feladatot,akkor már csak a napi egy darab lesz és a tojás gyűjtögetés,ha válaszoltok köszönöm előre.
 

Erica

Veterán
Sziasztok bocsi,hogy ideírok én is játszok már egy ideje a bétán,de ez most mellékes.
A kérdésem az lenne,befejeztem a Főnix küldetéseket,86 után nem kaptam több feladatot,akkor már csak a napi egy darab lesz és a tojás gyűjtögetés,ha válaszoltok köszönöm előre.
Szia
Igen így van,csak napi küldetés,és a keresgélés maradt az Égeszenciák után.
Sok sikert!!
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser683

Vendég
Sziasztok! :)
A mai Eventes napi exkluzív a Glossy Garden (Csillogó Kert), ami remek alternatíva azoknak, akik a több lakosságra hajtanak, vagy nem sikerült a Phoenix Cult épületet megszerezni! :) Értékei (összehasonlítva a Phoenix Cult épület értékeivel) :
Glossy Garden (Csillogó Kert): kultúra: 160/kocka, lakosság: 160/kocka
Phoenix Cult: kultúra: 195/kocka, lakosság: 145/kocka
Adatok fejezetenként:
glossygardenadatok.jpg
 

Erica

Veterán
Sziasztok! :)
A mai Eventes napi exkluzív a Glossy Garden (Csillogó Kert), ami remek alternatíva azoknak, akik a több lakosságra hajtanak, vagy nem sikerült a Phoenix Cult épületet megszerezni! :) Értékei (összehasonlítva a Phoenix Cult épület értékeivel) :
Glossy Garden (Csillogó Kert): kultúra: 160/kocka, lakosság: 160/kocka
Phoenix Cult: kultúra: 195/kocka, lakosság: 145/kocka
Adatok fejezetenként:
glossygardenadatok.jpg
Kedves Attila!
Nagyon szépen köszönöm ezt a sok sok hasznos infót,amivel idáig elláttál Bennünket!!Szuper vagy!!!♥Virtuális ölelés!!!
 

DeletedUser902

Vendég
Sziasztok! :)
A mai Eventes napi exkluzív a Glossy Garden (Csillogó Kert), ami remek alternatíva azoknak, akik a több lakosságra hajtanak, vagy nem sikerült a Phoenix Cult épületet megszerezni! :) Értékei (összehasonlítva a Phoenix Cult épület értékeivel) :
Glossy Garden (Csillogó Kert): kultúra: 160/kocka, lakosság: 160/kocka
Phoenix Cult: kultúra: 195/kocka, lakosság: 145/kocka
Adatok fejezetenként:
glossygardenadatok.jpg

...... remélem sikerül lecserélnem a tavalyit! :D
 

Siorna

Veterán
Glossy Garden (Csillogó Kert): kultúra: 160/kocka, lakosság: 160/kocka
Phoenix Cult: kultúra: 195/kocka, lakosság: 145/kocka
Kedves DJ!
Ez biztos így van? Mert a korábban megosztott képeid szerint a Csillogó kert lakosságban és kultúrában is többet ad kisebb területen (5x3), mint a Főnix fesztivál (5x4) - legalábbis az én - eléggé alacsony (6) - szintemen. Vagy valamit benéztem?
 

DeletedUser1769

Vendég
Kedves DJ!
Ez biztos így van? Mert a korábban megosztott képeid szerint a Csillogó kert lakosságban és kultúrában is többet ad kisebb területen (5x3), mint a Főnix fesztivál (5x4) - legalábbis az én - eléggé alacsony (6) - szintemen. Vagy valamit benéztem?
szerk.: nem nézted be, mindkét érték jobb a nyilvánosságra hozott adatok szerint

szerk.: olvastam már pro-kontra mindkét nyereményről, így összedobtam az összehasonlítót
Ha igazak az adatok a crazywizard-ról, akkor koronként változik, melyiket érdemesebb választani:
versus.jpg
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
szerk.: nem nézted be, mindkét érték jobb a nyilvánosságra hozott adatok szerint

szerk.: olvastam már pro-kontra mindkét nyereményről, így összedobtam az összehasonlítót
Ha igazak az adatok a crazywizard-ról, akkor koronként változik, melyiket érdemesebb választani:
versus.jpg
Na, végre! Már vártam tőled valami ilyesmit! pé dé :p:D
 

DeletedUser1411

Vendég
szerk.: nem nézted be, mindkét érték jobb a nyilvánosságra hozott adatok szerint

szerk.: olvastam már pro-kontra mindkét nyereményről, így összedobtam az összehasonlítót
Ha igazak az adatok a crazywizard-ról, akkor koronként változik, melyiket érdemesebb választani:
versus.jpg

Az egyetlen csavar az ügyben, hogy csak vasárnap derül ki, ha a szerdai lett volna a jobb. :-D De bízzunk az Őrült Mágusban! ;-)
 

zsivany

Erős harcos
Olvasva a ősi csodák változását, megnéztem a Wikin pl. a Titkok Köteteiről szóló információt, és ott olvasom, hogy a követelményeknél a 2.szinten 140 tp-t ír. Lécci homályosítson fel valaki, hogy az mit jelent? Totál leállt a szürkeállományom :D:D:D:D
 

Siorna

Veterán
Szia Zsivány!
Az Ősi Csodák fejlesztéséhez tudáspontok kellenek - az általad írt esetben ahhoz, hogy nekiállhass a Titkok Kötete csodádat 2. szintűre fejleszteni előbb össze kell gyűjtened bele 140 tudáspontot. Aztán ahogy haladnak előre a szintek, egyre több tudáspont kell majd - ezért is jó, ha vannak kedves szomszédok és aranyos testvérkék, akik megtámogatják a csodád fejlesztését.
Remélem, arra válaszoltam, amit kérdeztél.
 
Fent