• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Új verzió: 1.23 - Varázslók és Sárkányok

bere007

Veterán
"A gép harci intelligenciája frissült. Ez hatással van az ellenfélre, és természetesen az automatikus harcban a saját egységekre is."

Ez mit takar? Ezentúl még több ember fog elhullani az auto harc során? Vagy pedig a védő, támadó is "okosabb" lett és nem lesz változás? Csak azért lenne jó tudni, mert bajnoki kellős közepén okosodnak a katonák... :)
 

DeletedUser3

Vendég
Ez mit takar? Ezentúl még több ember fog elhullani az auto harc során? Vagy pedig a védő, támadó is "okosabb" lett és nem lesz változás? Csak azért lenne jó tudni, mert bajnoki kellős közepén okosodnak a katonák...

Mindkét fél figyelembe fogja venni az egységtípusokat is, így nem feltétlenül a legközelebbi csapatot fogja célozni, hanem azt, aki ellen a legnagyobb sebzést tudja okozni.
 

bere007

Veterán
Mindkét fél figyelembe fogja venni az egységtípusokat is, így nem feltétlenül a legközelebbi csapatot fogja célozni, hanem azt, aki ellen a legnagyobb sebzést tudja okozni.

Köszi a választ, de ez eddig nem így volt? Néha harcoltam manuálisan, a kis zöld törpék előszeretettel törtettek előre a papomnak nekiesve és nem érdekelte őket, hogy az volt leghátrébb. Amikor csak 1 osztag papom volt, akkor is annak estek neki, a többit ott hagyták.
 

DeletedUser

Vendég
Mindkét fél figyelembe fogja venni az egységtípusokat is, így nem feltétlenül a legközelebbi csapatot fogja célozni, hanem azt, aki ellen a legnagyobb sebzést tudja okozni.
Na, erre kíváncsi vagyok, jól hangzik. :) Már én, a hozzá nem értő is nagyokat néztem, mikor moziztam az auto-harcot, hogy ez meg az miért nem arra támad, aki ellen én küldtem? :)
 

DeletedUser1788

Vendég
"Ezzel egy időre letudtuk a harcokkal kapcsolatos nagyobb változtatásokat"
Nézem a bétán az 1.25-ös verziót... csak harcról szól, semmi másról. Ja nem, lesz új betöltő-képernyő is...
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser1658

Vendég
Az egész harcrendszer "okosítása" teljesen felesleges volt,az új harcrendszerben senki nem vagy alig harcolnak mert minek,hisz úgy is az ellenség győz!Nem képeznek egységeket és nem fejlesztenek ki vakvágányt mint Banshee,mert minek,ÉRTELMETLEN HARCOLNI AZ ÚJ RENDSZERBEN?MERT CSAK LEVERIK AZ EGYSÉGEKET,GYŐZELEMRE ESÉLYTELENEK VAGYUNK!Mivel gondolom a játékosok 80-90% nem fejlesztette ki így kötelezővé tették!Egy újjabb húzás a játékosok ellen és a pénzért és a játék élmény rontásáért!
 

DeletedUser1856

Vendég
Hát igazából nekem használhatatlan unalmas az egész, mert egyszer nincsen annyi osztagméretem amivel neki lehetne indulni csatázni , így fárasztó,hogy állandóan le kaszabolják a seregem, és így unalmassá kezd válni számomra a játék és az katonai ága, vagy várok 2 hónapig, ameddig annyi osztag méret fejlesztést össze tudok fejleszteni, vagy abba hagyom újra mint legutóbb 1 év szünet
 

DeletedUser929

Vendég
Ez nagyon jó!!! Kár volt poénkodni az erdei elf korszak megérkeztekor, hogy az utána lévő szakaszban biztos csak KETTŐ városbővítés lesz!!!!! :)))))

Most néztem meg hogy mennyi városbővítés van a Varázslók és Sárkányok szakaszban. Hát kéremszépen pontosan KETTŐ!!! :)))
Hát komolyan, fulladozok a röhögéstől!!!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent