• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő A Hókirály és a Hóesés

DeletedUser3

Vendég
Offtopik hozzászólásokat, főként a másik piszkálását kéretik abbahagyni. Köszönjük.

naponta hány kristály várható? tudja valaki?
Napi szinten nincs maximalizálva, mennyi kristály található a városban, ez véletlenszerű. Amit érdemes figyelni viszont, hogy egyszerre maximum 6 "kibontatlan" kristály lehet a város körül.
 

DeletedUser1426

Vendég
A napi feladatokról, tehát nem a folyamatosról tud esetleg vki, h mik várhatók?
 

Siorna

Veterán
Napi szinten nincs maximalizálva, mennyi kristály található a városban, ez véletlenszerű. Amit érdemes figyelni viszont, hogy egyszerre maximum 6 "kibontatlan" kristály lehet a város körül.
Kedves Hoshi!
Ez mit jelent? Lesz valami elmarasztalás/levonás...stb. ha több a "kibontatlan" kristály?
És: akkor remélem, nem várható egy nap 30 kristály, mert annyiszor képtelenség belépni :)
 

DeletedUser434

Vendég
Sziasztok! :)

Minden szép, és jó.. :p Köszi az Eventet! :)

Megjegyzésem lenne:
  • Lehetett volna, annyiban gondolni a "nagyobb", "előreszaladó" játékosokra is, hogy a "Fedezz fel/deríts fel egy tartományt" küldihez, betesztek egy másik, vagylagos választható opciót, ahogy a korábbi Eventeknél is volt... Jobban örülünk volna, ha ott van egy "VAGY készíts 1 db. Erőteljes Ellátás bűbájt" lehetőség is. Akinek 3 napos felderítése van már, azok sokat fognak, ezen a küldin várakozni! :(
  • Másik, aki megszerzi a napi díjakat, és első örömében le is teszi, nem a raktárban gyűjti azokat, annak 35 napig foglalja a helyet a városában anélkül, hogy motizható lenne az item. Erre is lehetett volna gondolni, rögtön motizhatóvá tenni a díjakat! :)
Legyen szép, havas napotok! :)
 

Aglarnis

Tapasztalt építő
A videóban láthatod hogy mit kell majd keresni.:D
https://beta.forum.elvenar.com/index.php?threads/innogames-tv-december-episode.6700/

kristaly293d5.jpg

S lőn igazságod!;)
Igaz, kinagyítva, szép lassan, de megtaláltam:eek::):)

Ja, és még ... yuhééééééééééééé ...:D:D:D
 

DeletedUser434

Vendég
Megjegyzésem lenne:
  • Lehetett volna, annyiban gondolni a "nagyobb", "előreszaladó" játékosokra is, hogy a "Fedezz fel/deríts fel egy tartományt" küldihez, betesztek egy másik, vagylagos választható opciót, ahogy a korábbi Eventeknél is volt... Jobban örülünk volna, ha ott van egy "VAGY készíts 1 db. Erőteljes Ellátás bűbájt" lehetőség is. Akinek 3 napos felderítése van már, azok sokat fognak, ezen a küldin várakozni! :(
  • Másik, aki megszerzi a napi díjakat, és első örömében le is teszi, nem a raktárban gyűjti azokat, annak 35 napig foglalja a helyet a városában anélkül, hogy motizható lenne az item. Erre is lehetett volna gondolni, rögtön motizhatóvá tenni a díjakat! :)
:)

+1 Megjegyzés:

Ezen lista alapján, összesen 27 épületet kell majd fejleszteni az Event alatt...
Miből gondoljátok, hogy Mindenkinek lesz még ennyi?!?!:eek:
Nálam, most fognak szabira menni az építők, így is csak 15 olyan épület/építmény marad, amikre tudok még, plusz 1 szintet húzni, és a Zsoldostábor, amelyre majd többet is, de, ez sem lesz elég!
Nem, nem rohantam, le Vagyok maradva építkezéssel, és techfával is, sok emberhez képest!
Akinek elfogy menet közben az építeni valója, és a helye is, az ne csinálja végig?!?! :(:(:(:(

1 utolsó megjegyzés még az Eventhez:

Gondolhattak volna a Fejlesztők, az Event díjainak kialakításánál, az Erdei Elf korban tartó játékosokra is!
Most ugye, koronként változnak a kapott itemek kultúrapontjai, viszont, továbbra sem ad, egyik sem manát! :(
Azon játékosok is, szeretnék megszerezni/megépíteni ezeket a csodaszép kultúrákat, akik az Erdei Elf korban vannak, viszont így, nincsen értelme! :( :( :( Rengeteg kultúrát adnak, meseszépek, de nem adnak manát, ami ebben a korban már, szinte létfeltétel!
Kétszer is meggondolja az ember/elf, hogy letegyen -e ilyen - méretükben sem csekély - kultúrákat, amelyek funkcionálisan, kevésbé hasznosak a számára! :(
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser1100

Vendég
A kristály a saját városunkban jelenik meg? Mert nagyon meresztem a szemeim de én nem látok semmit.
 

DeletedUser956

Vendég
Sziasztok
Segítsetek:A napi exkluzív( lusta hóember) hogyan tudom begyűjteni?
 

DeletedUser1519

Vendég
Sziasztok
Segítsetek:A napi exkluzív( lusta hóember) hogyan tudom begyűjteni?
Gyűjtöd a hópelyheket, ha van kellő számú, akkor ajándékdobozt nyitsz, aztán vagy szerencséd van, vagy nem.. Ha nem, akkor gyűjtöd a hópelyheket... etc.
 

DeletedUser

Vendég
Másik, aki megszerzi a napi díjakat, és első örömében le is teszi, nem a raktárban gyűjti azokat, annak 35 napig foglalja a helyet a városában anélkül, hogy motizható lenne az item. Erre is lehetett volna gondolni, rögtön motizhatóvá tenni a díjakat! :)
Nem motizható rögtön??? O.O
Pedig azt vártam, azért nem építettem több kultis épületet, gyűjtögettem az üres helyet, hogy ha sikerül szereznem, teszem le mánjelleggel. :(

+1 Megjegyzés:

Ezen lista alapján, összesen 27 épületet kell majd fejleszteni az Event alatt...
Miből gondoljátok, hogy Mindenkinek lesz még ennyi?!?!:eek:
Nálam, most fognak szabira menni az építők, így is csak 15 olyan épület/építmény marad, amikre tudok még, plusz 1 szintet húzni, és a Zsoldostábor, amelyre majd többet is, de, ez sem lesz elég!
Nem, nem rohantam, le Vagyok maradva építkezéssel, és techfával is, sok emberhez képest!
Akinek elfogy menet közben az építeni valója, és a helye is, az ne csinálja végig?!?! :(:(:(:(
Egycipő... semmim nem fejleszthető jelenleg! Kénytelen voltam az új megnyerhető kultúrépületekre összekuporgatott üres helyekre lerakni új lakóépületeket, hogy valamit tudjak fejleszteni. Ennél a feladatrésznél is lehetett volna valami 'B' verzió. Mondjuk valamelyik bűbáj gyártása, vagy valami más egyéb dolog... :(

Valaki tudna esetleg feltenni ide képet a 3 fajta megnyerhető apafáról (aki játszik a bétán és megnyerte azokat)? Ha tudtok segíteni, köszönöm. :)

Használd a szerkesztés funkciót! - Berea
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser1100

Vendég
A napi nyeremény nem lett meg, talán holnap. :) Nekem szerencsére van üres hely. :)
 
Fent