• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Nyári Napforduló

DeletedUser256

Vendég
Amúgy nem teljesen igaz hogy "nincs utolsó két nap feladat" hiszen ma van az utolsó előtti nap, és ma kaptunk egy új feladatot :confused:
Javíts ki, de holnapután hajnali egyig tartanak, ha jól tudom a feladatok, néhányan lehet, hogy azt is beleszámították... :)
(Bár azzal akár egyet is tudnék érteni, hogy legalább a küldetések darabszámát megjeleníthetnék a játékon belül, s nem érne mindenkit meglepetésként kétszer is hogy eltűnnek a küldetések).
Jóóó ötlet :)
 

DeletedUser683

Vendég
Véget ért....de olyan jó érzéssel tölt el,hogy a legszebb nyereményeket bezsebelhettem,hogy nincs rá szó....egy csillogó kertecske,kettő Apafa.....mi kell még??Imádtam az eventet!!Köszönöm,hogy részese lehettem!!Külön köszönet a fejlesztő csapatnak,és természetesen a Moderátorainknak,a sok segítségért.
Legyen csodálatos Estétek!!!♥
Mit túrkáász a száámba'? :D
Az enyémbe is! :D
Amúgy Erica ez egy szép végszava a Napfordulós játék zárásának! :)
 

DeletedUser379

Vendég
Tetszett az Event

egy problémám van: nem kaptunk az Apafa mellé egy csinos és kívánatos Anyafát:(
pedig már olyan szépen elterveztem, hogy a Párzóhely mellé elültetem majd őket, hadd sokasodjanak...de ez a projekt így még várat magára :)
 

DeletedUser247

Vendég
Sziasztok!
....nekem vége az eventkének és csaaak 5 db napszilánk hiányzik a II. Venar kőhöz,de csak 10 db holdkövem maradt:(:(....különben tetszett, remélem lesz folytatása:rolleyes:...ja és nem kaptam csak bűbájokat, TP-ket és két rúnásat....pedig az Apafát nagyon szerettem volna.
 

DeletedUser166

Vendég
Sziasztok!
Nekem tetszett ez a kis event! Voltak nehezebb és voltak könnyebb feladatok is. Örülök a megszerzett, épületeknek, a plusszban kapott nem kevés TP-nek, rúnaszilánkoknak, bűbájoknak! Az, hogy kellett hozzá némi kis szerencse is, igazából az tette számomra izgalmassá! Lehetett izgulni, na vajon most mit kapok? Gyémánt pedig nem kellett hozzá! Aki akart költhetett rá, de nem volt kötelező, csak az is egy lehetőség volt!
Köszönöm a jó játékot:)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Vanek

Veterán
Egy tényleges negatívum, ami ugyanúgy előjön, mint a FoE-s eventeknél (ahol dekorokat osztogattak) -és bár nem az Elvenar hibája, hanem a benne játszóké, de él-: a 'takarítók' nem a nagyobb, és több kultúrpontos épületeket takarítgatják, hanem ezeket a kisebb pontértékűeket. Így pedig bár gyönyörűek, és igazán feldobják a városképet; de játéktechnikailag azt kell hogy mondjam, hogy haszontalanok (sőt!).
Sajnos a bétán már jól látni az eredményét: eddig volt 10 kultúrépületem nagy pontokkal, most meg lett 14, és a kisebb pontértékűeket takarítja az a kevés játékos, aki van - így pedig kevesebb lesz az elérhető kultúra (ráadásul akik eddig főépületet motiváltak, azok is inkább a kicsikre mennek takarítás szempontjából, így pedig a kapott pénz is kevesebb lett). Vagyis erősen gondolkodom, hogy bár szépek és jók, de le fogom őket bontani, mert csak hátráltatnak. :( Mondjuk idő kellett, amire a FoE-nél is rájöttek, hogy nem dekorokat (itteni épületeknél kultúrát adó épületeket) kell jutalomként adni, hanem speciális termelőket, amik nem viszik a játékosok segítségét, hanem tényleg pluszt adnak; de úgy látszik, az Elvenaron belül is kell egy kis idő, mire ezt a kis döccenőt saját tapasztalatként megélik mind a készítők, mind a játékosok (sajnos, más hibájából nem megy a tanulás, csak a sajátból). De hát ez van, most még a boldogság(ok)é a főszerep. :)

Szerk.: egyébként hajnal 2-ig tart az esemény - most 10-kor van 16 óra hátra, ami testvérek között is holnap hajnal 2-ig tartó visszaszámlálást jelez. :)
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser3

Vendég
Erre még esetleg azt tudom ondani, hogy a kisebb épületeket pakold messzebb a főépülettől, a nagyokat hagyd meg ott. A játék úgyis a főépületre fókuszál a látogatáskor, és magamból kiindulva, én nem igazán mozgatom a képet, hanem a főépületet, vagy a közvetlen környékét nyomizom. :D

Szerk.: egyébként hajnal 2-ig tart az esemény - most 10-kor van 16 óra hátra, ami testvérek között is holnap hajnal 2-ig tartó visszaszámlálást jelez. :)
Nyakunkon a Nyári Napforduló! Ezen a speciális eseményen lehetőségetek lesz sok egyedi nyereményt szerezni, akár speciális épületeket is! Az esemény Augusztus 8-án kezdődik, és magyar idő szerint augusztus 30-án, 01:59-kor ér véget.
 

DeletedUser379

Vendég
valamicskét lehet javítani azért a dolgon, ha a konkrét kult épület nevére keresztejük a városkánkat.

ha ilyet látok, akkor tisztában vagyok vele, hogy pl. a tó az csak a tó és semmi más....mert ami más az nem tó...hanem valami más....de semmi esetre nem tó...lehet bármi egyéb, de tó nem...mert kizárt dolog h valami tó is legyen és bármi más is egyszerre...a kettő együtt nem reális....mert valami vagy tó, vagy nem tó...ha tó akkor nem lehet nem tó, ill. ennek a fordítottja is igaz: ha valami nem tó, akkor az nem lehet tó....csak valami más...azzal a feltételel, hogy "nem tó" még lehet bármi egyéb, de tó már nem....annak a kritériumnak, hogy "tó" semmi más nem felel meg, csak önmaga a tó...ami ennek a feltételnek nem felel meg - mármint h tó legyen - az pedig a "valami más"-ok halmazába száműzendő...
 

DeletedUser247

Vendég
....elég kacifántosan írtad le Sanimi kedves,de értem én;)...nos akinek nincs írva semmi,annak vagy megy az arany,vagy ha nagyon az orrom alá dugja a kultúrát és az építőket,akkor arra pacsizok:D
 

Vanek

Veterán
Erre még esetleg azt tudom ondani, hogy a kisebb épületeket pakold messzebb a főépülettől, a nagyokat hagyd meg ott. A játék úgyis a főépületre fókuszál a látogatáskor, és magamból kiindulva, én nem igazán mozgatom a képet, hanem a főépületet, vagy a közvetlen környékét nyomizom. :D

Amint lesz raktár, ahová átmenetileg tudom pakolni az épületeket, amíg átrendezem az egész várost, megteszem. :D
Addig viszont ezzel kell kezdeni valamit, és a legegyszerűbb, ha a kicsiket le sem rakom (vagy ha leraktam, akkor felszedem).
(Az 1 óra vs. 2 óra kérdéskörhöz csak azért szóltam hozzá, mert Enamelék sem emlékeztek a hozzászólásodra, és azon ment egy röpke vita, hogy most éjfél, vagy hajnal 1.)

valamicskét lehet javítani azért a dolgon, ha a konkrét kult épület nevére keresztejük a városkánkat.

ha ilyet látok, akkor tisztában vagyok vele, hogy pl. a tó az csak a tó és semmi más....mert ami más az nem tó...hanem valami más....de semmi esetre nem tó...lehet bármi egyéb, de tó nem...mert kizárt dolog h valami tó is legyen és bármi más is egyszerre...a kettő együtt nem reális....mert valami vagy tó, vagy nem tó...ha tó akkor nem lehet nem tó, ill. ennek a fordítottja is igaz: ha valami nem tó, akkor az nem lehet tó....csak valami más...azzal a feltételel, hogy "nem tó" még lehet bármi egyéb, de tó már nem....annak a kritériumnak, hogy "tó" semmi más nem felel meg, csak önmaga a tó...ami ennek a feltételnek nem felel meg - mármint h tó legyen - az pedig a "valami más"-ok halmazába száműzendő...

És mi van azokkal, akik nem a tó-t (direkt nem tavat :D) akarják elsőként? Mi van azokkal, akik csak 3. vagy 4. helyre tennék? Vagy akik még a tó után is kérnének valamit a 'kis vackok' helyett, de nem fér ki a városnév helyére? Mert soha nem a túl egyszerű dolgokkal van a gond (pl.: "Bármi jöhet"), hanem a bonyolultabbakkal (mert van csigapalota, mert építési segítséget szeretne először, mert van még ..... épület, amire jobban jönne a segítség, mert ....).
 
Fent