• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Csevejgő-Teaház

Deleted User - 373998

Vendég
Kár , hogy ez egy politikai "hátterű" játék de ha már így van lehetne a magyar zászló a háttérben ?
Szia!
Ez csupán együttérzésből van kint. Jobb mint ha máshol lógna a magyar zászló. Remélhetőleg mihamarabb rendeződik ez a "konfliktus" a 2 ország közt, és lekerül a zászló innen is. Addig is lélekben legalább legyünk velük.
 

Putyika

Veterán
vissza a zászlóra,szerintem kb ez a legkevésbé zavaró..
Csak erre a részre merek reagálni, mert a véleményem miatt engem tuti kitiltanának. ;)
Az, hogy mennyire zavaró az szerintem egyénenként eltérő. Ami viszont biztos, hogy nem segít azokon akiknek lebombázták a házát, vagy bármi más hátránya származott a háborúból....vagyis teljesen feleslegesnek, hangulatkeltőnek és provokatívnak érzem azt a zászlót itt a fórumon.
 

Ferenc99

Erős harcos
Ez az ukrán zászló minden fórum hátterében ott van ? Ezt csak viccből írtam , tudom , hogy az orosz fórumon is kint van , legalább együtt éreznek .
Jobb lenne magyar zászló itt és egy kis ukrán zászló fekete kerettel amíg nem élnek újra csodálatos békében az a két nemzet ahogyan azelőtt is , igaz ?
 
Utoljára szerkesztve:

Anerilin

Fórum moderátor
Elvenar Csapat
Fórum moderátor
Csupán két dolgot.

1. (link): Volt "hivatalos" értesítés és tájékoztatás a fórum felületi változásáról
2. Szeretnénk, ha az emberiség békében élne egymás mellett anélkül, hogy bolygónkat és önmagunkat (el)pusztítanánk.
 

Ferenc99

Erős harcos
A végtelenség tornya miért nem végtelen ? Jobban érzem a bajnokságot annak .
Amúgy lehetne még 1 tornyot odahúzni vagy nincs meg a technológia hozzá , azt se bánnám ha bejelentenék 3 szint helyett 10 lesz vagy 5 is elég lenne .
A 4. szint legyen csak nehezebb , az 5. szinten meg már a kapuknál ha fizetni kellene árukat azt se bánnám csak legyen kiválasztható a nyeremény .
Nagyon kellene a reform ezzel a gondolattal biztos nem vagyok egyedül .
 

Szerencse fia

Veterán
A végtelenség tornya miért nem végtelen ? Jobban érzem a bajnokságot annak .
Amúgy lehetne még 1 tornyot odahúzni vagy nincs meg a technológia hozzá , azt se bánnám ha bejelentenék 3 szint helyett 10 lesz vagy 5 is elég lenne .
A 4. szint legyen csak nehezebb , az 5. szinten meg már a kapuknál ha fizetni kellene árukat azt se bánnám csak legyen kiválasztható a nyeremény .
Nagyon kellene a reform ezzel a gondolattal biztos nem vagyok egyedül .
Szia Feri! :)

Amikor szerver szinten csak egy tucat csapat maxolja a tornyot, akkor hiú ábránd az amit szeretnél!
A csapatjutalmak bevezetésével javult valamelyest a helyzet, de ez sem motiválja a játékosok többségét a jelenlegi tornyozásra sem. Nem hogy egy tényleg végtelen toronyra......

Üdv.: Szeri
 

Ferenc99

Erős harcos
Mikor lehet végre venni sellők paradicsoma épületet gyémántért , kellene belőle pár db nekem .

Mikor lesz végre egy olyan event ami kb. Tűzfőnix szintű épületet ad ?
 

Mihaszna

Veterán
Mikor lehet végre venni sellők paradicsoma épületet gyémántért , kellene belőle pár db nekem .
Ez a kérdés kb. úgy hangzik, mintha minden hónapban lenne ilyen kirakodós vásár, az épület ára meg.. ilyen 200 Gyémánt/db áron menne :D

Mikor lesz végre egy olyan event ami kb. Tűzfőnix szintű épületet ad ?
Erre a kérdésre nagyon könnyű válaszolni: Kb. semmikor. :) De ha nem szeretnénk elrugaszkodni a valóságtól, akkor azt lehet rá mondani, hogy: Sose lehet tudni, hogy az égiek mit terveznek a jövőben. :)
 

Ferenc99

Erős harcos
Ez a kérdés kb. úgy hangzik, mintha minden hónapban lenne ilyen kirakodós vásár, az épület ára meg.. ilyen 200 Gyémánt/db áron menne :D
Nekem elég lenne csak az alap épület . Akár mondjuk 25000 gyémántért is , de igazad van sajna nem kirakodóvásár :(
 
Sziasztok, ha már a VT-ról volt szó, arra van valami menetrend, vagy múltbéli lista, hogy milyen időszakonként cserélődnek a megnyerhető adott eseményhez kapcsolódó fejleszthető épület tokenek. Valahonnan 6 hét rémlik. De ez most valójában így van, vagy én érzem úgy, hogy egy ideje nem változott ezzel kapcsolatban semmi a toronynál. Lehet hogy tél van és én érzem így?
 

Mihaszna

Veterán
Sziasztok, ha már a VT-ról volt szó, arra van valami menetrend, vagy múltbéli lista, hogy milyen időszakonként cserélődnek a megnyerhető adott eseményhez kapcsolódó fejleszthető épület tokenek. Valahonnan 6 hét rémlik. De ez most valójában így van, vagy én érzem úgy, hogy egy ideje nem változott ezzel kapcsolatban semmi a toronynál. Lehet hogy tél van és én érzem így?

Szia. 6 hetente cserélődnek az Ereklyék. Utoljára November 26.-án volt bejelentés a DC-n. Hamarosan újra lesz csere. :)
 

Ferenc99

Erős harcos
Sziasztok !
Nektek a varázsakadémia dobott már fel hidegtüzes főnix ereklyét ?
Mert én még nem láttam .
 

Mihaszna

Veterán
Sziasztok !
Nektek a varázsakadémia dobott már fel hidegtüzes főnix ereklyét ?
Mert én még nem láttam .
Szia

Nincs is Hidegtüzes Főnix ereklye. Sose nem is volt. 3 különböző ereklye van a Varázsakadémiában. Ebből 2 állandó (a régi főnix és medve), egy pedig mindig akkor változik, amikor megváltoztatják a toronyban lévő ereklyéket.

1706627625467.png
 

Wiccara

Veterán
"Ez az állítás így nem állja meg a helyét."
Megfordul még a barkácsban több is, ( stonhenge,mézeskalács,sellő..) amíg egyszer le nem barkácsolod, hogy ne foglalja a helyet a listában ..de ezek alapok, nem ereklyék!
Ereklyékből egyidőben konvertálni lehetett főnix és medve változatokat. Valószínűleg, ezek bekerülnek a körforgás szerint a barkácsba, még előkerülhet majd a hidegtüzes is ;)
 
Utoljára szerkesztve:

Ferenc99

Erős harcos
"Ez az állítás így nem állja meg a helyét."
Megfordul még a barkácsban több is, ( stonhenge,mézeskalács,sellő..) amíg egyszer le nem barkácsolod, hogy ne foglalja a helyet a listában ..de ezek alapok, nem ereklyék!
Ereklyékből egyidőben konvertálni lehetett főnix és medve változatokat. Valószínűleg, ezek bekerülnek a körforgás szerint a barkácsba, még előkerülhet majd a hidegtüzes is ;)
Nagyon várom.
 
Fent