• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Csevejgő-Teaház

Deleted User - 204368

Vendég
Sziasztok ! :)
Esetleg lemaradtam valamiről ? Vagy nem olvastam el valami fontosat ? Mert rendesen püfölnek a bajnokságon. :)
Építsek S.O.S-ben még fegyvertárakat ? Nagyon változatos lett az ellen. Szép nagy osztagokkal. :)
első kérdés :D az adott bajnokságon a megfelelő egységeket használod? :D
 

DeletedUser5848

Vendég
első kérdés :D az adott bajnokságon a megfelelő egységeket használod? :D
Első válasz. :) Gólem, treant és íjász. Az orkjaim még nem elég erősek. Ahogy a Valorián őrök sem. Ha csak 2-es szintű a varázsló egység akkor Cerbesusokat is szoktam állítani, nekem is 2-es szintűek. :)
 

Deleted User - 204368

Vendég
Első válasz. :) Gólem, treant és íjász. Az orkjaim még nem elég erősek. Ahogy a Valorián őrök sem. Ha csak 2-es szintű a varázsló egység akkor Cerbesusokat is szoktam állítani, nekem is 2-es szintűek. :)
végülis ha jól játszod meg ezeket a kombinációkat nem lehet gond. szóval az a baj h a csodáid alacsony szintűek még. számodra marad az h ezt a hiányt hp/sebzés növelő épületekkel oldod meg :) sok sikert hozzá majd idővel jobb lesz. vagy az új bajnoki rendszer majd jobban kedvez de azt meg még ki tudja :D
 

Siorna

Veterán
Csak félig vicces felvetés: a tekercs kárára megborult a piaci egyensúly. Lassan bele lehet fulladni a rengeteg tekercsbe. Nem lehetne esetleg kreatív hobbykört nyitni, és a varázsakadémiában barkácsolni valamit a tekercsekből?
Vagy bármi egyéb ötlet?
 

DeletedUser4917

Vendég
Milyen jó lenne ha lenne olyan épület amit elhelyeznék a városomba mondjuk vasárnap 16.00 kor és szombat 22.00 ig növelné az egységek életerejét :)
Sajnos az ilyen épületek hatása előbb lejár .
A harcosokat kérdezem , ti hogyan oldjátok meg ezt ?
2x helyeztek el ilyen épületet ?
Vagy később kezditek a tornyot mondjuk kedd 19 kor és idő gyorsítóval oldjátok meg ?
Esetleg jeges medvét etettek és időugrótok a maxon van ?
Remélem érthetően fogalmaztam .
 

Ferenc99

Erős harcos
Csodák , nincsenek . Ha valaki minden ősi csodát maximumra fejleszt nem tudja végigharcolni a végtelenség tornyát ? Persze ez csak elmélet mindegyiket nem lehet maxra fejleszteni .
 

Mihaszna

Veterán
Szia!

Ezt beraknád esetleg spoiler-ként, hogy akit nem érdekel annak legyen esélye nem látni? Bár gondolom már szinte mindenki olvasta. Én enyhén szólva nem örültem, hogy lelőtted a poént. :mad: Bár nem nagy történés, de jó volt abban a tudatban létezni, hogy valami meglepetés vár a faj végén.

Szerintem iratkozz be egy színjátszó szakkörre vagy valami hasonlóra. :) Néha túldramatizálod a dolgokat. Megértelek, hisz az utolsó kutatáshoz eléggé homályos és kedélyborzoló leírást adtak, de te is értsd meg, hogy Cyklon-nak - és a többi Fórum csapattagnak - az a feladata, hogy segítsen. Ha más válaszol erre a kérdésre, akkor azzal mi is segíthetjük az ő munkájukat. Nem szegett meg semmi olyan titoktartási kötelezettséget, amiért ezt érdemelné tőled. :) Sőt! Akinek van némi gógyija vagy rálátása a dolgokra, az már rég kibarkochbázta ezt a rejtélyt. ;)

ez van.jpg
 

Ferenc99

Erős harcos
Szerintem iratkozz be egy színjátszó szakkörre vagy valami hasonlóra. :) Néha túldramatizálod a dolgokat. Megértelek, hisz az utolsó kutatáshoz eléggé homályos és kedélyborzoló leírást adtak, de te is értsd meg, hogy Cyklon-nak - és a többi Fórum csapattagnak - az a feladata, hogy segítsen. Ha más válaszol erre a kérdésre, akkor azzal mi is segíthetjük az ő munkájukat. Nem szegett meg semmi olyan titoktartási kötelezettséget, amiért ezt érdemelné tőled. :) Sőt! Akinek van némi gógyija vagy rálátása a dolgokra, az már rég kibarkochbázta ezt a rejtélyt. ;)

3427 bővítmény megtekintése
Hát ez tényleg borzalmas , teljes mértékben igazad van , borrrzalom . Persze te nem dramatizálod túl ...
 

Putyika

Veterán
Néha túldramatizálod a dolgokat.
Mondtak már rám sok mindent, de speciel ezt még nem....felírom a listára a többi közé! :D
Cyklon-nak - és a többi Fórum csapattagnak - az a feladata, hogy segítsen
Ez nem segítség volt, (inkább tájékoztatásnak mondanám), ettől nem oldódott meg a kérdező semmilyen problémája (mivel nem is volt neki) és gyorsabban vagy jobban sem halad a játékban. Ez csak egyszerűen kielégítette a kíváncsiságát, amit ráadásul meg sem köszönt, csak lerendezte annyival, hogy: OK.
Ha más válaszol erre a kérdésre, akkor azzal mi is segíthetjük az ő munkájukat.
Ez nem tudom, hogy jött ide....
Nem szegett meg semmi olyan titoktartási kötelezettséget,
Te vagy az Inno jogásza, hogy ezt ennyire tudod?
amiért ezt érdemelné tőled.
Nem állt szándékomban megbántani, és szerintem durva sem voltam. Nem tudom, hogy mire gondolsz, amit érdemelt tőlem.
Akinek van némi gógyija vagy rálátása a dolgokra, az már rég kibarkochbázta ezt a rejtélyt.
Valóban nem volt nehéz rájönni erre a részére a dolognak....de akinek van egy kis fantáziája és még maradt benne némi gyermeki lelkesedés a meglepetések iránt, az nem nyomozott, hanem remélte, hogy a készítők valóban valami izgit is kitaláltak az egyébként dögunalmas faj végére. ;)
 

Ferenc99

Erős harcos
Jó lenne ha az alkony főnix is 24 órára adná a hatását ha már eltartom az ingyenélőt , mint pl a tűzfőnix , ezeknek együtt van értelme , most lecsicsizek , reggel meg etethetem újra a dögöt , 5 százalékért , 10 ért szívesebben tenném , de hát ez nem kívánság műsor hanem Elvenar titokzatos világa .
 

belzebub

Újonc
Sziasztok!
Kérdésem lenne. Tudja valaki, hogy lesz még új fejezet? Már régen végeztem a techfával és türelmetlenül várom a folytatást. :)
Ha valaki tud róla valami infót, ne kíméljen. Köszike :)
 

Marcos

Tag
Sziasztok!
Kérdésem lenne. Tudja valaki, hogy lesz még új fejezet? Már régen végeztem a techfával és türelmetlenül várom a folytatást. :)
Ha valaki tud róla valami infót, ne kíméljen. Köszike :)
Szia!
Igen, lesz új fejezet. Egyenlőre még nem lehet túl sokat tudni róla de itt egy kis előzetes:
techtree_banner_era_21-47ae50480c277eed71457e9d362bf882.png
 
Utoljára szerkesztve:

Ferenc99

Erős harcos
Kár , hogy ez egy politikai "hátterű" játék de ha már így van lehetne a magyar zászló a háttérben ?
 

Susanh

Erős harcos
Kár , hogy ez egy politikai "hátterű" játék de ha már így van lehetne a magyar zászló a háttérben ?

Erre annyi mindent tudnék írni,hogy végleg kitiltanának a fórumról…:eek:
Inkább örüljünk annak,hogy nem mi vagyunk olyan helyzetben mint Ők.
Én annyiszor belegondoltam már abba,hogy mi is októberben lesz 2 éve párommal,hogy összeköltöztünk. Sok pénz és munka benne van a házunkban, és még nagyon nincs kész..elterveztük a jövőnket azt lebombáznának mindent, amit eddig építettünk..nem csak a házat, hanem a célokat,terveket rosszabb esetben ember életeket is.. ez szomorú és ilyen szempontból sajnálatos.
Viszont az a vélemény részemről is megvan,hogy elveszik az összes munkalehetőséget és viselkedni sem tudnak a városban(tisztelet a kivételnek)
Munkás szállón 500ft miatt megkéselték egymást stb…és higgyétek el olyan városban lakom ahol gyár-gyár hàtán van és 80%ban mindben ukránok vannak..meg indiaiak,oroszok,stb

Elkanyarodtam…,vissza a zászlóra,szerintem kb ez a legkevésbé zavaró..
 
Utoljára szerkesztve:
Fent