• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Új verzió: 0.33

DeletedUser256

Vendég
A frissítés egyik legnagyobb változása, hogy ezentúl a Hardveres gyorsítás lesz az egyetlen lehetőség a játékban.

Hát, én erre a pontra legszívesebben olyat írnék, amiért örökre kitiltanának a fórumról...
 

DeletedUser3

Vendég
Mindenkit bátorítottunk, hogy használja, próbálgassa, és jelentse a hibákat róla. Aki ezt megtette, azokat továbbítottuk. Valamint továbbra is fejlesztés alatt lesz az új motor.
 

DeletedUser3

Vendég
Összevontuk a két verziót, mert külön-külön túl kicsik lettek volna.
 

DeletedUser551

Vendég
Verzió váltásnál eltűnik a főépületben lévő szomszédi segítség arany? Nekem ugrott ma 1,5 misi.
 

DeletedUser434

Vendég
Sziasztok! :)

Nagyszerű.... Lett egy sávom a térképen, ahol, így néznek ki a szomszédaim!!! 3-szor egymás után ugyanígy adta be... :(

új hiba.jpg

Szerk.: negyedszer, ötödször, és akárhányadszor is ugyanígy!!! :(
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser166

Vendég
Nagyszerű!
Gratulálok az újabb visszafejlesztéshez!
Pontosan 52 perce próbálom a térképet bejárni és segítséget nyújtani!! Minden 3. szomszédnál lefagy az egész léphetek ki, vagy frissíthetek, és kezdhetem az egészet előlről, csak előtte keresgélhetem hova is kell mennem! Testvériségi segítség nyújtásnál minden 3. testvér után vártam fél perceket míg betöltötte a listát! Várj a lista töltődik!!
Ez aztán a gyorsítás! Részemről köszönöm szépen , de ilyen gyorsításból nem kérek!!!
 

DeletedUser240

Vendég
Nálam a chat funkció viselkedik úgy, mint egy hisztis bakfis. "Nem vagyok elérhető!!! Ércsd mááár meg!!!"
 

DeletedUser434

Vendég
Nagyszerű!
Gratulálok az újabb visszafejlesztéshez!
Testvériségi segítség nyújtásnál minden 3. testvér után vártam fél perceket míg betöltötte a listát! Várj a lista töltődik!!
Ez aztán a gyorsítás! Részemről köszönöm szépen , de ilyen gyorsításból nem kérek!!!

Igen, egyet értek sajnos! :(
Ugyanez a helyzet Nálam is! Minden második-harmadik testvér után, fél percig tölti be a saját testvériségi listánkat! :(
 

Erica

Veterán
Sziasztok!
Hát itt ennél az ÚJ VERZIÓ-nál valami bibi van,nem is kicsi.A testvériségi Tagokat percekig tölti,majd amikor a segélyeket osztanám,nem tölti be az aktuális tanyát.Piac le van fagyva. Ha megveszem az árut,nem tűnik el,mint ugye normális esetben,ha újra rákattanok kiírja-meg vette egy ügyesebb.A csata kegyetlen rossz...a katonáim szellemeset játszanak velem,,olyanok mint a mesében-hol vannak,hol nincsenek.Hát mit ne írjak......játszik az idegeimmel enyhén.:mad::mad::mad::mad:Lehetne esetleg ezen módosítani??Ha nem,,miért nem??Mert nagyon kellene.:rolleyes:
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser379

Vendég
Sziasztok

...elnézéseteket kérem, nem vagyok egy kimondott guru, és fogalmam sincs róla mi az a hardveres gyorsítás.
Csak annyit látok, hogy amióta nem tudom "nem kikapcsolni", a játék igencsak lassított felvétel lett a gépemen :(
Tudok valamit tenni ellene?
 

DeletedUser513

Vendég
Én maximum a csatáknál találkoztam lassulással - illetve az adott tartomány betöltésénél. Egyébként, nekem nincs komolyabb gondom. Bár, itt meg kell jegyeznem, hogy nekem minden le van húzva minimumra, ami grafika. Számomra így is élvezhető...
Hardveres gyorsítást meg nem használok. Öreg róka már az én pc-m, amit meg "képzeletben" összeraktam az is százezrekbe kerülne, pedig nem szálltam el akármilyen teljesítmények felé, csak gondosan válogattam. Na jó... ne kanyarodjunk el a témától!
 

DeletedUser379

Vendég
...nálam a csaták és a térképnézet nem változott, néha kissé döcögős, de azokkal semmi gond.
a kutatás menü, a levelezés, a piac is mind renben van.
egyedül a városnézet és minden amit ott csinálok az vált roppant idegesítővé.
(természetesen a grafika nálam is minimumra van állítva mindnhol)

megnéztem, városnézetben a CPU 97% :(
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser3

Vendég
Elképzelhető, hogy ez sokaknál semmi változást nem fog előidézni, de kérek mindenkit, próbálja meg a következőt:
A böngészőből töröljétek a gyorsítótárat. Ez egyébként is ajánlott minden frissítés után, de most, hogy sok eddig használt kódrészlet nincs a játékban, lehetséges, hogy ez bezavar. Még egyszer mondom, lehet, hogy nem használ, de kérek mindenkit, próbáljátok meg.
Illetve a grafikai beállításokat is állítsátok kisebbre, az is sokat számít.
 
Fent