• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Továbbítva Állateledel más szemszögből

Támogatod a javaslatot?

  • Támogatom

    Szavazatok: 32 94,1%
  • Nem támogatom

    Szavazatok: 2 5,9%

  • Összes szavazó
    34
  • A szavazás lezárult .
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Rikari

Veterán
Sziasztok!
Eddig abból közelítettük meg az állateledel használatát, hogy általánosságban kevés van és a városban fellelhető megoldásokon gondolkodtunk közösen arról, hol, hogyan lehetne az eddigiektől többhöz hozzájutni.

Én most egy másik oldaláról közelíteném meg a problémát.
Amennyiben marad ez a felállás, hogy megjelenik olykor a Varázsakadémiában a gyárthatósága, lehetőségek szerint becsempészik az Eventekbe és akkor lecsapunk rá, rendben.... legyen így. Minden helyzetben megszerzünk annyit, amennyit tudunk.
Ezzel viszont továbbra is az a gond, hogy még ez is kevésnek bizonyul majd, ha etetni akarok, barnamedvét, jegesmackót, tűzfőnixet...és még a szomszéd tehenét is. :)

Nézzük másként! Én az etetőanyag hatóidejét szeretném meghosszabítani. A jeges egy kedvező megoldást kapott, de ezen kívül az összes többi rövid ideig bónuszál, ezért fogynak el az eledeleink idő előtt. Szeretném ha legrövidebb búnuszidő minimum 24 órás lenne. A legtöbbet használt (és ez egy sima stat. kérdése) itemek 48 órát kapnának. Ha ezek az idők így meghosszabbodnak, akkor az eledeleink is sokkal tovább kitartanak és a folyamatos gyártásukkal kiegyenlített időben tudnánk őket pótolni.

Ez a módosítás nem okoz különösebben komoly beavatkozást a fejlesztő részéről, csak a szándék hiányzik hozzá. Nem kell külön item, nem kell átvariálni a jutalmazási rendszert sehol és még csak azon sem kell gondolkodni, hogy felborulást okoz-e valahol ez a megoldás. Biztosan nem jelent sehol felborulást, mert amit legyártunk el is használjuk és az eddigi lehetőségeket továbbra is kihasználjuk, mert így sem leszünk túlzottan elengedve, de sokkal jobban állunk majd, miután nem járnak le olyan hamar a bónuszidők.
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser4978

Vendég
Én is támogatom. Mert ha több állatkát is etetünk nincs az a kaja mi el nem fogyna.
 

Calyr

Veterán
Érdekes elképzelés. Elsőre én is azt mondanám, hogy ez így nagyon jó - de jobban belegondolva az esélyei nem olyan jók. Jelenleg több épületnek nagyon eltérő az etetés hatása, és ez jelentősen átszabná a dolgokat.
Akinek 1-nél több barna macija van, annál ez nagyon táp lehet, kinyitja az ollót. Ezt érzem a leginkább problémásnak.
Arany és Viharfőnix ezzel már sokkal használhatóbb lenne - nagy kérdés, hogy az Inno akarna-e ennyire rendes lenni, hogy csak úgy betöbbszörözné az aktív hatást (mert ez azért nem jellemző sajnos).
Nem tudom, van-e olyan játékos, aki a pandát rendszeresen használja - nehéz elképzelni, hogy lenne, de ezen ez a fejlesztés talán segíthetne.
Az új holdmedvének egyértelműen emelné az értékét.
A hidegtüzes főnix így kisebb játékosoknak még jobb lehetne - túl jó is talán, ez lehet a másik problémás pont.

Ezektől függetlenül támogatom.
 

Nazaroff

Tapasztalt építő
Nem tudom, van-e olyan játékos, aki a pandát rendszeresen használja - nehéz elképzelni, hogy lenne, de ezen ez a fejlesztés talán segíthetne.
Na ezt az első medve amit rendszeresen használok. Ő volt az egyik éhező medve. Pontosabban, nagyon rá kellet készülni hogy mikor etetem.
Ugyanis az új harci rend iszonyatosan eszi a seregeket. Például ezen a héten 130 felette egységszámmal indultam de a torony és a 6 csillagos bajnokság után 15 egység maradt.

Az INNO stikában máris korrigált, de "ALLAH SEGÍTS DE NE ILYEN NAGYON" módon.
A barkácsolásból kivették az életerő és támadóerő idézéseket, és betették helyette a kisállateledelt.

Visszasírom a korábbi állapotot.
 

Rikari

Veterán
Érdekes elképzelés. Elsőre én is azt mondanám, hogy ez így nagyon jó - de jobban belegondolva az esélyei nem olyan jók. Jelenleg több épületnek nagyon eltérő az etetés hatása, és ez jelentősen átszabná a dolgokat.
Akinek 1-nél több barna macija van, annál ez nagyon táp lehet, kinyitja az ollót. Ezt érzem a leginkább problémásnak.
Arany és Viharfőnix ezzel már sokkal használhatóbb lenne - nagy kérdés, hogy az Inno akarna-e ennyire rendes lenni, hogy csak úgy betöbbszörözné az aktív hatást (mert ez azért nem jellemző sajnos).
Nem tudom, van-e olyan játékos, aki a pandát rendszeresen használja - nehéz elképzelni, hogy lenne, de ezen ez a fejlesztés talán segíthetne.
Az új holdmedvének egyértelműen emelné az értékét.
A hidegtüzes főnix így kisebb játékosoknak még jobb lehetne - túl jó is talán, ez lehet a másik problémás pont.

Ezektől függetlenül támogatom.
Az elképzelésemet az szülte, hogy nincsen elmozdulás, bár Nazaroff tapasztalata alapján van, de az is valaminek a kárára. Ezzel a barkácsban sem kellene megrövidíteni a kínálatokat és jöhetne több szorzó is a lehetőségek közül. Rájuk is lenne kereslet, s nem is kevés. Ennek több esélyét láttam, mint bármilyen komolyabb beavatkozásnak, amiket már összekínlódtunk az eledeles témában.

Ha csak azért nem látod esélyét mert a több mackósok (ami nem általános) több előnyre tehetnek szert, akkor e részben igazad van. Elvenar játélkosaira viszont nem az a jellemző, hogy egynél több van a városukban. Amúgymeg akinek több barna mackója van az többet is kell hogy etessen így több eldelt is használ el, tehát van az a pont nála is amikor már nincsen a raktárban semmi, amíg azoknak akiknek egyet kell etetniük még mindig van tartalék a meghosszabított bónuszidő miatt. Próbáltam olyan megoldást keresni ami mindenkit érint, akik letettek valamilyen etetni valót és itt most nem csak a barna mackóra gondoltam, hanem minden másra, ami örökké éhes.

Valójában megoldást kerestem és ez lehet egy a sok közül, és nem azt néztem, hogy befogadó lesz-e vele az Inno. Ha az ötleteinket akként fogalmaznánk meg a fórumon, hogy csak a biztosra megyünk, akkor nem születnének javító megoldások, mert állandóan kételkednénk magunkban, hogy ez nem fog átmenni. Bombázni kell őket, ezzel is a tudtukra adni az igényeinket. Még akkor is, ha esetleg lesöprik az asztalról. Én elindulok az esélytelenek reményével is bármiben, ha az tartalmat hordoz magában és esetleg akad egy velem gondolkodó is a fejlesztői csapatban, akinek megakad a szeme a javaslatomon. Kell az, hogy bolhát tegyünk a fülükbe, ami ha jókor, jó helyen működésbe lép, egy jól irányzott csípéssel még ráébresztheti őket okos megoldásra, aminek az a végkifejlete, hogy- "Rendben segítünk nektek ebben". Ha nincsen ötlet, nicsen bolha és ha nincsen bolha az a csípés sem töténik meg. Mindig nevelgetek bolhákat a városomban és amint elég nagyok lettek, akkor mennek a fórumra csipkedni az Inno fülét. :)

Mérlegelgeted, hogy melyik Eventes fődíjnak adna ez az ötlet nagyobb segítséget. Szerintem nem igazán kell részletekbe menően ebbe belemenni, mert ha mindegyik kap hosszabítást, akkor az mindnek és mindenkinek jó. Itt lesz akinek jobb és lesz akinek kevésbé, főleg ha az eddigi módon megosztottan kapunk időhosszabbításokat, márha ez összejönne. Jó lenne ez annak is aki Pandát etet és annak is aki Aranyfőnixet. A Hidegtüzes Főnixet és a Holdmedvét már okosan átkomponálták mielőtt a játékba kerültek és a hatásuk másra irányul. Nem harcászat és nem kifejezetten a tehetséget növeli, ezek inkább termelő és pontszerző itemek. A háttértárat gyarapítják az áldásaikkal, ami szintén nem mellékes, de nem adnak olyan pluszt, ami a képességeidet növeli meg akcióban. Aki rohamozó fajta, annak ezek nem annyira csábítóak, viszont aki gyűjtőszellemben játszik annak ez főnyeremény is lehet. :cool:

Részemről már az is öröm lenne, ha szavazáskor ez az ötlet első körben átmenne itt a fórumtársak szűrőjén, majd bekerülne az Inno fejlesztői csapatának asztalára és megvizsgálnák annak a lehetőségét, hogy mennyire kivitelezhető. Az Inno nem az ellenségünk és hiszem, hogy jót akar nekünk. Neki sem mindegy, hogy milyen a hangulata a népének, és milyen igényeik vannak. Nyilván akad nagyon földtől elrugaszkodó kívánság is, de szerintem olvasnak, mérlegelnek és amit lehet a kéréseinkből megvalósítanak, hiszen a mi jólétünk az övék is. :)
 
Utoljára szerkesztve:

BLERO

Felderítő
Támogatom, sőtt, mi lenne, ha a barkácsban, mint az idő, vagy az Ösi csodás tp, ez is több szintes lehetne, így be tudnánk osztani.
12 órás 7pont, 24 órás 12pont, stb hosszabb, rövidebb...
 

DeletedUser5848

Vendég
Na ezt az első medve amit rendszeresen használok. Ő volt az egyik éhező medve. Pontosabban, nagyon rá kellet készülni hogy mikor etetem.
Ugyanis az új harci rend iszonyatosan eszi a seregeket. Például ezen a héten 130 felette egységszámmal indultam de a torony és a 6 csillagos bajnokság után 15 egység maradt.

Az INNO stikában máris korrigált, de "ALLAH SEGÍTS DE NE ILYEN NAGYON" módon.
A barkácsolásból kivették az életerő és támadóerő idézéseket, és betették helyette a kisállateledelt.

Visszasírom a korábbi állapotot.
Kedves Nazaroff ! :)

Amit magam tapasztalok azt írom csak le ahogy szoktam. :) Elmentek az akadémiáról a macik.. De máris visszatértek a Főnixek. A Hidegtüzes főnix alap volt az első a sorban. Sikerült eledelt barkácsolnom, utána váltott az akadémia és most egy Szabadon engedett egységfejlesztésen munkálkodom. :)
Gyanítom hogy tartogat még meglepetéseket az akadémia. Pont az új bajnokság kapcsán. :) Magamban fohászkodom hogy idővel talán az InnoGames készít egy újabb Főnixes eventet. Lehet hogy álmokat kergetek, de attól még valóra válhatnak. :)

Tisztelettel: venom
 

Calyr

Veterán
Na ezt az első medve amit rendszeresen használok. Ő volt az egyik éhező medve. Pontosabban, nagyon rá kellet készülni hogy mikor etetem.
Ugyanis az új harci rend iszonyatosan eszi a seregeket. Például ezen a héten 130 felette egységszámmal indultam de a torony és a 6 csillagos bajnokság után 15 egység maradt.

Az INNO stikában máris korrigált, de "ALLAH SEGÍTS DE NE ILYEN NAGYON" módon.
A barkácsolásból kivették az életerő és támadóerő idézéseket, és betették helyette a kisállateledelt.

Visszasírom a korábbi állapotot.
Nem vagyok biztos benne, hogy ugyanarra gondoltunk - a pandával T1 áru kapható, további eledel használatonként. Nekem majd 600 tartománnyal ennek mértéke nincs 30ezer, ami egy darab 10-es alatti tartomány tárgyalásra lehet elég (de ott meg a harc is könnyű). De ha nálad más a helyzet, kíváncsivá tettél, mert végül is ha valakinek van tűzfőnix, barna macija, meg mondjuk még etet mást is, akkor lehet jól használható áru mennyiség is behúzható belőle.

Azt, hogy az új bajnoki mennyire eszi a sereget, pontosan tudom - maxos harci csodákkal a korábbi bajnoki teljesítmény töredékét lehet hozni. De egyébként, csak érzékeltetésképp, a bajnoki top5 a régi rendszerben sem volt könnyű, az extrakönnyű acél és elixír bajnokikat leszámítva a 2-300 egység veszteség teljesen átlagos volt, a 4-500 sem kirívó (egyszer úgy nyertem selyem bajnokit, hogy 1100 osztag ment el rá, hetvenvalahány tartománnyal maxolva).
Tény, hogy az új rendszerben már nincs ilyen gond, mert az ember nem fog eljutni addig.

Barkácsolásban én nem tapasztaltam recept változást, átlag 2-3 naponta maxolok, így folyamatosan megy a gyártás, és szerintem teljesen ugyanazok a receptek mennek, mint régebben. A héten már gyártottam minden harci bónuszos épületet, és eledelből sem volt kirívóan több.
 
Utoljára szerkesztve:

Calyr

Veterán
Valójában megoldást kerestem és ez lehet egy a sok közül, és nem azt néztem, hogy befogadó lesz-e vele az Inno. Ha az ötleteinket akként fogalmaznánk meg a fórumon, hogy csak a biztosra megyünk, akkor nem születnének javító megoldások, mert állandóan kételkednénk magunkban, hogy ez nem fog átmenni. Bombázni kell őket, ezzel is a tudtukra adni az igényeinket. Még akkor is, ha esetleg lesöprik az asztalról. Én elindulok az esélytelenek reményével is bármiben, ha az tartalmat hordoz magában és esetleg akad egy velem gondolkodó is a fejlesztői csapatban, akinek megakad a szeme a javaslatomon. Kell az, hogy bolhát tegyünk a fülükbe, ami ha jókor, jó helyen működésbe lép, egy jól irányzott csípéssel még ráébresztheti őket okos megoldásra, aminek az a végkifejlete, hogy- "Rendben segítünk nektek ebben". Ha nincsen ötlet, nicsen bolha és ha nincsen bolha az a csípés sem töténik meg. Mindig nevelgetek bolhákat a városomban és amint elég nagyok lettek, akkor mennek a fórumra csipkedni az Inno fülét. :)

Mérlegelgeted, hogy melyik Eventes fődíjnak adna ez az ötlet nagyobb segítséget. Szerintem nem igazán kell részletekbe menően ebbe belemenni, mert ha mindegyik kap hosszabítást, akkor az mindnek és mindenkinek jó. Itt lesz akinek jobb és lesz akinek kevésbé, főleg ha az eddigi módon megosztottan kapunk időhosszabbításokat, márha ez összejönne. Jó lenne ez annak is aki Pandát etet és annak is aki Aranyfőnixet. A Hidegtüzes Főnixet és a Holdmedvét már okosan átkomponálták mielőtt a játékba kerültek és a hatásuk másra irányul. Nem harcászat és nem kifejezetten a tehetséget növeli, ezek inkább termelő és pontszerző itemek. A háttértárat gyarapítják az áldásaikkal, ami szintén nem mellékes, de nem adnak olyan pluszt, ami a képességeidet növeli meg akcióban. Aki rohamozó fajta, annak ezek nem annyira csábítóak, viszont aki gyűjtőszellemben játszik annak ez főnyeremény is lehet. :cool:
Nézd, legyen igazad, és menjen ez át, én írtam, hogy támogatom. És abban is van valami, hogy nekünk nem azt kell nézni, minek mennyi az esélye... pláne annak tükrében, amik mostanság történtek, mert innen nézve bárminek lehet bármekkora esélye. :)
Jobban belegondolva amúgy szerintem a két régi főnix (arany+vihar) hatás változás lenne a legdrasztikusabb, mert ez egy jó játékos kezében lehet több áru bevétel növekedést eredményezhetne, mint amennyivel csökkentették az új bajnokiban a tárgyalási költséget a régihez képest. Mondjuk éppen ezért lehetne értelme - így a zárszó is csak az lehet, hogy szavazzuk meg, menjen át, kerüljön be a játékba.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent