• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Legutóbbi tevékenység

  • Baktati
    Baktati így reagált Kira7 bejegyzésére a(z) hírek a DiscordróL témában: Like Like.
    Simple — tegnap 21:59-kor Verzió 1.193 - Változásjegyzék Az EN szervereken február 13-tól, az összes többi szerveren február 15-től...
  • Baktati
    Baktati így reagált Kira7 bejegyzésére a(z) hírek a DiscordróL témában: Like Like.
    Ma a béta verzió jelentősen csökkenti az Ösi csodák varázslattöredék költségeit, és ez a fejlesztés a tervek szerint az összes többi...
  • Baktati
    Baktati így reagált B i l l K a p u bejegyzésére a(z) hírek a DiscordróL témában: Like Like.
    Béta Discordon az alábbi bejelentést tették. (google fordító) Sziasztok mindenkinek! Elvenar birodalma ismét bővülni készül a 22...
  • Baktati
    Baktati így reagált Kira7 bejegyzésére a(z) hírek a DiscordróL témában: Like Like.
    Üdvözlünk az Égi találkozások fejezetében Elvenarban, ahol a tündék, emberek és földönkívüli lények birodalma összefonódik a mágia és a...
  • Jocika
    Jocika válaszolt a Nem hiba Épület fejlesztés témában.
    Szia! A problémám hogy levonta tőlem, de cserébe nem kaptam semmit. Miről kellene képet küldenem amin ez látszik? Előtte állapotról...
  • Jocika
    Jocika válaszolt a Nem hiba Épület fejlesztés témában.
    Az első esetben azt hittem hogy az volt a probléma hogy volt még felhasználatlan ereklyém, nem sikerült eleget gyűjteni mind a három...
  • Jocika
    Jocika válaszolt a Nem hiba Épület fejlesztés témában.
    Köszi a választ. ...de minden feltétel adott volt. Különben nem is engedi hogy rányomjak.
  • Hjanos így reagált Kira7 bejegyzésére a(z) hírek a DiscordróL témában: Like Like.
    Üdvözlünk az Égi találkozások fejezetében Elvenarban, ahol a tündék, emberek és földönkívüli lények birodalma összefonódik a mágia és a...
  • Jocika
    Jocika létrehozta a(z) Nem hiba Épület fejlesztés témát a(z) Hibabejelentés fórumban.
    Sziasztok! Elköltöttem 9 királyi restaurációt a Tinlug, a Csillagkígyó épületem fejlsztésére. Nem fejlődött. Korábban is tapasztaltam...
  • Tomidriel
    Sziasztok ! Segítséget kérnék, a telefonos alkalmazáson fut a játék de a Pc-n nem tudok belépni.. Ma a alaplapban elemet cseréltünk...
    • 433555355_412173151518122_5503249109197853234_n.jpg
  • Bereny
    Bereny így reagált Kira7 bejegyzésére a(z) hírek a DiscordróL témában: Like Like.
    Üdvözlünk az Égi találkozások fejezetében Elvenarban, ahol a tündék, emberek és földönkívüli lények birodalma összefonódik a mágia és a...
  • Szerencse fia
    Szerencse fia így reagált Kira7 bejegyzésére a(z) hírek a DiscordróL témában: Like Like.
    Üdvözlünk az Égi találkozások fejezetében Elvenarban, ahol a tündék, emberek és földönkívüli lények birodalma összefonódik a mágia és a...
  • Kira7
    Kira7 válaszolt a hírek a DiscordróL témában.
    Üdvözlünk az Égi találkozások fejezetében Elvenarban, ahol a tündék, emberek és földönkívüli lények birodalma összefonódik a mágia és a...
  • Simple
    Simple válaszolt a Játékkal kapcsolatos kérdések témában.
    Csatornák és rangok alatt (ha ez a magyar verziója) kell kiválasztani a magyart, így fog mindenki hozzáférni a magyar csatornákhoz...
  • B i l l K a p u
    B i l l K a p u válaszolt a Zenesarok ♪♫ témában.
Fent