• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Wikis képek

polgarmaercell

Erős harcos
Sziasztok!
Ránéztem a játék wiki oldalára és láttam, hogy fôleg a kutatással kapcsolatos képek borzasztóan elavultak. (És jónéhány angol nyelvű.) Nem gondolom hibának inkább visszajelzésként szeretném benyújtani.

Üdvözlettel,

polgarmaercell
 

polgarmaercell

Erős harcos
Nem hiszem el! Megint mentett vázlatból töltöttem be, és véletlenül rajta maradt az “Új hiba” előtag. Megkérném a moderátorokat, hogy szedjék le. Előre is köszönöm.
 

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
Sziasztok!
Ránéztem a játék wiki oldalára és láttam, hogy fôleg a kutatással kapcsolatos képek borzasztóan elavultak. (És jónéhány angol nyelvű.) Nem gondolom hibának inkább visszajelzésként szeretném benyújtani.

Üdvözlettel,

polgarmaercell

Szia!

Természetesen, ha ezeknek elkészítéséd vállalod, örömmel kicseréljük, ha nem akkor sajnos egyenlőre marad az alapvetően számunkra biztosított képek a központi csapattól, amely az esetek nagy részében angol.
 

polgarmaercell

Erős harcos
Szia!

Természetesen, ha ezeknek elkészítéséd vállalod, örömmel kicseréljük, ha nem akkor sajnos egyenlőre marad az alapvetően számunkra biztosított képek a központi csapattól, amely az esetek nagy részében angol.
A nagy részét nem is tudom reprodukálni, mert még nem tartok ott. Nem, nem vállalom. Nem tudtam, hogy a központi csapattól kapjátok a képeket.

További szép napot,

polgarmaercell
 
Fent