• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

Továbbítva Vennék egy alkonyfőnixet

Nazaroff

Tapasztalt építő
Kb 5 éve játszom Arendilen
Vennnék egy alkonyfőnixet.
1681465603666.png
Sokadik próbálkozás, újraindítás, gyorsítórár törlés után is ezt az hibaüzenetet kapom
1681465715936.png
Mi lehet ennek az oka?
 

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
Javítva, most már az összes ajánlat megvehető hiba nélkül. :)
 

Calyr

Veterán
Kérdés: valaki meg tudja becsülni, hogy az alkonyfőnix ereklye kb. mikor ér a toronyba? Nekem ehhez nem fog eléggé az agyam. :)
 

Ferenc99

Erős harcos
Szerintem Putyika csak a logikai sorrenden haladt végig , ha jól tippelt akkor kb szeptemberben már a varázsakadémián is lehet barkácsolni vagy nem , ha jól olvastam a béta forumon akkor a hidegtüzes főnix ereklyét sem tudják barkácsolni a varázsakadémiában , lehet ez is így jár , jó lenne tudni , mert ha így van akkor már most amíg az ajánlat nem jár le addig szerez az elf vagy ember ereklyét .
 
Fent