• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

Vendegfajok epuleteinek termelesbonusza

  • Témaindító Deleted User - 131528
  • Kezdés ideje
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Deleted User - 131528

Vendég
Sziasztok,

Nem lattam eddig a jelentett hibak kozott, igy uj jelenseg lehet. Alabb kuldom a reszleteket.

Koszonom, hogy megnezitek,
Helka


Játékverzió: v1.86.4-(1a3a4d2) (2019-08-27 11:50)

Játékvilág: Arendyll es Winyandor

Felhasználónév: WizardHelka
Nép: Emberek es Elfek

Reprodukálhatóság: 5/5 (1/5 = egyszer történt; 2/5 = véletlenszerűen történik; 3/5 = néha megtörténik; 4/5 = gyakran történik, de nem mindig; 5/5 = mindig megtörténik)


Jelenlegi helyzet:

A Felszerzetek es az Epitmenyek termelo epuletei kulonbozo mennyisegu cuccot adnak begyujteskor: mobilon tobbet, PC-n kevesebbet.
Nehany pelda:
PC / mobil
alma: 242 / 258
tok: 79 / 84
repa: 296 / 315
buza: 1040 / 1105
A tobbi vendegfajt is erintheti, de erre nincs bizonyitekom, hatha masnak lesz.

Elvárt helyzet:

Adjon ugyanannyit mobilon es PC-n is, es tudjam ellenorizni a szamitast. Nehol osszeadja a szazalekokat a jatek, mashol a 110% tenyleg 110%-ot jelent. Probaltam kiszamolni, hogy vajon mit szamolhat maskepp a ket interface, de elegendo informacio hianyaban feladtam.
 

Lupuj

Erős harcos
Sziasztok!

Azért ez "nem semmi"!
Több mint 1,5 hónapos hibajelentés, és még csak egy "böffentés" reakció sincs!

Ez önmagában MINŐSÍTÉS! Gratulálok!

Én kérek elnézést! :-(
 

Deleted User - 131528

Vendég

DeletedUser3

Vendég
Az ilyen jellegű hibákat - ami egyéni termeléshez, felhasználáshoz kapcsolódik - érdemes a supporton jelezni. Ott meg tudjuk nézni, hogy pontosan mit termeltél, mikor kezdted és szedted be, mit kaptál.

(Amúgy mobilon egy kijelzési hibáról van szó, a helyes mennyiség kerül jóváírásra.)
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent