• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

Vendég épületek buboréksúgójában talált hibák

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser3133

Vendég
Két hibát találtam, az egyik egy apró hiba, vendég fajok portál épületeinél a megépített/lehetséges számnál hiányzik az elválasztó „/” jel.
A másik hiba, a ki nem kutatott manifesztációs épületeknél a „Csatlakozás szükséges:” pont alatt a „Bármely %(targetName)s-hoz csatlakozó kanális” felirat szerepel.

Böngésző:
Verzió: 71.0.3578.98 (Hivatalos verzió) Built on Ubuntu , running on Ubuntu 18.04 (64 bites)
Játék verzió: (html)
v1.71.4-(10cc11c) (2019-01-25 10:00)
épület.png targetname.png
 

DeletedUser3

Vendég
Köszi.
Változtatásokat megtettem, várhatóan a következő verziófrissítéssel javul.
 

DeletedUser3

Vendég
Igen, sajnos nehéz eldönteni a forráskód pontos imserete nélkül, hogy hol végződik egy változó, és hol kezdődik az angol többesszám.
Újra javítva, következő frissítéssel érkezik a játékba.
Egyébként az Elemek portáljához kell kapcsolódnia a csatornának.
 

DeletedUser3133

Vendég
Úgy tűnik, képtelenek vagytok megtalálni a hiba helyét. Pedig pontosan ott van, ahol a súgóban megjelenik. "Bármely %(targetName)" erre a szövegre kellene rákeresni, és a %(targetName) kifejezést kivenni a fordítás szövegéből. (szerintem)
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent