• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Varázslatos park

DeletedUser7

Vendég
Jogos. Kiegészítettem. A másik témára történő válaszolással tudod beküldeni :)
(Azaz NE ide, a kibeszélő témába, hanem a másikba töltsétek fel!!!)
 

DeletedUser

Vendég
Két kérdésem van. Lehet-e nemrégiben megszűntetett városból a kép? És négyzet alakú kell legyen mindenképp? Vagy lehet másmilyen, max 100 egység méretű is?
 

DeletedUser7

Vendég
Lehet megszűntetett városról is a kép, ha az tényleg annyira varázslatos, hogy még a lerombolás után is beküldésre méltó :)
A szabályokba az lett írva hogy legfeljebb 10x10-es. Ezt úgy kell érteni hogy egyik oldala sem haladhatja meg a 10 hosszúságot. Nem kell ettől még feltétlenül négyzetesnek lennie, de még az se baj ha nem téglalap alakú, a lényeg hogy le lehessen fedni egy 10x10-es lappal, ha akarnám.
(Attól még hogy ma raktuk ki a játékot feltehetően elég sokakhoz eljutott már a hír. Ezért nem kívánom a szabályokat megváltoztatni)
 

DeletedUser

Vendég
Lehet megszűntetett városról is a kép, ha az tényleg annyira varázslatos, hogy még a lerombolás után is beküldésre méltó :)
Ne tudd meg, mennyire!! :D Vagy még lehet, hogy meg is tudod. :)
(Attól még hogy ma raktuk ki a játékot feltehetően elég sokakhoz eljutott már a hír. Ezért nem kívánom a szabályokat megváltoztatni)
Oké, rendben, világos. :) Köszönöm.
 

DeletedUser7

Vendég
Nem akartam komplikálni a játékot, de úgy tűnik kénytelen vagyok módosítani a beküldéssel kapcsolatos szabályokat.
 

bere007

Veterán
Egy kérdés: hogyan lehet ide képet betenni, ill le kell kicsinyíteni a városomat előtte? huh.... ezt nagyon nem vágom,:confused: lehet szőke vagyok? :rolleyes: és csak kifehéredett a tollam a sok gondolkodásban :p:p:D:D:D


Képernyő fényképezés: alt+print screen. Bemásolod egy fényképes programba, én paintbe, ott egyszerűbb. Kivágod azt amit akarsz mutatni és onnét átmásolod ide, ahova írsz.
 

DeletedUser

Vendég
Most ezzel mi van? Nem nyílt meg még a szavazás, semmi hír.....
 

DeletedUser256

Vendég
Köszi Mindenkinek a megszervezést, a lebonyolítást és a nyereményt, illetve a szép városokat csodálni se volt rossz :)
 

DeletedUser240

Vendég
Köszi szépen a lehetőséget, és gratulálok a résztvevő játékospajtásoknak! :)
 
Fent