• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

varázslatos fegyverraktár

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Wiccara

Veterán
Sziasztok,

azt hiszem a címben minden benne van.
Tudom, nem vagyok egyedül; sokan szeretnek harcolászni a játék során.
Ötletem lényege, hogy a fegyvertár is lehessen " varázslatos"; tulajdonságait tekintve mondjuk megszemélyesíthet egy hely foglalásával 3 fegyvertárat is akár.
Kicsit nyomhatna a kiképzési sebességen, és persze, koronként "tervrajzzal" aktualizálható lenne.
Amennyiben ismétlődő felvetés lenne, elnézést, kezdők naivitása ;) :rolleyes:
 

Dizel1

Veterán
Hááát, nem tudom. A varázslatos épületek már így is elég nagy előnyt jelentenek a nem fizető játékosokkal szemben. Még ez hozzáááááá?
Én nem támogatom.
Szeretem a hozzászólásaidat, és a kedveléseidet, de ezt most nem értem. Ha valaki fizet a játékért, akkor igenis részesülhessen előnyben! Ezt már többször leírtam, mint ingyen játszó. Az én értelmezésemben ez a játék nem verseny, függetlenül attól, hogy természetesen van ranglista. (Amit a játékstílusommal pont figyelmen kívül hagyok, annak ellenére, hogy azért mégis nézegetem, hol tartok.) Ha valaki fizet a játékért, azzal a mi ingyen játékunkat is támogatja. Ha zavar valakit az, hogy ezzel följebb kerül a fizető játékos a ranglétrán, akkor inkább kérjünk egy kis jelölést azon játékosok neve mellé, akinél van telepítve varázslatos épület, és akkor a ranglistát nézegetve láthatjuk, hogy kik előztek/előzhettek meg bennünket. (Ami a saccolásom szerint csak a szűken előttünk lévőkre érvényes, és nem okoz nagy károkat.)
 

DeletedUser3213

Vendég
függetlenül attól, hogy természetesen van ranglista. (Amit a játékstílusommal pont figyelmen kívül hagyok, annak ellenére, hogy azért mégis nézegetem, hol tartok.)

Csak egy részét emeltem ki a hozzászólásodnak, mert csak erre reagálnék.

Testvériségi kaland: Verseny vagy sem ? Csak az első 50 kap "jó cuccot", a többinek köszönjük a részvételt. Amennyiben két lista lenne (egy fizetős és egy nem fizetős) és eszerint 2 x 50 csapat "nyerhetne" talán nem mondanám azt, hogy nincs igazad. A fizetős játékosok minden esetben elől végeznek. Egészségükre, de néha nem ártana gondolni a nemfizetősökre is.
 

Dizel1

Veterán
Csak egy részét emeltem ki a hozzászólásodnak, mert csak erre reagálnék.

Testvériségi kaland: Verseny vagy sem ? Csak az első 50 kap "jó cuccot", a többinek köszönjük a részvételt. Amennyiben két lista lenne (egy fizetős és egy nem fizetős) és eszerint 2 x 50 csapat "nyerhetne" talán nem mondanám azt, hogy nincs igazad. A fizetős játékosok minden esetben elől végeznek. Egészségükre, de néha nem ártana gondolni a nemfizetősökre is.
Ebből az aspektusból valóban igazad van. Az egyéni ranglistán viszont (szerintem) mindössze "néhány" pozícióval kerülsz csak hátrébb a nagy szórás, és a sok ezer résztvevős létszám miatt. Ha két verseny indulna, akkor a nem fizetőssel nem lenne baj. Viszont akkor a fizetősöket is ketté kellene választani arra, akik a csapatmunkában fizetősek, meg arra, akik csupán a városukban fizetnek a saját fejlődésükért.
Én minden fizetős témakörű hozzászólásomban megvédem őket annak ellenére, hogy én ingyen játszom. Ők a játékunk egyik támogatói.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent