• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

2020 Varázslatos ajándék

Syntex

Ex-Csapattag

Varázslatos ajándék


Kedves Elfek és Emberek,

Közeledve az ünnepekhez Elvenar varázslatos földjét is elborítja a hó és az ajándékozási vágy. Így hát, légy kreatív és mutasd be nekünk a te varázslatos ajándékodat! A játék lényege egyszerű: ossz meg velünk bármilyen ajándékot, amelyet te készítettél és valamilyen módon kapcsolódik az Elvenarhoz, de ez lehet akár kreatív alkotás is, például egy vers, rövid történet, képeslap, adventi koszorú, Elf alakú mézeskalács, Ork mikulás sapkába bújtatva, egy kép az Elvenari városodról Mikulás köntösbe bújtatva (akár képszerkesztővel, akár kézzel rajzolva) - vagy tényleg bármi ami varázslatosan Mikulás és Elvenar!

Forumann_frames_winter2020.png

Nyeremények


  • Közönségi díj:
    • A legtöbb kedvelést kapott alkotás: 500 Gyémánt
    • A második legtöbb kedvelést kapott alkotás: 300 Gyémánt
    • A harmadik legtöbb kedvelést kapott alkotás: 200 Gyémánt
    • Határidő szavazásra: 2020-12-12 23:59
  • Elvenar Csapat zsűrizése által:
    • A legjobbnak vélt alkotás: 500 Gyémánt
    • A második legjobbnak vélt alkotás: 300 Gyémánt
    • A harmadik legjobbnak vélt alkotás: 200 Gyémánt
  • Az összes beküldő közül kisorsolunk: 5x200 Gyémántot.

Versenyszabályok


  • Amennyiben kreatív ajándékot készítesz: ahhoz, hogy nevezhess a versenyre készítened kell egy képet egy általad elkészített alkotásról, úgy hogy a játékosneved egy papírcetlin látható módon feltűntetésre került! Azok a beküldések, amelyek nem rendelkeznek játékosnévvel, nem vesznek részt a versenyen (képszerkesztővel rászerkesztve sem érvényes).
  • Bármilyen online alkotás esetén, amelyhez nem szükséges fényképet készíteni (pl. versek, képszerkesztővel készített képek) a fenti pont nem szükséges - viszont saját alkotás kell legyen. Aki nem saját alkotással nevez, azonnal kizárásra kerül a nyereményjátékról.
  • A nyertesek az Elvenar Csapat zsűrizése alapján kerülnek kiválasztásra, amelyben figyelembe vesszük az alkotás kreativitását, és Elvenárhoz, Mikulás témához való kapcsolódását.
  • A közönségi díjat a játékosok által adott kedvelések fogják meghatározni. Döntetlen esetén az Elvenar Csapata dönt az alkotás kreativitását figyelembe véve.
  • Minden fiók csak egy beküldéssel vehet részt a versenyen. Az elküldött hozzászólás nem módosítható, törölhető.
  • A nyeremények nem átadhatóak más fióknak, arra a fiókra írjuk jóvá, amelyen részt vesztek.
  • Jelen versenykiírás bármikor módosítható az Elvenar Csapat által.

Beküldési információk


  • Beküldési határidő: 2020-12-08 23:59
  • Beküldés helye: ebben a topicban, hozzászólás formájában.
Esetleges kérdéseiteket feltehetitek a kibeszélőben.

Sok szerencsét és kellemes ünneplést kíván,
Az Elvenar Csapata
ThreadFoot.png
 

Melkor

Tapasztalt építő
A helyesírási hibákért felelősséget nem vállalok. A novellában csúnya szavak hangzanak el, olvasását csak erős idegzetűeknek ajánlom.
Bárki bármilyen kikacsintást felfedez más már létező művek felé, az csakis a véletlen műve lehet :)
Kicsit hülyén formázza, a pontok párbeszédet tartalmaznak...

A városban csend honolt, csend és köd. December eleje így köszöntött ránk. Ezen a ködös és hideg délelőttön szinte semmi sem mozdult. Persze az élet nem állt meg, a kaszárnya, a zsoldostábor és a kiképzőpálya ontja magából a sereget, a manufaktúrák sem pihennek és a ködben úszó kalóz és léghajók is tovább kereskednek. Valami azonban megváltozott. A 3 unuri kereskedő összegyűlt a mézeskalács kastélyban és ott várják a jelentkezőket. Pár napja ugyanis hirdetések jelentek meg szerteszét a városban, amik bátor harcosokat biztattak arra, hogy jelenjenek meg ezen a mai napon a megfelelő helyen némi kaland és jutalom reményében. Pár napja ugyanis a Holdmedve mellett szörnyű eset történt. Nem is lehet szavakkal leírni eme rettenetes bűntényt. Betörtek a manók műhelyébe és ellopták az összes ajándékot, amit eddig a Mikulás számára csomagoltak. Nem verték nagy dobra a hírt a városban, nehogy kitörjön a pánik. A népnek szüksége van a ünnepekre, így a városi elöljárók az uniri kereskedőkhöz fordultak tanácsért, akik egy titkos csapat összeállítását javasolták, akik majd visszaszerzik a csomagokat. A határidő lassan lejár, népes csapat gyűlt össze a kastélyban. Paladinok, papok, erdei őrök, vallorián bajnokok, sokan eljöttek. Eljött az idő, a kapukat bezárják és elkezdődik a megbeszélés. Az egyik kereskedő feláll, lassan elül a moraj. Pát mondatban ismerteti az eseményeket és teljes diszkréciót kér minden jelenlévőtől. Kitör a hangzavar, mindenki találgatja ki lehet ilyen elvetemült. Felmerül pár név, van aki Grincset emlegeti, de a mézeskalács kastély ura szerint csakis Farquaad nagyúr lehet a tettes. A vitát a nagy tekintélyű unuri kereskedő lezárja azzal, hogy mindegy ki a tettes, a kiválasztott csapatnak fel kell kutatni és megbüntetni, de a legfontosabb hogy az ajándékokat vissza kell szerezni. Meg is kérik a boszorkánykunyhó lakóját, hogy segítsen összeállítani a csapatot. A fogatlan vén banya kiteríti az asztalra a bűzlő nyers rókaprémet.. A közelben ülők öklendezve távolabb húzódnak. A banya kifordult szemmel valami ismeretlen nyelven kántálni kezd majd hirtelen csontokat borít a prémre egy felfújt preparált béka testéből. Tesz pár mozdulatot a csontok felett, majd hirtelen lehajol és megnyalja az egyik csontot. Szeme visszafordul majd a kereskedők felé fordulva mondja a jóslatot:
  • A karácsony, a karácsony csakis akkor menthető meg ha a megfelelő csapat indul útnak észak felé, keresztül kell vándorolni a veszélyes orkok uralta sivatagon, át a sárkányok hágóin át egyenesen az Amuni piramisig, és ott meglelik a tolvajt az ajándékokkal együtt. A csapatnak 6 tagúnak kell lennie, mert 6 napból áll egy hét, álljon hát elő a 6 bátor férfi vagy nő, ki teljesíti eme nemes küldetést!
Csend uralja el a termet, mindenki azt lesi ki lesz az első önként jelentkező erre a veszélyes feladatra.
  • Ki lészen hát az első harcos?
Erik a vik… akarom mondani viharharcos felugrik az asztal tetejére és szélesen vigyorogva körbenéz, megmutatva mind 3 fogát.
  • Én leszek az első!
  • Ki lészen hát a második harcos?
Robin az erdei őr felnyújtja az íját és a banya bal szemébe nézve biccent. tudniillik a banya jobb szeme valamerre a plafon felé fókuszált.
  • Ki lészen hát a következő harcos?
Egy szakrális pap, egy paladin és egy vallorián bajnok egyszerre lépnek ki a tömegből biccentve egymásnak.
  • Megvan tehát 5 harcos, ki lészen az utolsó?
Majd a banya ránéz a csontokra és hirtelen üvöltve felteszi a kezét, a teremben minden ujjongás elhal.
  • Az utolsó harcos nem lehet elvenari - , majd egyenesen Syntex-re néz
  • De én csak olvasom a fórum bejegyzést - teszi fel Syntex tiltakozva a kezeit.
  • Jelentkezett, láttam - üvölti a díszes társaság
  • Hát most már nyakig benne vagy fiacskám - közli Syntex-el a banya.
Így esett hogy a 6. harcos maga Syntex lett az elvenari csapat community managere. Elindultak hosszú útjukra, keresztül hatoltak az orkok által uralt cápáktól hemzsegő homoktengeren, át a sárkányok hágóin át egyenesen az Amuni piramisig. Meg is találták a tolvajt, aki már kibontotta az összes ajándékot és felzabálta a bennük lévő csokimikulásokat. Adtak neki széntablettát, hogy bűnhődjön majd szomorúan hazaindultak. Azonban Syntexnek támadt egy ötlete. Visszaúton a hágónál megcsiklandozták a grafit hegynél az aranysárkány talpát, aki erre beletüsszentett a hegybe, aminek így az oldala gyémánttá vált. Jó egészséget kívántak a sárkánynak, majd Erik a pap által megáldott pörölyével egy csapással apró darabokra törte a hegy oldalát. Bezsákolták a sok gyémit, majd hazaindultak. Lehetne még hosszan mesélni a csapat kalandjait, de az már egy másik történet. Mindenesetre elvenar lakói ugyancsak meglepődtek, amikor a mikuláscsomagban gyémánt jutalmat találtak. El is indult egy aláírásgyűjtés titokban, hogy emeljenek szobrot Syntex dicső tetteinek megörökítésére, de ez talán csak pletyka. Itt a vége, nem disznóláb.
 

liliputy

Veterán
A Lapföldi Mikulás

Jocipuki messziről jön, a nagy havas Lapröldről.
Hátizsákja tele már, minden kincse Terád vár.
Cyklon tépi szakállát, gyémánt mutatja az útját.
Faszánkója tiszta hó, fehér paplan takaró.
Város felett száll a szánja, fázik, reszket, de nem bánja.
Varázslatos épületek állnak sorban, mely sok-sok fajnak az otthona.
Hóbagoly a Toronyban lesi, őrzi a pontokat.
Kandallóban lobog a tűz, kéményéből száll a füst.
Meleget ont magából, meleg otthont varázsol.
Ablakon elf kukucskál, mikor jön a Mikulás?
Jocipuki betoppan, zsákja alul kiszakad.
Szétgurul a sok ajándék, mindenki megtalálja a magáét.
Ork gyereknek serege a stratégának tiszteleg.
Tündérkislány repdes, száll, kergeti a pálcáját.
Amunitok gyermeke óriás tojásokra lel.
Főnixmadár csücsül rajt, csak úgy ontja az aranyat.
Nagy a zsivaj, nagy a lárma, gyermek sere generálja.
Jocipuki kandallónál ücsörög, szeme issza ezt az örömöt.
Későre jár, indulna, a gyerekeket összehívja.
Gyertek, gyertek gyerekek, Kívánságkutat hoztam nektek.
Ma ugyan még nem adhatom, de 2021-ben többször is kaptok.
Könnyes szemmel búcsúzik, minden gyermek meghatódva öleli.
Hull a pelyhes fehér hó, jövőre is gyere hozzánk Télapó!
 

Mihaszna

Veterán
A történet nem kapcsolódik az Elvenar játékhoz. Ha e miatt kizárásra kerülne a nyereményjátékból, attól függetlenül szívesen osztottam meg veletek.



Szenteste, valahol egy parkban.

A középkorú fiú úgy döntött, hogy sétál egyet. Megnézi, milyen az élet Karácsony este, kint az utakon. Betért egy parkba, ahol leült egy padra. Pár perc múlva arra jött egy idősebb bácsi. Leült mellé, köszönt és...

- Idős bácsi: Jó estét.
- Fiú: Tiszteletem.
- Idős bácsi: Mit csinálsz itt ilyenkor este? Nem a családoddal kellene lenne?
- Fiú: Kijöttem egy kicsit sétálni. Ön, hogy, hogy nincs a családjával?
- Idős bácsi: Nekem nincs családom. Vagyis van, de ők nem szeretnek engem.
- Fiú: Miért?
- Idős bácsi: Azért, mert lezüllöttem.
- Fiú: Mi történt?
- Idős bácsi: Volt nekem munkám, házam, feleségem. Gyerekem is van, kettő. Egy ideig minden szép volt. Boldog, harmonikus családi életet éltünk. Aztán egyik napon gyanakodni kezdtem a feleségemre, hogy megcsal. Nem mondtam neki. Vártam, hogy mi fog történni majd. Ő úgy tett, mintha minden rendben lenne köztünk. A gyerekek semmit nem észleltek belőle, ami kettőnk között zajlott. Ám egyik este nem bírtam tovább és megkérdeztem tőle, hogy van-e más férfi az életébe. Ő teljesen kifordult magából. Mintha ezt a pillanatot várta volna. Minden mondott, amit csak tudott. A gyerekek sírva rohantak le, hogy mi történik. Rájuk néztem. Mindkettőnek a könny folyt a szeméből. Nem tudták eldönteni, hogy melyikünkhöz rohanjanak oda és öleljenek át, hogy abba hagyjuk a veszekedés. Csak álltak és könnyeztek. A feleségem közben nem hagyta abba a kiabálást. Amikor már megunta, felrohant az emeletre. A gyerekek odajöttek hozzám és átöleltek. Szorosan bújtak hozzám. Könnyek közt mondták azt, hogy "apa, ne veszekedjetek, szeretünk benneteket". Nem tudtam mit mondani a gyerekeimnek. Annyira szégyelltem magam és most is szégyenlem, hogy akkor nem tudtam őket megvigasztalni egyetlen szóval sem. Időközben a feleségem visszatért, kezében egy bőrönddel. Kinyitotta az ajtót és azt ordította, hogy "Takarodj!". Leguggoltam, adtam puszit a gyerekeim arcára és mondtam nekik, hogy "most mennem kell, hamarosan újra látjuk egymást". És kiléptem az ajtón.
- Fiú: Csak úgy ott hagyta a gyerekeit?
- Idős bácsi: Igen, ott.
- Fiú: De miért???
Idős bácsi: Mert azt szerettem volna, hogy a gyerekeimnek jó legyen. Ne lássák a rosszat, tőlem.

A fiú szóhoz se jutott. Nem is akarta elhinni, hogy egy ember így képes lemondani a családjáról, egyik percről a másikra. Fogalma se volt, hogy mit kérdezzen tőle, hogy ne idéztessen fel vele rossz élményeket.

- Fiú: S most mit tetszik csinálni, hol tetszik élni?
- Idős bácsi: Most jelenleg egy hajléktalan szállón élek. Dolgozom, és megpróbálom az egyetlen legnagyobb hibámat helyrehozni, amit az életemben elkövettem.
- Fiú: Mi volt az a legnagyobb hiba?
- Idős bácsi: Nem akarlak vele terhelni
- Fiú: Nem terhel. Meghallgatom szívesen, ha már segíteni nem tudok.
- Idős bácsi: Fiam. Nagyon sokat segítettél. Nem is tudod mit jelent nekem, hogy elmondhattam neked, és te végig hallgattál. Most mennem kell, de engedd meg, hogy adjak neked valamit.

Az idős bácsi egy borítékot nyújtott át.

Idős bácsi: Legyen boldog az életed, teljesüljön minden kívánságod, és kérlek, tanulj az én hibámból. Ha családod lesz, harcolj értük. Ne csak a gyerekeidért, hanem a feleségedért is. Boldog Karácsonyt!

Bár nem mutatta ki érzelmeit, mégis érezni lehetett, hogy mindent szívből mondott és, minta egy könnycsepp akarta volna elhagyni a szemét, mert nagyon csillogott. Miután az idős bácsi elment, a fiú is elindult haza. Teljesen megrendítette a történet, amit a bácsi mesélt el neki. Egész úton haza fele ezen gondolkozott. Mikor hazaért, belépett a szobájába és a levelet letette az asztalára. Megvacsorázott, majd úgy döntött, hogy elmeséli a húgának az esetet.

- Fiú: Szia, Lindus.
- Linda: Szia, Bratyó.
- Fiú: Képzeld, most jöttem. Voltam kint kicsit sétálni. Találkoztam egy bácsival és beszélgettünk. Elmondta, hogy lezüllött és, hogy elhagyta a családját a gyerekiért.Annyira megsajnáltam, szegényt :( Most hajléktalan szállón él, de mellette dolgozik :(
Linda: Tegnap én is hasonlót éltem át : O Annyi, hogy mondtam neki, hogy jöjjön el hozzám és egyen egy kis meleg ételt. De nem fogadta el. Azt mondta, nem akar alkalmatlankodni. Mondtam neki, hogy szívesen adom és nem alkalmatlankodik. Szerintem csak szégyellte, hogy hajléktalan :( Akartam neki adni pénzt, hogy vegyen ételt, de azt se fogadta el. Annyira sajnálom az ilyen embereket ;(
- Fiú: Én is. De legalább nem kint alszik a hidegben.
Linda: Igen.
- Fiú: Most megyek aludni, jó éjt, húgi :)
- Linda: Jó éjt, bratyesz :)

Másnap, mikor a fiú felkelt és magához tért rendesen, észrevette a borítékot, amit tegnap kapott a Férfitől. Kibontotta.. egy levél állt benne. Mikor elolvasta, felöltözött és azonnal rohant a hajléktalan szállóra, hogy megkeresse a Férfit. Közben felhívta a húgát, elmondta neki is és megkérte, hogy találkozzanak a szállónál. Berohantak mind a ketten a Recepcióhoz és kérdezősködni kezdtek a Férfi felől. Sajnos nem tudtak nekik segíteni, mivel a testvérpár nem tudta a Férfi nevét. Személyleírást adtak róla. A recepciós hölgy (a személy leírás alapján) egy képet mutatott.

- Recepciós: Őt keresitek?
- Testvérpár: Igen, őt! Hol van most? Nem tudja, hogy hol szokott lenni, hol dolgozik vagy valami?
- Recepciós: Ő, a legjobb helyre került.
- Testvérpár: ???
- Recepciós: Ma reggel elhunyt. Nagyon beteg volt. Nem akar kórházba menni, mondta, hogy amíg ő él, addig dolgozni fog és megpróbálja teljesíteni a lehetetlent.
- Fiú: És mi volt az?
- Recepciós: Nem tudom. Nem beszélt róla soha senkinek.

A testvérpár egymás nyakába borulva sírni kezdtek. A levél kiesett a Fiú kezéből, amit a recepciós felvette. Oda akarta adni, de látta, hogy nem alkalmas az idő. Nem akart tiszteletlen lenni, de a kíváncsiság hajtotta és elkezdte olvasni a levelet.

"Drága gyermekem! Nem gondoltam volna, hogy 30 év múlva újra foglak látni. Sajnálom, hogy így kellett velem találkoznod. Szégyellem magam, hogy rossz apa volta. Cserbe hagytalak titeket. Megígértem valamit és nem tartottam be. Se neked, se a húgodnak. Miután kiléptem az életetekből, édesanyátok mindent elvett tőlem, amit csak tudott. Így kerültem az utcára. A munkahelyemen megtudták és a főnököm kirúgott, mert nem tudtam koncentrálni a munkámra. Annyira összeomlottam, hogy nem volt erőm mindent újra kezdeni. Nincs rá magyarázat és bocsánat, amit tettem. Időközben kiderült, hogy máj rákom van. Későn diagnosztizálták az orvosok. Már nem tudtak mit tenni. Javasoltak mindenféle kezelést, de én ellent mondtam nekik. Mondtam, hogy nekem sokkal, de sokkal nagyobb harcom van ennél. Ez a betegség amolyan megfázás ahhoz képest, amit szeretnék elérni. Fiam! A "küldetésem" teljesítettem. Még utoljára láthattalak téged, és a húgodat! Nagyon szeretlek titeket, minden nap gondolok rátok. Köszönöm, hogy szóba álltatok velem és, hogy meghallgattatok! Csókollak benneteket! Vigyázzatok egymásra!

Szeretettel: Édesapátok


Amikor az ember lélekben érzi a fájdalmat és a szenvedést, akkor mutatja meg valódi énjét (...) mert a boldogságot bárki tudja színlelni.

/Mihaszna/
 

Wycus

Újonc
Sziasztok! Az én versem rövid, de remélem tetszik majd mindenkinek!
Ezzel kívánok Kellemes Békés Boldog Karácsonyt és Új Évet!

Elvenari karácsony

Hópihe hull az álmos tájra, belépek ismét elvenarba.
mert e kis csalad oly megnyerő, itt egységben van elf s goblin erő.
itt minden nap egy karácsonyi áldás,
itt nincs ellenség sem ártás.
csapat tagok kicsik, nagyok,
együtt töltik a kaland lapot.
mikulás puttonyaba gyülik már a varázslat,
a kufárnál meg reméljük sok ünnepi ajánlat.
játékosan teljen mindenhol az ünnep,
s kezdjük el boldogan 2021-et!!!

wycus
 

Deleted User - 242797

Vendég
Egy mosoly, mi mindennél többet ér ha a szívünkből fakad... :)
S ha ajkad önkéntelenül mozdul s lelked megérinthettem, már nem éltem hiába :) Köszönöm ha elolvasod játszi kis soraim :)


Egy szép új világ….

Elvenar…!
Jöjj közénk s egy mese vár!
Fentről nézve térkép csupán,
Valójában sok apró kis tartomány.
Ám mindegyik kincset rejtő,
Népes falu, rét és erdő.
Lakik itt lény nem kevés,
Kihallik a nevetés.
Hajlik az erdő s ring a fa
Számolatlan hull a deszka.
Bányából az acél s márvány,
Szédítő e csodás látvány.
Dolgoznak az ügyes kezek,
Ó azok a Kézművesek!
Suhan a selyem, zizzen a tekercs,
Nehogy pillantásod a kristályon felejtsd!
S ha ez nem elég, lesd meg a varázst,
Elixír rottyan, meglásd a hatást!
Illan a varázspor, drágakő csillog,
Ha szeretetet hozol semmi sem tiltott!

Ősi a csoda s ha gondozod, megosztod,
Hálából kapsz te is elismerést s jó posztot!
Testvéri a csapat, közös a küzdelem,
S ha nyílik a láda örömöd lesz féktelen!
Van egy szép torony, teteje sem látható,
Tudom ügyes vagy, bár nem könnyen, de mászható.
Odafent a csoda vár, a látvány s az ajándék.
S ha a többiek is jönnek, mi mást is kívánnék!

Változik a táj, évszakok jönnek mennek sorra,
Erdei banyánknak télen bizony szikrázik az orra.
S ha szóba jött a tél, hát Mikulás jár köztünk,
S összegyűltünk mind segíteni jöttünk.
Janni és Ollá nem győzik a varázst,
Tegyél hát értük s kapsz egy új kis pajtást!
Pelyhes bagoly nevelkedhet nálad,
S ha felnőtté lesz, segíti majd házad!
Legyen hát Mindenkinek mosoly az orcáján,
Az Ünnepek varázsa, lelkén s Háza Táján!
 

Stigaly

Tapasztalt építő
IMG_20201207_004743.jpg

Összedobált CsakSzavak

Karácsony!
Harácsony!
Rohanás!
Kapkodás!
Nekem kell!
Nekem azt!
De miért nem!?
Nem igaz....!
Vegyél fel!
Sok hitelt!
Jó lesz most!
Venni kell!
Egy könnycsepp!
Van ilyen!
Ez élet!
Élet ez!?

Elvenar.
Csengettyű.
Event van.
Egyszerű.
Játszunk hát.
Itt és most.
Mosolyogva
Menni fog..
Verseny van.
Drukkolok.
Ügyes vagy.
Szurkolok.
Ajándékom:
Szeretet.
Csak Tied.
Elveheted.....
 

Dimapollo

Újonc
Sziasztok!

Szóval az eredeti képeket vázlatként felhasználva újraszíneztem,átrajzoltam őket...Gondoltam,mivel nem vagyok vérprofi azért bőven belefér a saját alkotásba és tetszik majd nektek...
Ez az első ilyen megmérettetésem és ezzel a képpel szeretnék mindenkinek kellemes ünnepet és sok sikert kívánni.. :)

Elvenar verseny...jpg
 

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
Köszönjük szépen a beküldéseket, elkezdjük a zsűrizést!

Igyekszünk minél előbb eredményt hirdetni, a közönség díjjal együtt!
 

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
Köszönjük szépen mindenkinek a részvételét a versenyen! Nagyszerű alkotások érkeztek, a zsűrizés nagyon nehéz volt, szívünk szerint mindenkit első helyre sorolnánk, mivel az alkotások mind nagyon különleges módon azonosultak Elvenar varázslatos világával. Számunkra mindenki győztes ebben a versenyben!

Elvenar Csapat zsűrizése:
  1. Flamingo48 - 500 Gyémánt
  2. Loralin - 300 Gyémánt
  3. Stigaly - 200 Gyémánt

Közönségi díj:

  1. Stigaly - 500 Gyémánt
  2. Melkor - 300 Gyémánt
  3. Atiniko - 200 Gyémánt

További beküldő közül kisorsoltuk:
  1. Klarao - 200 Gyémánt
  2. Geoto - 200 Gyémánt
  3. Wycus - 200 Gyémánt
  4. Bereny - 200 Gyémánt
  5. Gabi01 - 200 Gyémánt

Gratulálunk!

A nyeremények jóváírása a mai, illetve a holnapi napon várható.

Amennyiben valakinek a fórum fiók neve nem egyezik meg a fiók nevével, pl. rossz fiókokat kapcsolt össze, kérem lépjen velünk kapcsolatba a Support felületen keresztül.
 
Fent