• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Nincs tervben Varázslatos épületek eladása egy tervrajzért cserébe

w.Joe

Felderítő
Az ötletem alapján a korábban megnyert vagy megvásárolt varázslatos épület (lakóház, műhely) eladásakor, az épületért cserébe nem a semmit, hanem 1 azaz egy darab tervrajzot kapna a játékos, melyet így egy másik varázslatos épület fejlesztésére használhatna.

Azt gondolom, hogy ez az ötlet adhatna a játékosoknak egy döntési lehetőséget az épületek megtartása, raktárba helyezése, vagy egy másik épület fejlesztése között, az egyensúly felborulása és az esetleges nyerészkedés esélye nélkül.
 

MesterAlma13

Erős harcos
jó megközelítés - volt korábban hogy adjon vissza gyémántot ilyenkor, amit természetesen elutasítottak, ez egy jóval járhatóbb út
 

Wiccara

Veterán
korábban megnyert vagy megvásárolt varázslatos épület
A kettő teljesen különböző. Megnyert dologért ne várj optimálisabb ajándékot, ha nyersz örülj neki, vagy dobd ki.
Megvett varázslatos..ennek oka volt, amiért megvetted, a gyémánt költésed megerősítést is kért jó esetben, tehát nem volt véletlen. Ilyen alapon a gyémántért vásárolható kultik eladásából is járhatna vissza valami, mivel azok ráadásul nem is fejleszthetőek!
 

w.Joe

Felderítő
A kettő teljesen különböző. Megnyert dologért ne várj optimálisabb ajándékot, ha nyersz örülj neki, vagy dobd ki.

Azt gondolom, hogy a jatek fejlesztoi oromot akartak szerezni a jatekosoknak azzal hogy a toronyban elerheto nyeremenyek koze tettek a varazslatos epuleteket. Nekem nem okoz oromet, hogy kozvetlenul azutan, hogy vettem egy muhelyt, nyertem egy masikat is, mert igy az utolso muhelyt mar nem tettem le, ott van a raktarban. Azzal viszont oromet tudnanak szerezni, ha az egyik muhelyt a megnyert muhely terhere fejezetvaltaskor fejleszthetnem. Igy a fejlesztok szandeka teljesulne, orommel es szivesen jatszanam tovabb a tornyot, nem ereznem azt, hogy ertelmetlen volt a nyeremenyem.

Megvett varázslatos..ennek oka volt, amiért megvetted, a gyémánt költésed megerősítést is kért jó esetben, tehát nem volt véletlen.

Nem talalom azt az allitast, amit cafolsz, mely szerint veletlenul vasarolt ingatlanokrol beszelek. Ettol fuggetlenul, rengeteg lakohazat bontottam mar le, mert az uj fejezetben a lakohazban lakok szama hirtelen megugrott es igy kevesebb haz is elegendonek bizonyult. Ez nyilvanvaloan a varazslatos epuletekre is igaz.

Ilyen alapon a gyémántért vásárolható kultik eladásából is járhatna vissza valami, mivel azok ráadásul nem is fejleszthetőek!

Az egy masik otlet, hogy a kulturalis epuletek fejleszthetoek legyenek. Pont azert nem lehetnek reszei ennek az otletnek, mert nem fejleszthetoek, igy azonban nem is hasonlithatoak ossze a varazslatos epuletekkel.
 
Utoljára szerkesztve:

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
Az ötletem alapján a korábban megnyert vagy megvásárolt varázslatos épület (lakóház, műhely) eladásakor, az épületért cserébe nem a semmit, hanem 1 azaz egy darab tervrajzot kapna a játékos, melyet így egy másik varázslatos épület fejlesztésére használhatna.

Azt gondolom, hogy ez az ötlet adhatna a játékosoknak egy döntési lehetőséget az épületek megtartása, raktárba helyezése, vagy egy másik épület fejlesztése között, az egyensúly felborulása és az esetleges nyerészkedés esélye nélkül.

Szia!

Röviden nincsen tervben ennek módosítása. A játék kb. az összes épületnél a lebontást vagy eladást minimális nyersanyaggal 'jutalmazza'.

Hasonló ötlet volt már itt is, illetve külföldi fórumokról is érkezett be, általánosan elmondható, hogy ennek módosítása jelenleg a fejlesztőknél nincs tervben. További tervrajzokkal felborulna a tervrajzok mostani érteke is, ami direkt ilyen alacsony számban van tartva, hogy értékes maradjon. Ennek meg van az előnye és hátránya is.
 
Fent