• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Varázslók Zarándoklata

Tejinashi

Erős harcos
Sziasztok!

Az Elvengemsen nem stimmelnek a napidíjak. Jó lenne tudni, hogy a mai Varázslók Gyűlésén kívül lesz-e még olyan, ami több lakosságot ad? Valaki tudja?
Holnapután a Réz sárkány az többet ad, igaz, kicsivel nagyobb helyet is foglal el. Amúgy mi nem stimmel rajta? Nálam azt írja ki, amit az Elvengems is ír. Szerintem jól írja.
 

DeletedUser4617

Vendég
Holnapután a Réz sárkány az többet ad, igaz, kicsivel nagyobb helyet is foglal el. Amúgy mi nem stimmel rajta? Nálam azt írja ki, amit az Elvengems is ír. Szerintem jól írja.
Ja, már látom. Csak a címsorba írták rosszul 3x3-nak, ha lenyitom, már jól szerepel!
 

B i l l K a p u

Erős harcos
Az az első kép nattyon teccik. :D
Behúzták a féket rendesen.

A legkisebb tornyokra mész?
Az elején a nagyokra hajtottam, de nem haladtam sehova.




Jó kérdés.
Nincs aki lefordítsa, és feltegye? :D
Általános beszélgetések, Bétás tapasztalatok avagy mi is várható, utolsó bejegyzés. Thx Kami! :)
Érdemes a bétás dolgokat is átnézni néha :)
 

bere007

Veterán
Azért nem hagyják, hogy elszaladjon velünk a ló és egy nap alatt végigfussunk a pályán.

Bűbájnál beleszámít amit a bajnoki ad, amit a torony ad, amit barkácsolsz és amit szomszédi segítségnyújtáskor a jutalomládába lehet. Nem csak a gyártás van, mint egyetlen opció. Ez kicsit sem egy eget rengető feladat. De ha csak gyártásból tudsz szerezni, akkor be lehet készíteni oda és amikor a feladat kéri, learatod.
 

DeletedUser5848

Vendég
Szép napot nektek ! :) Azt szeretném kérdezni hogy most a feladatom 2 katalizátor gyártása. Melyik a gazdaságosabb szerintetek ? Felhúzzam az akadémiát 5-ös szintűre a gyorsabb termelés miatt, vagy várjam meg a tornyot, és reménykedjem abban hogy azt ad,és nem fog elárasztani bűbájtöredékekkel ahogy szokta. Előre is köszönöm szépen ha válaszoltok! :)
 

DeletedUser5848

Vendég
Szia,
A helyedben a két katalizátor gyártását gyorsítanám le. Ha nincs gyorsítód, gyémánttal. Hosszútávon azonban érdemesebb az akadémia fejlesztésébe invesztálni. Azt pedig borítékolni lehet, ha mindezt megteszed a torony is fog adni ;):cool:
Kedves Wiccara ! :)
Köszönöm a szakszerű válaszodat. Van 8, 14, és 20 órás gyorsítóm is. Akkor meghajtom a katalizátorokat. Bár most felődik 4-es szintre a törp portál és a monostor, de azok ráérnek. Megtámogatom kicsit az akadémiát, hátha kegyesebb lesz a torony. Mégegyszer köszönöm ! :)
 

Bildiko

Felderítő
Bűbájnál beleszámít amit a bajnoki ad, amit a torony ad, amit barkácsolsz és amit szomszédi segítségnyújtáskor a jutalomládába lehet. Nem csak a gyártás van, mint egyetlen opció. Ez kicsit sem egy eget rengető feladat. De ha csak gyártásból tudsz szerezni, akkor be lehet készíteni oda és amikor a feladat kéri, learatod.
Ezen kívül lehet a térképen haladva is szerezni bűbájt, ha szerencsés vagy :)
 

DeletedUser5848

Vendég
Sajnos elkerültek a bűbájok eddig. De a torony ismét ontja a töredékeket. De nem adom fel. Majd kukucskálok a térképen merre kutakodjak. Köszönöm az útmutatást. :)
 

Mihaszna

Veterán
Sajnos elkerültek a bűbájok eddig. De a torony ismét ontja a töredékeket. De nem adom fel. Majd kukucskálok a térképen merre kutakodjak. Köszönöm az útmutatást. :)

Kb 15 perc alatt kimaxoltam a Tornyot. Nekem is sok töredéket adott. Sokszor nem is értem, hogy miért csinálom. Szerintem csak unalomból. Igazán javíthatnának rajta valamit. Több ötlet is felmerült már vele kapcsolatban, de eddig semmi. Majd csak változik valamikor.
 

Rikari

Veterán
Mindig van prioritás és most a bajnokság átszabása élvez előnyt. Ezen a héten megint változtattak rajta a bétán, már nagyobb eséllyel lehet a seregekkel győzelmet kivívni. Változtattak az arányokon. Még tovább finomodik ez mire élesre jön. Sajnos emiatt a Toronyjutalmazás abszolut torz nyereménylistáján nem változtattak, pedig abban is eléggé harsányak voltunk. Azt gondolom, hogy mennyire tartjuk napirenden és hogy mennyire nem adjuk fel azt, hogy változtassanak a Toronyban megszerezhető jutalmakon, csak rajtunk múlik. Vagyunk itt többen is olyanok, akik nem adják fel a jobbító szándék miatti harcukat. Én bízom magunkban. :)
 

Mihaszna

Veterán
Mindig van prioritás és most a bajnokság átszabása élvez előnyt. Ezen a héten megint változtattak rajta a bétán, már nagyobb eséllyel lehet a seregekkel győzelmet kivívni. Változtattak az arányokon. Még tovább finomodik ez mire élesre jön. Sajnos emiatt a Toronyjutalmazás abszolut torz nyereménylistáján nem változtattak, pedig abban is eléggé harsányak voltunk. Azt gondolom, hogy mennyire tartjuk napirenden és hogy mennyire nem adjuk fel azt, hogy változtassanak a Toronyban megszerezhető jutalmakon, csak rajtunk múlik. Vagyunk itt többen is olyanok, akik nem adják fel a jobbító szándék miatti harcukat. Én bízom magunkban. :)

A bajnokságok döntő többségében én is harcolok, de csak azért, hogy kíméljem az áruimat. Nem vagyok az a harcolós típus, de nem sajnálom senkitől sem az olyan fejlesztéseket, amiknek számomra (úgymond) nincs jelentősége. :) Továbbá úgy vagyok vele, hogy ha majd bevezetik, lehet, hogy én is rákapok az ízére és jobban fogom tudni értékelni a fejlesztők munkáját. Ahogy mások is, úgy én is reménykedem benne, hogy egyszer majd a Torony kerül a prioritás listára. Addig is maradnak a megszokott töredék halmok és a ritkábban járó + élmények, mint például a + KK-k, a Varázslatos Lakóépületek és társai.
 

DeletedUser5848

Vendég
A bajnokságok döntő többségében én is harcolok, de csak azért, hogy kíméljem az áruimat. Nem vagyok az a harcolós típus, de nem sajnálom senkitől sem az olyan fejlesztéseket, amiknek számomra (úgymond) nincs jelentősége. :) Továbbá úgy vagyok vele, hogy ha majd bevezetik, lehet, hogy én is rákapok az ízére és jobban fogom tudni értékelni a fejlesztők munkáját. Ahogy mások is, úgy én is reménykedem benne, hogy egyszer majd a Torony kerül a prioritás listára. Addig is maradnak a megszokott töredék halmok és a ritkábban járó + élmények, mint például a + KK-k, a Varázslatos Lakóépületek és társai.

Kedves Mihaszna !
Ahogy Rikari írta, bíznunk kell magunkban. A kapott töredékekből már házat tudnék építeni. Viszont a torony lesben áll, és jutalmaz ha valaki nem hagyja magára. Épp 4-es lett a törpiportálom, amikor beadott egy rejtélyes ládát. Nagyon tudtam örülni az 50%-os portálprofitnak. Ezúttal jutalmazta a kitartást. :) Kívánom hogy a bajnokság is ilyen kegyes legyen ha ideér. Mondunk rá hideget, meleget, de mégis nagyon várjuk már. :)
 

Gabriel70

Újonc
Üdv Mindenkinek!
Egy fejlesztési hiba lenne már jó ideje az hosszú napidíjas Event-ekben!
Azaz:
nem követik a játék szerkesztők az előző, s azt megelőző nyerhető épületek méreteit az azonos típusoknál, vagy pont ellentétesen tervezik meg! Valamint a Most megnyerhető épületek sokszor kevesebb értékkel bírnak, mint a korábbi azon épület fel fejlesztve!!!
Pontosabban: a 4 x 3 nem azonos a 3 x 4 formával már a sokadik Event óta
(lehetne egy olvasó~varázsló Sárkány 3 x 4 formában is pl az utolsó napon a 4 x 3 forma helyett!!!
pl.: 8. Nap - Réz Sárkány 4 × 3 = 5500 népesség / 5900 kultúra
Szemben egy korábbi: Romantikus vidéki élet 3 x 4 = 5200 / 14000 (jobb mint a mostani még így is)
Vagy: 15. Nap - Varázslóvarázsló Üzlet 3 × 3 = 3200 / 6300
Szemben pl.: Cukor botok apa fája 3 x 3= 5200 / 1110

------->>>> Miért nem lehet minden következő Event-be egy kicsivel jobb értékkel bíró épületeket tervezni!
Hogy legyen miért előre tervezni, s nyerés esetén cserélni!!!!

STB...
(Persze meg lehet magyarázni: hogy lehet fejleszteni, de azt inkább a fődíjakra költené a játékos...)
 

Mihaszna

Veterán
Üdv Mindenkinek!
Egy fejlesztési hiba lenne már jó ideje az hosszú napidíjas Event-ekben!
Azaz:
nem követik a játék szerkesztők az előző, s azt megelőző nyerhető épületek méreteit az azonos típusoknál, vagy pont ellentétesen tervezik meg! Valamint a Most megnyerhető épületek sokszor kevesebb értékkel bírnak, mint a korábbi azon épület fel fejlesztve!!!
Pontosabban: a 4 x 3 nem azonos a 3 x 4 formával már a sokadik Event óta
(lehetne egy olvasó~varázsló Sárkány 3 x 4 formában is pl az utolsó napon a 4 x 3 forma helyett!!!
pl.: 8. Nap - Réz Sárkány 4 × 3 = 5500 népesség / 5900 kultúra
Szemben egy korábbi: Romantikus vidéki élet 3 x 4 = 5200 / 14000 (jobb mint a mostani még így is)
Vagy: 15. Nap - Varázslóvarázsló Üzlet 3 × 3 = 3200 / 6300
Szemben pl.: Cukor botok apa fája 3 x 3= 5200 / 1110

------->>>> Miért nem lehet minden következő Event-be egy kicsivel jobb értékkel bíró épületeket tervezni!
Hogy legyen miért előre tervezni, s nyerés esetén cserélni!!!!

STB...
(Persze meg lehet magyarázni: hogy lehet fejleszteni, de azt inkább a fődíjakra költené a játékos...)

Nos, egyetértek veled, ezért is írtam, hogy ismét elhanyagolásra kerültek a napi díjak. De ezt egy kicsit kulturáltabb hangnemben is leírhattad volna. Ne feledd, hogy a fórum vezetőség nem a fejlesztők székében ülnek. Továbbítanak ötleteket, rendszerezik (ezt) az oldalt, a kérdésekre válaszolnak, illetve ha segítségre van szükséged, mert egy játékhiba áldozatává estél, akkor segítenek. De nem ők készítik és állítják elő az Eventtel kapcsolatos dolgokat. Ezt tartsd szem előtt. :)
 
Fent