• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Varázslók Zarándoklata

DeletedUser5848

Vendég
Szia,

erről az eventről azt kell írjam, mindenféle tervezgetés nélkül, "vakon" rohantam neki... bár nem is rohantam, megvártam mindent, ahogy jött ;)
A korábbi eventek megkívántak bizonyos tervezést, rengeteg plusz manu és műhely letételezést, sok meló volt vele, és voltak érte értékes (arányaiban jobb kulti-lakos, vagy jobb fődíj) nyeremények.
Amikor tetszett a napidíj, nagyokat nyitogattam rá; a rézsárkánynál pl. Sokszor kaptam +200,250 varázslótudást ilyenkor. A többi napon az egység-áldás érdekelt, ezért a 18-as bástyákra mentem. A mai 20 ereklyés feladatot - mivel nincs bajnoki- el is engedtem.
A 10-es gólem mellett van még egy alap, és egy fejlesztés ahhoz is. Lehet mondani, hogy szerencse kérdése, de fentebb @BloodyMAti remekül levezette a matekját. Nem nevezném nehéznek az elérését, ahogy ennek arányában a díjazás is csak oklevél, nem aranyérem. Korábban választani kellett egy eventnél, hogy a fődíj érdekel ( ennek érdekében csak kicsit szabadott szinte nyitni annak eléréséért) vagy valamelyik napidíj, és arra a napra kuporgatni. Tény, hogy aranyfőnix és barnamaci után sokaknál magas a mérce a fődíj tekintetében; ahogyan az is elképzelhető, hogy a raktárban lapulnak ennél jobb kaliberű kultik.
Összességében nálam a grafika maximálisan 10 pont, örülök annak, hogy elfelejtettük végre a 16 masnis csere-forgatós nyitogatósdit, tetszett, ahogy a térképen haladt és bástyákhoz, várhoz ért; számomra az egység áldások voltak a leghasznosabbak.
Talán ideje lenne a fejleszthető fődíjak elengedésének ( nem kevés gondot okoz a fejlesztések esetleges beszerzése) és visszanyúlni kicsit a szettes fődíjakhoz, de ez csupán magánvélemény ;)
Amit nem tudtam így összefoglalni, Wiccara tökéletesen összefoglalata. :) Egyszerúek voltak a feladatok, ne várjuk érte olyan fődíjat mint léghajós eventnél. Az páratlan volt a maga nemében, de meg kellett dolgozni érte. Nekem is volt olyan időszakom amikor már álmomban is masnikat láttam. De grafika szemetgyönyörködtető lett most ez kétségtelen. A kis bábútanoncok is aranyosak lettek. Volt feladatlista bőven, és ha jól tudom a következő Testvériségi kalandnál 2 fejlesztő is lesz a Gólemhez.
 

DeletedUser5848

Vendég
Én nem lepődtem meg, mert itt le van írva: Napi küldetések
...,de nagyon örülök neki, mert az összes felderített tartományban 3-4-5X-ös túlerő van.
Pont vége lett a bajnokságnak, és ugye torony sincs. :(
Valamiért a varázsakadémia se dobott lehetőséget ereklye gyártására.
Dafke megcsinálom. ;) :D

(Meg is lesz az. ;)
A Varázsakadémia, a 2-es szintű bónuszos árumra rakott ki ereklyét legyártásra.
Kettős haszon. :D )
Kedves BloodyMAti ! Veled is teljesen egyetértek ! Miért is ne az utolsó feladat előtt fejeződött volna be a bajnokság ? Már tegnap árgus szemekkel figyeltem az akadémiát, hátha ad be ereklyegyártást. Gondoltam majd ma beszedem. Nem adott. :) De még nincs vége az eventnek, meg lehet csinálni. :)
 

bere007

Veterán
csak lvl8 lett a gólem. Ha lehet ne gyémántra épülő eventet hozzunk létre...

Pár éve tényleg gyémántra épületek, de most már nem. Gyanítom, hogy a rossz nyitások miatt lett ilyen. Pl a 40es ad 2 lépést, a 93as meg 3 lépést. Semmi más dolga nem volt annak, akit esetleg érdekelt a fődíj, hogy annak megfelelően haladjon, szerintem.

Pont vége lett a bajnokságnak, és ugye torony sincs. :(

Egy 10 ládás bajnoki, záráskor 20 ereklyét ad. Csak annyi kellett volna, hogy este 10 után ne lépj be és másnap, amikor belépsz, egyszerre jóvá is van írva a feladat. ;)
 
Mindent megcsináltam, ami csak lehetett. Azért az elég gáz hogy vegyek az elején kpért egy épületet. Soha nem vettem meg, XVI ban vagyok. De ez az event 2 év után is vért kíván. Nagy unfair volt az egész. Kb másfélre voltam az utolsó tokentől. Várjuk a TKt majd ott beadjátok ugye, hadd csorgassa a parasztja a nyálát. Hányigerem van az ilyenektől.
 

Syntex

Ex-Csapattag
Kedves Játékosaink,

Köszönjük szépen mindenkinek az eseménnyel kapcsolatos visszajelzéseit. Sajnáljuk, hogy sokatoknak nem voltak elég vonzóak a megszerezhető nyeremények. A visszajelzéseitek, javaslataitok továbbításra kerültek. Reméljük ezeket felhasználva, a jövőben sokkal kedvezőbb és tetszetősebb eseményeket tudunk számotokra biztosítani.

Azon játékosaink akik nem tudták megszerezni az összes ereklyét, lehetőségük van a mostani Testvériségi kalandon, reméljük sikerülni fog így az összeset megnyerni. Sok sikert kívánunk mindenkinek ehhez! :)

Üdvözlettel,
Az Elvenar Csapata
 

BLERO

Felderítő
Üdv!
Mit tehetek, ha szeretnèm fejleszteni a golememet, de ugye már lejárt. Hogyan juthatok a hozzá való erekjéhez utólag?
Kösz Blero
 

Wiccara

Veterán
a hozzá való erekjéhez utólag
Szia, az event utáni testvériségi kalandban lehetett még hozzá szerezni 2 fejlesztést; az volt az utolsó alkalom.
Nincs lehetetlen Elvenarban, a macik is voltak nálunk tavaly, elképzelhető, hogy valamikor egy messzi-messzi galaxisból még visszatérhet ;)
 
Fent